Dodaj do ulubionych

Wieść o odprawie Antoniego Styrczuli elektryzuj...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.05, 00:48
Złożył wniosek, no i co?! Ispat jest dziś prywatną firmą i może ludziom z
wielkich pieców wypłacić nawet milion zlotych odprawy, jeśli lakshmi ma na to
ochotę. Panu Purzyńskiego nic do tego, chyba że zazdrość:-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Faulencer Re: Wieść o odprawie Antoniego Styrczuli elektryz IP: 62.148.85.* 08.01.05, 13:56
      O co znowu chodzi.Zgadzam się z poprzednia opinią, że jak Koncern chce wypłacić
      odprawy to nic nikomu do tego chyba że zazdrosnym pismakom którzy stosują stary
      chwyt że "jeden z hutników powiedział to a drugi tamto",Tak to można sobie
      pisać w gazetce ściennej a to nie wypada
      • Gość: miop Re:jakos hutnik nie protestowal gdy taka place IP: *.broker.com.pl 09.01.05, 09:54
        wyplacano za nic
        obudzil sie dopiero dzisiaj ?
    • Gość: Tytus Jak Kwachu to komuszy luj IP: *.ipt.aol.com 08.01.05, 20:14
      ... ale zadne zaskoczenie. To wierzcholek gory lodowej - to sa mechanizmy
      dawania obrzynow przez biznesmenow wchodzacych w nasza gospodarke naszej elicie
      politycznej. (Pewnie jest jeszcze sporo roznego rodzaju dziwnych beneficjantow,
      jakis kontraktow, ktorych celem jest tylko transfer forsy.) Gdyby Stryczula nie
      byl ustawiony pod takie wyplaty po prostu LNM nigdy by hut nie kupilo. I tyle.

      Natomiast Polacy musza byc realistami - caly swiat jest skorumpowany. Wszedzie
      obrzyny sa dawane. Na wszystkich mozliwych poziomach. Mowienie o wolnym rynku i
      etyce w gospodarce, to wiara takich glupkow jak Balcerowicz i jemu podobni
      moroni.
      • Gość: miop Re: a kto wierzy balcerowiczowi w to co gada IP: *.broker.com.pl 09.01.05, 09:52
        ci co go promuja wierza tylko we wlasne koryto
        jak on sam zreszta
        pozostali przestali wierzyc
        zaczeli liczyc i nie moga sie doliczyc zyskow
        a straty rosna im lawinowo
        tak jak argentynczykom przy twardym kursie ich waluty do dolara
      • Gość: Lakshmi Re: Jak Kwachu to komuszy luj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.05, 11:49
        Antoniemu się należy, bo pomagał przy prywatyzacji, bez jego znajomosci LNM
        mialby kłopoty:-)
    • Gość: pedro Prywatna Firma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.05, 20:02
      ISPAT Polska to przywatna firma, jak właściciel płaci odprawę Panu Stryczuli to
      jego sprawa.
      A związki zawodowe mogą zrobić to co potrafią najlepiej - zastrajkować.
      A ślub córki beżowego własciciela ISPAT-u kosztował coś ponad 65 mln dolarów,
      to chyba też trzeba protestować??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka