Gość: SONNY6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 16:41 JAK KTOS JUZ ZDAWAL Z POLAKA I MIAL TEN SAM TEMAT CO JA TO PROSZE PISZCIE O CO WAS PYTALI Z GORY WLK DZIEKI Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mimesis Re: !!!!!!! MOTYW CIERPIENIA !!!!!!!!! PYTANIA!!! IP: *.wmc.net.pl 22.04.05, 09:06 1.podejscie wspolczesnego czlowieka do cierpienia 2.dzuma jako powiesc parabola 3.ktory z przedst bohaterow(podmiotów lirycznych)wzruszyl mnie najbardziej Odpowiedz Link Zgłoś