Gość: IPS
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.01.05, 00:48
Złożył wniosek, no i co?! Ispat jest dziś prywatną firmą i może ludziom z
wielkich pieców wypłacić nawet milion zlotych odprawy, jeśli lakshmi ma na to
ochotę. Panu Purzyńskiego nic do tego, chyba że zazdrość:-)