Dodaj do ulubionych

POLITECHNIKA POZNAŃSKA - INFA

IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.g.intelink.pl 10.05.05, 13:38
kto na infę na polibudę? jak rezultaty?
Obserwuj wątek
    • Gość: mad Re: POLITECHNIKA POZNAŃSKA - INFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 13:40
      Podstawa max, rozszerzenie 80 - 85% -> srednio to widze :/
      • Gość: buła Re: POLITECHNIKA POZNAŃSKA - INFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 15:09
        oj, biedaku... rzeczywiscie, czytajac posty w necie daje sie zauwazyc, ze
        prawie kazdy deklaruje maxa z podstawy i nie mniej niz 90% z rozszerzonego...
        to faktycznie cie moga wykosic... musisz miec chyba straszne kompleksy albo to
        tylko taka kokieteria... ach, tygrysku!
        • Gość: mad Re: POLITECHNIKA POZNAŃSKA - INFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 15:43
          Nie mowie ze to zly wynik, na polibude dobry - na infe za slaby. A srednio kusi
          mnie perspektywa budowy wodociagow na jamajce ;) Widzisz, to kierunek dla
          pasjonatow, a wiekszosc z nich przekroczy 90% w cuglach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka