05.12.06, 19:07
jakie macie plany? smile my, niestety, żadnych.
ostatnie 3 to była kompletna porażka smile))
zniechęciliśmy się chyba albo co uncertain a szkoda,
bo bardzo chciałabym pójść wreszcie na jakiś
sylwestrowy BAL, nauczyłabym się przy okazji
chodzić w obcasach i przyzwyczaiłabym się do
widoku siebie w jakiejś ślicznej sukience wink
Obserwuj wątek
    • greene3 Re: sylwester 05.12.06, 20:11
      My też raczej bez planów. Kombinujemy coś grupowego, ale nie balowego - może
      Multikino. Ewentualnie pójdziemy pod zamek. Nie chce nam się wydawac kasy na
      bale w przypadkowym towarzystwie.
      • mada.d.n Re: sylwester 05.12.06, 20:16
        u nas ostatnie 2 były beznadziejne - niby impreza u znajomych, ale kończyło się
        oglądaniem tv uncertain
        chcieliśmy z przyjaciółmi iść na bal, ale wystraszyły nas ceny
        jedną z opcji była impreza u nas, ale okazało się, że siedzę w sylwka do 19 w
        pracy, więc chba w końcu pójdziemy na imprezę organizowaną przez naszego
        instruktora tańca - zobaczymy jak będzie
        a tak w ogóle na początku każdego roku obiecuję sobie, że pojedziemy na narty
        na następnego sylwestra, ale oczywiście nie ma kasy sad(


        jeszcze dużo czasu...
        Przestrzeń sugeruje, by się przemieszczać,
        jednak jedynym celem podróży mędrców jest ich dom.
        • nives1 Re: sylwester 06.12.06, 09:20
          Nic mi nie mówcie - wszystkie swoje sylwestry od kiedy pamiętam spędziłam :
          1. w domu bo nie miałam gdzie iść
          2. w domu bo byłam chora
          3. w pracy
          4. na 3 wyjątkowo beznadziejnie nudnych imprezach w domu
          5. na jednej wyjazdowej któa skończyła się dla mnie o 21 bo... się
          rozchorowałam ...
          Teraz jedziemy do Rogalinka do Skarpy - nasza orkiestra będzie tam grała,
          dojazd mamy busem smile)))
    • greene3 Kto ma jakiś pomysł???????? 08.12.06, 16:28
      Kto ma jakiś pomysł???????? na sylwestra oczywiście - ostatniego w stanie
      wolnym wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka