Gość: vonteq IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.g.intelink.pl 10.05.05, 13:38 kto na infę na polibudę? jak rezultaty? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mad Re: POLITECHNIKA POZNAŃSKA - INFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 13:40 Podstawa max, rozszerzenie 80 - 85% -> srednio to widze :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buła Re: POLITECHNIKA POZNAŃSKA - INFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 15:09 oj, biedaku... rzeczywiscie, czytajac posty w necie daje sie zauwazyc, ze prawie kazdy deklaruje maxa z podstawy i nie mniej niz 90% z rozszerzonego... to faktycznie cie moga wykosic... musisz miec chyba straszne kompleksy albo to tylko taka kokieteria... ach, tygrysku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mad Re: POLITECHNIKA POZNAŃSKA - INFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 15:43 Nie mowie ze to zly wynik, na polibude dobry - na infe za slaby. A srednio kusi mnie perspektywa budowy wodociagow na jamajce ;) Widzisz, to kierunek dla pasjonatow, a wiekszosc z nich przekroczy 90% w cuglach. Odpowiedz Link Zgłoś