Dodaj do ulubionych

!!!!!!! MOTYW CIERPIENIA !!!!!!!!! PYTANIA!!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 16:41
JAK KTOS JUZ ZDAWAL Z POLAKA I MIAL TEN SAM TEMAT CO JA TO PROSZE PISZCIE O
CO WAS PYTALI Z GORY WLK DZIEKI
Obserwuj wątek
    • Gość: mimesis Re: !!!!!!! MOTYW CIERPIENIA !!!!!!!!! PYTANIA!!! IP: *.wmc.net.pl 22.04.05, 09:06
      1.podejscie wspolczesnego czlowieka do cierpienia
      2.dzuma jako powiesc parabola
      3.ktory z przedst bohaterow(podmiotów lirycznych)wzruszyl mnie najbardziej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka