Dodaj do ulubionych

DJ Wesele 2013

12.07.12, 16:24
Szukacie Państwo DJ NA WESELE zapraszam na strony www.djraff.pl oraz firmowy BLOG na www.djwesele.blogspot.com

Baska
Obserwuj wątek
    • ejsik1 Re: DJ Wesele 2013 18.09.12, 09:42
      djnauroczystosci@gmail.com
      Oferujemy państwu profesjonalne usługi oraz repertuar odpowiednie dobrany do stylu imprezy.
      Posiadamy własne płyty z utwormi, ale także mogą państwo zasugerować rodzaj granej muzyki oraz na życzenie podać pełną listę utworów jakie mają być grane na Waszej uroczystości. Prócz nagłośnienia posiadamy też profesjonalne oświetlenie, które jest ciekawą oprawą parkietu a także sali, w której odbywa się uroczystość.
      Odpowiemy na wszystkie państw pytania, na pewno się dogadamy. Pozdrawiam
    • mary_klak Re: DJ-ka Wesele 2013 14.01.13, 12:39
      Z tej strony Monika Petryczko aka Mary Klak. Jestem radiowcem, dziennikarzem muzycznym, producentem eventów artystycznych a także DJ-ką. Miałam przyjemność być rezydentką (i nadal mam) w największych klubach Szczecina, skąd pochodzę. Usługi jednak DJ-skie świadczę w cały kraju a także w Berlinie. Ostatni rok to trasa od Warszawy poprzez Karpacz do Berlina właśnie.

Specjalizuje się w graniu imprez weselnych o charakterze klubowym, popowym i bardzo tanecznym. Szczególny nacisk kładę na łączenie potrzeb różnych pokoleń. Stąd w moim repertuarze sporo rock 'n rolla, twista, walca, tanga i swingu. Ponadto mocno koncentruję na przebojach lat 80-tych, 90-tych i współczesnej muzyce.

Prywatnie jestem miłośniczką chill-outów i nu-jazzu. Polecam zajrzenie na mą stronę i sprawdzenie przykładowej playlisty – www.petryczko.pl. Pozdrawiam serdecznie. Jestem mobilna. Zapewniam kompletną obsługę uroczystości - sprzęt, nagłośnienie, konferansjerka. www.petryczko.pl
    • anhelika1 Re: DJ Wesele 2013 26.03.13, 23:25
      Gdyby ktoś potrzebował oprawy muzycznej przez DJ to polecam skorzystanie z usług DJki, dziewczyna robi niezłą robotę, zabawy, konkursy, mnóstwo świateł i efektów oraz przyzwoite nagłośnienie! tel. do dziewczyny 729 117 319 i jej srona www: www.dslevents.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka