Gość: Aupo
IP: *.179.stk.vectranet.pl
05.08.08, 17:56
Avast wykrył trojana WYX
www.photoshark.org/images/YJS42500.jpg
Niby usunął, ale czasami pojawia się po odpaleniu kompa znowu (nie zawsze!?) a po zeskanowaniu innym programem pojawia się komunikat, że wciąż siedzi.
Szukałem tego pliku ręcznie, ale w folderze Content IE5 nie ma w ogóle takiego folderu nawet ukrytego.
Poza tym (myśle, ze to ma coś wspólnego z trojanem)po uruchomieniu systemu pojawia się okienko z komunikatem dot. „explorer.exe” że wystąpił problem z aplikacją i zostanie zamknięta, po kliknięciu „nie wysyłaj”, pojawia się okienko „ustawienia spersonalizowane” i znika
Nie wiem co dalej robić i czy on tam siedzi czy nie? Co to w ogóle za trojan? Szukałem w necie i czytałem opis, ale nieuczonym jest i nie bardzo kapuję o co chodzi.