Dodaj do ulubionych

Na Wspólnej - sezon 2020/2021

23.08.20, 12:47
Zaczynamy kolejny sezon :)
Obserwuj wątek
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 23.08.20, 12:49
   3081 (wtorek, 1 września 2020)
   Sławek okłamuje Renatę i idzie do sądu na ostateczną rozprawę w sprawie śmierci brata Tani. Po ogłoszeniu wyroku kochanka Dziedzica mdleje. Ten zawozi ją do szpitala, po czym odbiera jej syna ze szkoły. Zabiera Jurę do siebie i opiekuje się nim jak własnym dzieckiem. Renata patrzy na to z ogromnym bólem… Robert decyduje się na odwyk – jest w strasznym stanie, próbując żyć w abstynencji! Tymczasem Weronika i Agnieszka spotykają się z Wawrzyniakiem i jego adwokatem – biznesmen nie zgadza się na warunki rozwodu i zapewnia, że nigdy nie skrzywdził żony. I że… wciąż ją kocha! Olszewska zaczyna wątpić w uczciwość ich klientki. Weronika jest tym oburzona! Smolny i jego zespół są wściekli - Baliszewski na stanowisko Krzysztofa zatrudnił Barbarę Pulchny, kobietę która nie ma nawet przygotowania dziennikarskiego! Pracownicy nie zamierzają się poddawać. Nieoczekiwanie Adrian otrzymuje od zespołu prezent: misia. Interaktywna zabawka ma… podsłuchiwać i przekazywać wszelkie rozmowy z gabinetu Baliszewskiego!

   3082 (środa, 2 września 2020)
   Sławek odwiedza Tanię w szpitalu. Czuje, że musi wyznać jej prawdę o chorobie Renaty. Daria domaga się, by Adam wyjawił, kim jest kobieta ze zdjęcia znalezionego w jego pamiątkach. Do mieszkania Brunona dobija się zdenerwowany Patryk, dopytuje o Sandrę. Miłka deklaruje, że odszuka kuzynkę. Nie chce wracać na odwyk, twierdząc, że miłość do Brunona ją uleczy. Daniel instaluje program szpiegujący w komputerze Baliszewskiego. Wieczorem pokazuje mamie i Krzysztofowi zaskakujące efekty.

   3083 (czwartek, 3 września 2020)
   Patryk zmusza Sandrę do ostatniego przemytu narkotyków. Dziewczyna zgadza się, ale żąda, żeby pokazano jej uwięzionego męża. Widzi, że Michel żyje, ale jest w strasznym stanie – pobity i odurzony… Tymczasem Miłka ucieka z odwyku. Zgodnie z obietnicą daną Brunowi, próbuje odnaleźć Sandrę. Co się stało, że w stanie agonalnym trafia do szpitala?! Paweł i Beata mają potwierdzenie, że biżuteria Gustawa pochodzi z kradzieży. Tymczasem ojciec Pawła – mimo zastrzeżeń Kamila – na własne żądanie wypisuje się ze szpitala. Przed kliniką czeka na niego syn. Paweł wyrzuca ojcu, że jest dla niego i Beaty tylko i wyłącznie problemem! Co zrobi Gustaw?! Franek chce wyznać miłość Sarze. Przychodzi do niej z kwiatami. Dziewczyna reaguje na jego szczere wyznanie… prawdziwą euforią! Franek jest oszołomiony.
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 03.09.20, 13:07
   3084 (poniedziałek, 7 września 2020)
   Daria straci swoją miłość, a Renata… kobiecość?! Daria oczekuje szczerości od Adama. On zaś wyraźnie nie jest gotowy na wspomnienia o swojej poprzedniej partnerce. Darii puszczają hamulce - czy to, co zrobi doprowadzi do rozstania z ukochanym?! Tymczasem Renata dowiaduje się od lekarza, że jej nowotwór jest złośliwy i konieczne jest natychmiastowe usunięcie piersi. Kobieta jest zszokowana i załamana – czy znajdzie oparcie w Sławku?! Robert w patowej sytuacji! Robert jest zdeterminowany – jedzie do ośrodka odwykowego. Weronika i jej dzieci bardzo go wspierają. Nieoczekiwanie Tadeusiak zostaje pilnie wezwany do pracy – w nocy zgwałcono córkę komendanta! Policjant dostaje ultimatum – albo zajmie się natychmiast tą sprawą, albo… nie ma powrotu do pracy! Adamski wystawia Kamila, a Ewa… rozpoczyna śledztwo! Na oddział kardiochirurgii trafia żona wiceministra zdrowia – jest w ciężkim stanie. Adamski natychmiast decyduje, że pacjentkę z rozległym zawałem ma operować Kamil! Nowy ordynator wyraźnie boi się odpowiedzialności… Tymczasem Ewa dowiaduje się, że pacjent któremu wstrzykiwała kwas hialuronowy jest bliski śmierci! Postanawia sprawdzić preparaty, jakie w swojej klinice ma Dorota.

   3085 (wtorek, 8 września 2020)
   Ewa aresztowana! Ostrowski chce zbadać ampułki, które żona wykradła z gabinetu Doroty. Tymczasem w klinice urody pojawia się policja i aresztuje… Ewę! Funkcjonariusze robią też nalot na mieszkanie Ostrowskich. Arek jest przerażony – przecież Ewa dopiero co wyszła z depresji! Roman się dusi! Roman wchodzi w spółkę z Brodatym i Marylką. Honorata uważa, że mąż nie powinien się pakować w nową firmę i kolejne nerwy. Tymczasem Hoffer, pełen entuzjazmu, liczy na ożywczy powiew w swoim życiu. Żonie jest przykro gdy słyszy, że ich życie jest nudne… Na dodatek Roman urządza w domu balangę! Robert coraz bliżej gwałciciela i… coraz dalej od terapii! Weronika bardzo się boi, że Robert może znowu sięgnąć po alkohol. Naciska, żeby ukochany rozpoczął w końcu terapię. Tymczasem Tadeusiak jest pod ogromną presją – musi znaleźć gwałciciela córki komendanta. Po przesłuchaniu dziewczyny jest niemal pewny, że pigułkę gwałtu musiał jej podać barman!

   3086 (środa, 9 września 2020)
   Honorata zostawia Romana! Po szalonej imprezie Roman budzi się i z przerażeniem chce dzwonić do żony. Brodaty namawia go, żeby dał Honoracie czas na oswojenie się ze zmianami. Mimo tych rad Hoffer przychodzi z kwiatami do sklepu żony. Rozmowa jest bardzo emocjonalna – po niej kobieta decyduje się… wyprowadzić od męża! Walka o uwolnienie Ewy trwa… Ewę w areszcie odwiedza Aneta – jej adwokat. Ostrowska mówi jej o Lucynie – pracownicy kliniki, która szantażowała szefową. Igor natychmiast znajduje kobietę. Ta zgadza się pomóc Ewie, ale za… 50 tysięcy złotych! Tymczasem areszt Ostrowskiej zostaje przedłużony do 3 miesięcy… Robert walczy z przestępcami i… własnymi demonami! Robert nie panuje nad nerwami – jak najszybciej chce doprowadzić do aresztowania barmana. Jednak zgwałcona dziewczyna nie kojarzy twarzy podejrzanego mężczyzny. Tadeusiak idzie znowu do pubu – tam wpada na nowy trop. Tylko czy zdoła powstrzymać swoje demony?!

   3087 (czwartek, 10 września 2020)
   Zdesperowany Ostrowski wdziera się do mieszkania szefowej Ewy – nie chce dopuścić, by kobieta uciekła z Polski. Dorota dzwoni po policję – zgłasza napad! Czy uniknie odpowiedzialności za kłamstwa i doprowadzenie do ciężkiego stanu swojego pacjenta?! Basia zdradza Smolnego?! Basia ma dość czekania na wpadkę Baliszewskiego. Chce spłacić karę kredytem i uwolnić się od całej sprawy! Widząc bezsilność dorosłych, Kuba zaczaja się na Baliszewskiego. Tymczasem Smolny podsłuchuje rozmowę Adriana z… Basią. Jest wściekły na żonę! Robert bohaterem – ale nie dla Weroniki… Mężczyzna, który zgwałcił córkę komendanta, przyznaje się do winy. Robert triumfuje! Jego brawurowe śledztwo zmywa dawne błędy. Wszyscy mu gratulują – tylko nie Weronika!
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 03.09.20, 13:11
   3088 (poniedziałek, 14 września 2020)
   Renata dowiaduje się, że czeka ją natychmiastowa operacja. Przerażona pyta Sławka, czy będzie ją kochał, gdy usuną jej pierś?! Jakiś czas później Sławek spotyka syna Tatiany. Mały jest roztrzęsiony - jego mama jest w ciężkiej depresji. Chłopiec twierdzi, że to przez Dziedzica! Ten natychmiast jedzie do ukochanej… Kubie – pod pretekstem sprzątania – udaje się dostać do mieszkania Baliszewskiego. Chłopak zaczyna przeszukiwać dom - chce odnaleźć laptop matki skradziony przez Adriana… Wieczorem Baliszewski wzywa do swojego mieszkania Barbarę Pulchny. Kobieta natychmiast orientuje się, że szef nie wezwał jej w sprawach służbowych…. Paweł i Beata chcą zwrócić biżuterię skradzioną przez Gustawa. Boją się jednak, że mogą odpowiedzieć za czyn ojca Wójcika. Wieczorem do baru na Wspólnej przychodzi starszy mężczyzna i… namawia Pawła do skoku organizowanego przez jego ojca!

   3089 (wtorek, 15 września 2020)
   Renata jest zdecydowana na mastektomię - chce żyć! W szpitalu wpada w panikę, jednak Sławkowi udaje się ją uspokoić bliskością i czułym słowem. Ale już wieczorem Dziedzica odwiedza Tania… Tymczasem Daria chce ostatecznie rozmówić się z Adamem. Słyszy od niego słowa, które powodują, że nie chce go znać! Basia otrzymuje wezwanie do sądu – Baliszewski chce od niej 200 tys. złotych za zdradę tajemnic firmy. Smolna jest w rozpaczy… Tymczasem Adrian donosi Braunowi, że mąż kobiety założył mu podsłuch w gabinecie. Baliszewski udowadnia szefowi, że Krzysztof działa na szkodę firmy! Paweł chce powstrzymać ojca przed włamaniem do willi. Jednak Gustaw nie daje się przekonać – z pomocą syna łamie system alarmowy! Kiedy Wójcikowie dostają się do sejfu, Paweł znajduje w nim… 2 obrączki! Ale to wcale nie koniec emocji.

   3090 (środa, 16 września 2020)
   Robert odbiera odznaczenie za zasługi. Tadeusiak prosi Weronikę, żeby była przy nim. Tymczasem ta odkrywa włamanie do kancelarii! Wzywa policję i – niestety - na uroczystość Tadeusiaka przyjeżdża spóźniona. Robert jest pijany… Weronika wyzywa go od alkoholików, a ukochany… uderza ją w twarz!!! Daria jest wściekła na ojca o romans z Tanią. Stwierdza, że nowotwór Renaty to jego wina! Rozjuszony Sławek rzuca się na córkę… To nie koniec trudnych chwil dla Darii – Adam zabiera ją do lasu. Przy polnej drodze wyznaje, że tu… zabił swoją żonę! Sandra dokonuje ostatniego przemytu narkotyków - ma połknąć ogromną ilość kapsułek! Jest przerażona, ale decyduje się, gdy słyszy obietnicę uwolnienia Michela… On tymczasem jest w opłakanym stanie. Jednak Gawriłow próbuje walczyć – próbuje namówić dziewczynę, która go pilnuje do wspólnej ucieczki!

   3091 (czwartek, 18 września 2020)
   Sandra dzwoni do Brunona z lotniska i błaga o pomoc. Po chwili traci świadomość i trafia do szpitala. Kiedy Bruno się tam pojawia, policja go zatrzymuje. Michelowi i Agacie udaje się uciec, ale w mieszkaniu dopada ich Arni. Roztocka próbuje ukryć ślady pobicia przed Agnieszką i każe Robertowi wyprowadzić się z domu. Odbywa się pogrzeb Gustawa. Przyjaciel zmarłego wręcza Wójcikowi klucze do willi, do której włamali się z ojcem. Odkryty w sejfie testament zwala Pawła i Beatę z nóg.
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 12.09.20, 12:36
   3092 (poniedziałek, 21 września 2020)
   Diler Arni trzyma na muszce Michela i Jarka! Bruno robi, co może, żeby nie dopuścić do tragedii. Czy antyterroryści zdążą z interwencją?! Tymczasem w szpitalu Sandra nadal nie odzyskuje przytomności… Weronika reprezentuje przed sądem bitą przez męża Wawrzyniakową. Podczas dramatycznych zeznań kobiety, jej mąż robi wrażenie zszokowanego. W końcu krzyczy, że to wszystko jest kłamstwem! Tymczasem Olszewska wzywa do kancelarii Roberta. Ostrzega go, że jeśli w końcu nie zacznie się leczyć, to nie tylko definitywnie straci Weronikę, ale również nie odzyska praw do opieki nad synem! Joanna słyszy od sąsiadki – ekscentrycznej staruszki - że na ich osiedlu ktoś rozsypuje zatrutą karmę! Bergowa zaczyna w to wierzyć, gdy do jej lecznicy mężczyzna przynosi swojego psa z objawami silnego zatrucia. Na dodatek dzwoni do niej Bogdan - Rita po spacerze dziwnie się zachowuje!

   3093 (wtorek, 22 września 2020)
   Renatę odwiedzają Adam i Daria. Kraszewska jest bardzo zadowolona, widząc ich razem. Daria robi awanturę ojcu – Sławek tłumaczy córce, że kocha Tanię, ale nie chce ranić Renaty. Błaga córkę, by nic jej nie mówiła… Joanna nie zamierza zostawiać policji sprawy truciciela zwierząt. Uważa, że szybciej go złapią, patrolując osiedle w grupach sąsiedzkich. Bergowie zwołują zebranie - okazuje się, że mieszkańcy chętnie przyłączą się do działania. Już podczas pierwszego patrolu Bogdan wraz z sąsiadem zauważają podejrzanego mężczyznę… Michał ma wystąpienie przed klasą Ignasia – będzie mówił o swoim zawodzie budowlańca. Na szkolnym korytarzu mina mu rzednie. Spotyka innego tatę - Stebnicki jest pilotem myśliwca, a jego opowieści zwalają z nóg! Po lekcjach obaj tatusiowie z synami umawiają się na sparing piłkarski. Ostra zabawa… kończy się dla Michała dramatycznie!

   3094 (środa, 23 września 2020)
   Daria i Adam witają jego młodszego brata. Namysłowski jest przekonany, że Dawid polubi jego ukochaną – nic bardziej mylnego… Dziedzicówna dowiaduje się, że komornik zajął pensję Tani. Podejrzewa, że Sławek będzie chciał pomóc finansowo kochance. Wściekła dziewczyna wpada do domu kochanki ojca i obrzuca ją najgorszymi wyzwiskami!!! Baliszewski ma polecenie od Bastiana Brauna, żeby natychmiast sprzedał VIPlotka. Zaraz po tym Adrian dziękuje Tymonowi, że informacją o podsłuchach w redakcji obniżył wartość pisma, które chce przejąć… Tymczasem Smolny próbuje się dowiedzieć od dawnego ochroniarza z firmy Basi, jak to było z "kradzieżą" jej laptopa. Zdenerwowany mężczyzna nachodzi Smolnych wieczorem! Honorata nadal mieszka u Marty i Mikołaja. Leśniewski próbuje przekonać matkę, żeby wróciła do męża. Zaprasza Romana na rodzinny obiad. Podczas spotkania Hoffer robi wszystko, żeby obłaskawić żonę. Jednak wizyta kończy się wielką awanturą obu par! Kto z kim teraz zamieszka?!

   3095 (czwartek, 24 września 2020)
   Smolny nie wytrzymuje i wyzywa Tymona od piesków Baliszewskiego – między byłymi przyjaciółmi dochodzi do bójki! Tymon nie odpuszcza zniewagi - wieczorem dzwoni do Adriana i mówi, że uwięził Krzysztofa! Baliszewski natychmiast przyjeżdża na miejsce. Stwierdza, że muszą… zabić Smolnego! Renata zostaje wypisana ze szpitala po operacji usunięcia piersi. Sławek cały czas próbuje być dla niej wsparciem. Jednak wieczorem Kraszewska znajduje w jego kurtce rękawiczki Tatiany! Czy podwójne życie Dziedzica w końcu wyjdzie na jaw?! Tymczasem Daria też przeżywa trudne chwile – Dawid stwierdza, że nie nadaje się ona do życia z jego bratem! Weronika wyznaje Agnieszce, że pozwoliła Robertowi zostać w domu. Przekonuje przyjaciółkę, że jej partner zapisał się na terapię. Tymczasem Robert kompletnie sobie na spotkaniach AA nie radzi… To nie koniec problemów Roztockiej – podczas rozprawy sądowej adwokat oskarżonego o bicie żony Wawrzyniaka dostarcza dowody, które mają świadczyć o tym, że… to Sabina była agresorem w tym związku!
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 17.09.20, 19:15
   3096 (poniedziałek, 28 września 2020)
   Sandra wybudza się ze śpiączki – jest szczęśliwa, że jest przy niej Michel. Jednak ukochany myślami błądzi gdzie indziej… Po południu odwiedza w areszcie Magdę! Obiecuje ratunek kobiecie, która go więziła! Podczas kolejnej rozprawy adwokat Wawrzyniaka przedstawia filmy, na których Sabina grozi mężowi, że go zniszczy! Weronika i Agnieszka są w szoku. Olszewska prosi Roberta, żeby nieoficjalnie sprawdził na policji, czy na Wawrzyniaka nie ma jakchiś "kwitów", które pomogłyby im podważyć wiarygodność biznesmena. Tadeusiak robi to, ale podziękowań oczekuje tylko od… Weroniki! Smolny tłumaczy rodzinie, jak doszło do ostatecznego zwycięstwa nad Baliszewskim. Przed nim i Basią teraz bardzo ważne rozmowy ze swoimi szefami, dotyczące ich zawodowej przyszłości.

   3097 (wtorek, 29 września 2020)
   Dzięki informacji zdobytej przez Roberta Weronika rujnuje nieskazitelną reputację Wawrzyniaka i wygrywa sprawę Sabiny. Robert próbuje spotkać się z synem. Jego była żona nie pozwala na to, przekonana, że Robert jest pijany. Franek zauważa w osiedlowym parku mężczyznę rozsypującego karmę. Przyłapany truciciel ucieka. Niestety, młody Berg nie dostrzega jego twarzy. Joanna znajduje na wycieraczce zuchwały list od mordercy zwierząt. Po zasłabnięciu i pobycie w szpitalu Michał ma mocne postanowienie zadbania o kondycję.

   3098 (środa, 30 września 2020)
   Honorata i Roman spotkają się w sądzie?! Roman wpada do biura i zastaje Marylkę… kochającą się z jednym z inwestorów! Jest totalnie zniesmaczony. Mikołaj i Marta, bardzo za sobą stęsknieni, chcą by ich rodzice się pogodzili. Jednak kolejna próba pojednawczej rozmowy między Honoratą a Romanem kończy się… groźbą sądu i rozwodu! Daria kontra brat Adama – a Renata musi zmierzyć się z… kochanką Sławka! Daria ma mnóstwo na głowie – Adam wychodzi ze szpitala, a ona ma studia i jeszcze musi zaopiekować się Renatą. Dziewczyna spóźnia się na wyjście ukochanego, co natychmiast wykorzystuje brat Adama! Tymczasem do chorej Renaty przychodzi… Tania! Michał walczy – ale czy wie z kim?! Michał, gotowy do treningu, czeka na Marcina. Jednak kumpel, zamiast na bieganie, zabiera go na… kebab! Przyłapuje ich Kamil i przypomina Brzozowskiemu o konieczności diety! Wieczorem otyłość Michała staje się obiektem kpin stand-upera. Ostro poirytowany Brzozowski postanawia rozprawić się z wesołkiem!

   3099 (czwartek, 1 października 2020)
   Honorata decyduje, że musi w samotności przemyśleć swoje życie. Marta obawia się, że to będzie koniec małżeństwa ojca. Tatiana prosi Marię o pożyczkę. Musi zapłacić grzywnę, w przeciwnym razie straci mieszkanie. Na Wspólnej pojawia się jej były wielbiciel z Ukrainy. Adam przekonuje brata, żeby chociaż spróbował polubić jego dziewczynę. Smolny poszukuje dziennikarzy do "Tygodnika Wspólnego". Każdy kolejny kandydat bardziej go rozczarowuje. Tymon podpowiada szefowi, żeby postawił na nowe media i zatrudnił znaną dziennikarkę internetową.
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 23.09.20, 20:41
   3100 (poniedziałek, 5 października 2020 r.)
   Robert znowu nawala - a Agnieszka podejrzewa, że została oszukana! Robert stara się jak może, by odzyskać Weronikę. Pomaga jej w domu i nawet zabiera dzieci do kina. Jednak w drodze na seans Tadeusiak… znika! Tymczasem Olszewska rozmawia z Wawrzyniakową, która po wygranym procesie z mężem, prosi o opiekę prawną nad jej firmami. Kobieta jest bardzo pewna siebie – Agnieszce cały czas się wydaje, że Sabina kombinuje i kłamie… Daria walczy z Dawidem, a Sławek z… kochankiem Tani?! Adam i Daria budzą się w namiętnym nastroju. Niestety, do ich sypialni nieoczekiwanie wparowuje Dawid z tortem urodzinowym dla brata! Dziedzicówna znowu ma powód, żeby się wściec na chłopaka… Tymczasem Sławek nadal okłamuje Renatę. Mężczyzna umawia się na wieczór z Tanią, ale w paradę wchodzi mu Dymitr – jej przyjaciel i… adorator! Smolny skonfundowany, a Kuba… zakochany?! W mediach aż huczy o sensacyjnym materiale Bogny Blum dla tygodnika Smolnego. Reporterka pojawia się w redakcji podejrzanie zdenerwowana – oświadcza Krzysztofowi, że może pracować wyłącznie zdalnie… Kuba poznaje nową koleżankę. Paulina robi na nim piorunujące wrażenie!

   3101 (wtorek, 6 października 2020 r.)
   Do Romana dociera, co stracił – czy zdoła odzyskać Honoratę?! Marylka histerycznie błaga Romana, żeby ją ratował. Okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży z inwestorem! Roman ma jednak ważniejszą sprawę na głowie - chce jechać do swojego domku na wsi. Podejrzewa, że tam właśnie jest Honorata - zamierza błagać ją o przebaczenie… Robert walczy o syna – a Weronika totalnie zaskoczona przez klientkę! Robert na spotkaniu z byłą żoną i jej prawnikiem słyszy, że ma przejść testy psychologiczne – tylko wtedy będzie mógł spotykać się z synem. Tadeusiak wybucha i ordynarnie wytyka Oldze, że to ona jest psychicznie chora! Tymczasem Weronika zostaje zaskoczona – Wawrzyniakowa chce negocjować z mężem-brutalem! Truciciel zwierząt to… wymysł chorej staruszki?! Ekscentryczna Gabriela próbuje udowodnić, że to sąsiad Zbyszek jest trucicielem zwierząt. Berg mówi o tych podejrzeniach mężczyźnie – ten wyszydza starszą panią… Tymczasem do Gabrieli przyjeżdża syn – jest załamany gdy słyszy, że matka znowu tropi jakiegoś wroga!

   3102 (środa, 7 października 2020 r.)
   Sławek umawia się na wieczór z Tanią, okłamawszy Renatę, że musi pracować. Tania mówi Dymitrowi o swoich kłopotach finansowych, ale nie chce jego pomocy. Weronika zgadza się pomóc Magdzie. Bruno żąda, by Michel zajął się Sandrą, która wychodzi ze szpitala. Przyjaciele urządzają jej wspaniałe powitanie, ale pogodny nastrój Sandry nie trwa długo. Dziewczyna przypadkiem czyta SMS Magdy do Michela. Syn pani Gabrieli przychodzi do Bergów i przeprasza za zachowanie matki. Gabriela nie zamierza zaprzestawać śledztwa.

   3103 (czwartek, 8 października 2020 r.)
   Joanna spotyka Zbyszka wynoszącego śmieci. Gdy chce sprawdzić, co sąsiad wyrzucił, ten wraca i zaczyna się z nią szarpać. Jarek ma przedstawienie na dziecięcym oddziale onkologicznym. Daje wiele radości chorym. Michel zamierza zerwać z Magdą; w odpowiedzi słyszy wyznanie miłości. Smolny wciąż ma wątpliwości, czy zatrudnić Bognę Blum. Decyzję podejmuje Gwiazda, dla którego popularność gazety jest najważniejsza, a tę gwarantuje zatrudnienie reporterki. Zakochany w Paulinie Kuba zazdrości Marcelowi, którego dziewczyna polubiła.
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 04.10.20, 14:45
   3104 (poniedziałek, 12.10.2020)
   Robert ma spotkanie z psychologiem, który zdecyduje o jego widzeniach z synem. Tadeusiak nie wytrzymuje napięcia i zażywa środki uspokajające. Weronika słyszy, że Wawrzyniak zgodzi się na roszczenia żony pod warunkiem szczerej rozmowy z nią. Dawid chce zabrać brata na wspinaczkę do Afganistanu. Dziedzicówna próbuje go przekonać, że niepełnosprawny Adam nie da sobie rady. W odpowiedzi zostaje zaproszona na ściankę wspinaczkową. Smolny stwierdza, że zatrudnienie Bogny było strzałem w dziesiątkę.

   3105 (wtorek, 13.10.2020)
   Daria idzie z Dawidem na trening wspinaczkowy. Podczas ćwiczeń chłopak tłumaczy Dziedzicównie, jak ważny jest dla niego Adam. Między Darią i Dawidem zaczyna iskrzyć… Tymczasem Dymitr wyznaje Tatianie, że to dla niej przyjechał do Polski. Mężczyzna całuje Tanię! Potem Ukrainiec spotyka się ze Sławkiem – każe mu zostawić jego ukochaną w spokoju. Dziedzic nie wytrzymuje! Weronika wzywa Sławka – opowiada, jak zakrwawiona Sabina wybiegła ze spotkania z mężem. Agnieszka przypomina, że niedawno zainstalowały w kancelarii monitoring. To, co widzą z kamer… zwala wszystkich z nóg! Wieczorem Weronika dzwoni do Roberta – ten nie odbiera. Pijany, zażywa psychotropy… Rano Michała zrywa Bartek, ojciec kolegi Ignasia – przecież mieli trenować! Po intensywnym wycisku Brzozowski ma dość – wycofuje się ze zbijania wagi… Ale Marcin mówi mu, że jego kumpel poszukuje kandydata do głównej roli w nowym filmie. Jest jeden warunek: trzeba być szczupłym i wysportowanym!

   3106 (środa, 14.10.2020)
   Adam zaczyna dostrzegać emocje, które towarzyszą Darii i Dawidowi podczas ich wspólnych wypadów na ściankę wspinaczkową. Ale odpuszcza… Tymczasem Daria jest wściekła – Dawid umówił się z jej przyjaciółką Luizą! Kuba – dla Pauliny – nadrabia zaległości z matematyki. To cieszy Smolnego. Ale Przemek jest czujny - znajduje u Kuby leki psychoaktywne… Młody Brzozowski zarzeka się, że to pomyłka! U Bergów zjawia się syn ekscentrycznej pani Gabrieli – robi awanturę o to, że matka zapisała swoje mieszkanie Joannie! Chce natychmiastowych zmian w testamencie. Zaskoczona Joanna próbuje rozpaczliwie doprowadzić do ugody między Kordianem i matką – czy jej się uda?!

   3107 (czwartek, 15.10.2020)
   Daria jest wściekła gdy słyszy, że Luiza znowu umówiła się z Dawidem na ściankę. Dziedzicówna za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić… Tymczasem Tatiana postanawia rzucić Sławka –po raz ostatni widzą się i… kochają. To nie jest szczęśliwy dzień Sławka - Renata w końcu odkrywa, że partner ma romans! Kuba wybiera się na imprezę do Pauliny. Niestety, będzie też Marcel i – zamiast bawić się – muszą zakuwać do kolejnego testu z matmy. Kiedy zmęczenie daje o sobie znać, Paula częstuje kolegów psychotropami! Czy Kuba – rywalizujący z kumplem o dziewczynę – odmówi ich zażycia?! Michał i Marcin ćwiczą scenki przed castingiem do filmu. Brzozowski jest naprawdę w strachu, gdy jego kumpel wczuwa się w rolę bandyty… Podczas prób dają z siebie wszystko! Reżyser jest pod wrażeniem. Ma tylko jedno "ale" – Michał musi schudnąć!
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 09.10.20, 19:36
   3108 (poniedziałek, 19.10.2020)
   Daria przeprasza ukochanego za ostatni wybryk z jego bratem. Niespodziewanie, Adam proponuje jej wieczorny wypad z Dawidem i Luizą! Daria nie może patrzeć na umizgi koleżanki do mężczyzny, którego pragnie… Tymczasem Renata oświadcza Sławkowi, że wie o jego zdradzie i kłamstwach. Każe mu się wyprowadzić! Robert, po wyprowadzce od Weroniki wciąż pije. Na nogi stawia go wiadomość, że jego Staś jest w szkolnej reprezentacji piłki nożnej. Przyjeżdża do szkoły syna, żeby mu pogratulować i dać w prezencie piłkarskie korki. Staszek jest bardzo szczęśliwy widząc ojca! Wieczorem potajemnie dzwoni do taty i prosi, by przyszedł na jego mecz… Kuba chce zrezygnować z konkursu matematycznego po tym jak zobaczył, że Marcel całuje Paulinę. Ta jednak twierdzi, że tylko na Brzozowskim jej zależy. I daje mu... fiolkę leków stymulujących! Czy Kuba weźmie z jej rąk truciznę?! Tymczasem Bogna wyznaje Danielowi, że cierpi na fobię społeczną…

   3109 (wtorek, 20.10.2020)
   Weronika zamartwia się o Roberta. Tymczasem Olszewska wzywa Tadeusiaka na rozmowę – ma już opinię biegłego. Ta jest miażdżąca: skłonność do agresji, alkohol i środki psychotropowe dyskwalifikują Tadeusiaka jako opiekuna syna. Robert wpada w szał! Tymczasem Olga odkrywa, że Staś widuje się z ojcem i dostaje od niego prezenty… Bruno zmusza Sandrę i Michela do szczerej rozmowy. Czy to uratuje ich małżeństwo?! Tymczasem Jarek ma kłopot z jednym z małych pacjentów – ciężko chory Piotruś psuje występ Berga. Jarek reaguje bardzo nerwowo – czym doprowadza chłopca do płaczu! Franek poznaje u Hofferów Tosię. Nowa koleżanka wyraźnie podoba się młodemu Bergowi – razem uciekają z nudnej kolacji. Tosia zaskakuje go totalnie, gdy odpala skręta z marihuaną. Franek nie potrafi odmówić intrygującej dziewczynie!

   3110 (środa, 21.10.2020)
   Szpital odmawia Jarkowi współpracy. Matka Piotrusia ma żal do Berga, że zrobił krzywdę jej śmiertelnie choremu synkowi. Jarek ma ogromne wyrzuty sumienia… Tymczasem Michel bez przerwy dostaje od Magdy sms-y z prośbą o spotkanie. W końcu Gawriłow ulega. Rozmowa z dziewczyną kończy się dramatem! Robert wychodzi z pracy mimo zakazu szefa – musi być na meczu syna! Na miejscu Tadeusiak spotyka byłą żonę. Zdenerwowana Olga krzyczy, że nie wolno mu zbliżać się do Stasia! Robert nie słucha - woła synka do siebie. Mały chętnie wsiada do auta taty. Odjeżdżają z piskiem opon! Franek z Tosią postanawiają urwać się na wagary. Dziewczyna znowu przejmuje inicjatywę i zaprasza młodego Berga na… rolki. Ich wspólna zabawa kończy się namiętnym pocałunkiem! Tymczasem Joanna przekonuje Gabrielę, żeby dała synowi szansę. Niestety, dobre chęci matki unicestwia sam Kordian.

   3111 (czwartek, 22.10.2020)
   Robert zostaje wydalony ze służby - z agresją rzuca się na szefa! Potem dowiaduje się od Olszewskiej, że sąd w trybie natychmiastowym odebrał mu prawa rodzicielskie. Tadeusiak nie ma po co żyć - kompletnie pijany łyka wszystkie leki psychotropowe jakie mu pozostały… Kuba - naszprycowany neurodopalaczami od Pauliny – i Marcel dostają się do konkursu głównego! Brzozowski dziękuje koleżance, która też przeszła sito eliminacji. Cała trójka chce świętować sukces. Paula ma na tę okazję nowe pigułki, a chłopcy piwo. To nie może skończyć się dobrze… Bruno próbuje przekonać Michela, żeby uważał na Magdę – według niego dziewczyna nie jest szczera. Gawriłow nie przyjmuje tego do wiadomości - obiecał dziewczynie, że na dzisiejszej rozprawie będzie jej bronił! Kiedy Michel zjawia się przed sądem, zauważa swoją wybawicielkę podwożoną przez… bandytę, który go więził!
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 18.10.20, 21:09
   3112 (poniedziałek, 26.10.2020)
   Tosia i Franek zostają nakryci na piciu alkoholu przez ojca dziewczyny. Kornacki robi awanturę Bogdanowi – jego syn rozpija mu córkę! Tymczasem syn pani Gabrieli oskarża ją o to, że zostawiła odkręcony gaz – cały blok mógł wylecieć w powietrze! Robert – po nieudanej próbie samobójczej – odzyskuje przytomność. Przy jego łóżku czuwa Weronika. Czy dramatyczny krok Tadeusiaka spowoduje, że Roztocka da mu szansę?! Do Jarka dzwoni chory na białaczkę Piotruś. Prosi, żeby czarodziej Zenobiusz Cud go odwiedził. Berg doskonale wie, że matka Piotrka nie zgadza się na to, by pojawiał się w szpitalu. Czy złamie zakaz?

   3113 (wtorek, 27.10.2020)
   Ula niepocieszona – mama wyjeżdża na dwa miesiące do Szwajcarii… Tymczasem Kamil w szpitalu zostaje zaskoczony przez dyrektor Król. Karina namawia Hoffera, żeby złożył aplikację na stanowisko ordynatora! Twierdzi, że dzięki niej ma duże szanse na wygraną… Renata informuje rodzinę, że wyrzuciła Sławka z domu. Maria wspiera córkę jak może, a Daria się cieszy – należało się zdrajcy! Dopiero później dowiaduje się od ojca o jego dramacie – rozstał się z Tanią i… został sam! Michał dumny – koledzy Ignasia proszą go o autografy! Jednak podczas drugiego etapu castingu do filmu okazuje się, że Brzozowski jest… za gruby! Reżyser daje mu szansę – ma schudnąć pięć kilogramów. W trzy tygodnie!

   3114 (środa, 28.10.2020)
   Daria mówi Dawidowi, że rezygnuje ze wspinaczki. Kocha jego brata i chce z nim być. Mężczyzna nie może się z tym pogodzić… Tymczasem Renata spotyka Tanię. Ukrainka mówi jej, że zerwała ze Sławkiem i wraca do ojczyzny na stałe. Niedługo potem u córki Marii zjawia się Dziedzic – błaga ją o wybaczenie. Czy Kraszewska się złamie?! Kamil ostro kłóci się z Adamskim o ciężarną pacjentkę z poważną wadą serca. Ordynator każe ciążę usunąć, ale Hoffer chce dać dziecku szansę! Adamski jest nieugięty. To powoduje, że Kamil podejmuje bardzo ważną decyzję… Zajęty problemami w pracy Hoffer zapomina, że jest ojcem! Tosia i Franek urywają się z lekcji. Koledzy krzyczą za Frankiem, że przecież zawsze wolał dużo starsze dziewczyny. Tosia jest zazdrosna! Tymczasem syn Gabrieli chce ją ubezwłasnowolnić!

   3115 (czwartek, 29.10.2020)
   Bogdan przywołuje syna do porządku – nie może deprawować Tosi. Ona ma dopiero 16 lat! Bergów odwiedza niespodziewanie Sara, była miłość Franka. Joanna organizuje kolację z jej udziałem, na której niespodziewanie zjawia się… Tosia. Dziewczyna jest bardzo niemiła i obraża wiolonczelistkę! Adam i Daria wyjeżdżają na romantyczny weekend na Mazury. Kiedy Adam czeka w samochodzie, w mieszkaniu zaskakuje Darię jego brat! Dawid zaczyna namiętnie całować Dziedzicównę, a ta… poddaje się temu! Tymczasem Renata znajduje list Tatiany do Sławka. Poruszona czyta, że Ukrainka zostawiła Dziedzica bo wie, że ten kocha inną… Cieślikowie pozwalają Kajtkowi wrócić samemu ze szkoły. Po drodze chłopiec znajduje psa, który ratuje go przed chuliganami! Kajtek prosi rodziców, by mogli zatrzymać Pajdka. Damian jest zdecydowanie przeciw!

   3116 (poniedziałek, 02.11.2020)
   Eliza umawia się z Jarkiem na oglądanie mieszkania, które zamierzają kupić. Ale do Berga przychodzi mama Piotrusia i prosi, żeby towarzyszył dziś jej synkowi podczas pierwszej chemii. Zenobiusz Cud nie może odmówić – i niestety, nie pojawia się na spotkaniu z narzeczoną… Beata jest zła – okazuje się, że dom który dostali w spadku jest pełen poważnych usterek. Paweł bagatelizuje problem. Jednak to, co dzieje się na parapetówce, którą zorganizowali dla przyjaciół przepełnia czarę goryczy! Kajetan i Monika błagają Cieślika, żeby nie oddawał Pajdka do schroniska. Damian jest jednak nieprzejednany. Tymczasem okazuje się, że psiak zaczyna… pomagać mu w pracy senatora!
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 31.10.20, 21:29
   3117 (wtorek, 03.11.2020)
   Kamil dyskutuje z Ostrowskim – stan serca pacjentki w ciąży pogarsza się. Jednak kobieta absolutnie nie zgadza się na żaden zabieg, który zagrażałby życiu jej dziecka! Kiedy pacjentka traci przytomność, Hoffer musi działać - decyduje o natychmiastowej operacji. Czy uratuje kobietę kosztem nienarodzonego dziecka?! Tosia czeka na Sarę przed jej domem i żąda, żeby wiolonczelistka zostawiła jej chłopaka w spokoju! Franek jest jej! Tymczasem pani Gabriela ma spotkanie z biegłym psychiatrą, który ma zdecydować o jej ubezwłasnowolnieniu. Rozmowa idzie dobrze do momentu… alarmującego telefonu od syna! Kordian zrobił to specjalnie?! Beata namawia Pawła na sprzedaż domu. Wójcik się denerwuje – nie sprzeda jedynej rzeczy, która została mu po zmarłym ojcu! Wkurzony idzie do pracy i… wyżywa się na swoim szefie! Tymczasem Beata znajduje sposób, jak przekonać ukochanego. Paweł jest wniebowzięty!

   3118 (środa, 04.11.2020)
   Gabriela dostaje ekspertyzę psychiatryczną, z której wynika że powinna zostać ubezwłasnowolniona! Joanna pociesza starszą panią – Weronika na pewno do tego nie dopuści… Gabriela konfrontuje się z synem. Rozmowa jest dla niej tak bolesna, że kobieta nie wytrzymuje – staje na barierce balkonu i chce rzucić się w dół! Kamil informuje pacjentkę, że operacja się udała – jej i dziecku już nic nie zagraża. Kobieta nie wie, jak mu dziękować. O dziwo, Adamski ostro gani Hoffera… Do szpitala przychodzi Ula. Zwierza się Karinie, że marzy o koncercie swojej ulubionej gwiazdy. Wieczorem dyrektorka dzwoni do Kamila i mówi mu, że załatwiła bilety. Trzy… Daria wraca z Adamem z romantycznego wyjazdu. Dobry nastrój Dziedzicówny pryska, kiedy znajduje w mieszkaniu damski sweterek. Dociera do niej, że Dawid nie marnował czasu… Tymczasem Renata dostaje propozycję… pozowania do aktów!

   3119 (czwartek, 05.11.2020)
   Renata, po kolejnym naświetlaniu, jest w kiepskim nastroju. Nieoczekiwanie Sławek zaprasza ją na randkę! Kraszewska jednak wybiera towarzystwo Rocha – fotografa amazonek… Tymczasem Daria próbuje się odciąć od Dawida. Ten przekonuje ją, że jest między nimi uczucie. Dziewczyna dobitnie to sobie uświadamia i… odtrąca namiętność Adama! Eliza nie rezygnuje z planów mieszkaniowych – umówiła dziś spotkanie z doradcą kredytowym, na które Jarek dociera w… stroju klauna! Na dodatek nagle wybiega, wezwany przez mamę Piotrusia, który trafił na OIOM! Berg do wieczora zostaje w szpitalu… Wygląda na to, że Eliza w końcu straci cierpliwość! Kordian jest przerażony, tym, że doprowadził matkę do próby samobójczej. Wyznaje Joannie, że nie chciał tego... Kiedy Gabriela budzi się w szpitalu, Kordian przeprasza i po raz pierwszy nazywa ją mamą. Starsza pani jest poruszona. Czy jej syn rzeczywiście postanowił się zmienić?

   3120 (poniedziałek, 09.11.2020)
   Podczas rodzinnego pikniku Cieślików dochodzi do tragedii. Sielanka zamienia się w dramat, gdy Monika i Damian słyszą odgłos wystrzału – Kajetan bawiący się ze swoim ukochanym psem zostaje ranny! Cieślik chwyta broczącego krwią synka i razem z żoną wiozą go do szpitala. Stan chłopca jest krytyczny! Gdy Adam odwozi Darię do baru na Wspólną okazuje się, że w ukryciu czeka tam Dawid. Dopada dziewczynę i zaczyna ją namiętnie całować. Daria, choć zdenerwowana, wyraźnie pragnie jego czułości… W tym momencie na dziedziniec wraca Adam! Tymczasem Renata wyznaje Sławkowi, że go nie kocha i… decyduje się, by pozować Rochowi do aktów! Młody dziennikarz skarży się Igorowi, że naczelny odrzucił temat, nad którym pracował przez miesiąc. A sprawa jest ważna – dotyczy zakładów chemicznych, które wylewają szkodliwe odpady do Wisły. Kiedy Nowak dociska Artura, czemu odrzucił tak ważny temat, Naczelny… dostaje zawału!

   3121 (wtorek, 10.11.2020)
   Ojciec Tosi odkrywa, że córka go okłamuje i wciąż widuje się z Frankiem. Kornacki decyduje, że wyśle dziewczynę do szkoły z internatem, daleko od Warszawy. Tosia jest w rozpaczy. Franek decyduje, że nie mają wyjścia – muszą uciekać! Cieślikowie czekają na zakończenie wielogodzinnej operacji Kajtka. Lekarzom udaje się uratować chłopca, ale jego stan wciąż jest poważny. Policja informuje Damiana, że w lesie gdzie doszło do tragedii, prowadzono odstrzał zwierzyny. Cieślik wypowiada wojnę "myśliwskiej mafii"!! Do Honoraty i Romana późnym wieczorem dobija się sąsiad. Muszko ładuje im się do domu - żona go wyrzuciła! Rano Hoffer próbuje go namówić, by dogadał się z Janinką. Zamiast tego… Zdzisiek przenosi do przyjaciół cały swój dobytek! Honorata jest w szoku, widząc piętrzące się kartony z prowiantem należące do Muszki - gotowego na wszelki kataklizm!

   3122 (środa, 11.11.2020)
   Naczelny jest koszmarnym pacjentem pozawałowym – chce kawy i papierosów. Kiedy pielęgniarka odmawia, Artur wyrywa sobie z żyły wenflon i zamierza wyjść! Ostrowski jest wściekły! Naczelnego odwiedza Igor i przynosi dowody na to, że zakłady chemiczne trują środowisko. Artur oznajmia, że nie wolno ruszać tej sprawy, bo ta firma jest ich głównym reklamodawcą! Co zrobi Nowak?! Hofferowie są załamani – kompletnie nie wiedzą jak pozbyć się Muszki, który przewrócił ich dom i życie do góry nogami. Z pomocą przychodzi… kurier z kwiatami dla żony Zdziśka! Roman jest pewny, że bukiet od wielbiciela przekona Muszkę, by zawalczyć o żonę i do niej wrócić… Eliza znalazła mieszkanie, które jej się podoba i ma okazjonalną cenę. Teraz potrzebują z Jarkiem 50 tysięcy na wpłatę, konieczną przy podpisaniu umowy. Cielecka chce pożyczyć tę kwotę od ojca… Tymczasem Jarek pociesza mamę Piotrusia - chłopiec jest w bardzo złym stanie. Jedynym ratunkiem jest natychmiastowa - bardzo droga - terapia.

   3123 (czwartek, 12.11.2020)
   Dziedzicówna próbuje dowiedzieć się od Adama, co dzieje się z jego bratem. Jednak prawdę słyszy dopiero od Luizy – Dawid mieszka z nią i wkrótce wyjeżdżają razem na wyprawę do Afganistanu. Daria wraca roztrzęsiona. Widząc to, Adam wpada w szał! Wykrzykuje jej w twarz, że widział, jak całowała się z jego bratem i wie, co ich łączy! Do Igora przychodzi zdenerwowany prezes firmy, która truje Wisłę - grozi Nowakowi poważnymi konsekwencjami, jeśli nie przestanie pisać o ich procederze! Ten nie zamierza ulegać… Nieoczekiwanie w redakcji pojawia się Naczelny – za wszelką cenę chce powstrzymać upadek swojego pisma! Paweł obraził szefa i teraz musi go przepraszać. To mu uwłacza, bo wie że lepiej od właściciela zna się na budowlance. Beata i Ziębowa knują, jak przekonać Wójcika do założenia własnej firmy. W spisek angażują Michała i Romana!

   3124 (poniedziałek, 16.11.2020)
   Stan zdrowia postrzelonego Kajtka poprawia się – ale istnieje ryzyko niedowładu prawej ręki. Wściekły Damian próbuje namówić Krupskiego do zmiany ustawy o polowaniach… Tymczasem pod biurem Cieślika konferencję prasową zwołują myśliwi. Oskarżają Monikę i Damiana o brak odpowiedzialności w opiece nad dzieckiem! Franek i Tosia cieszą się wolnością! Są gdzieś w górach, nocują u bardzo wścibskiej gospodyni. Kiedy wracają ze spaceru okazuje się, że zginęła koperta z pieniędzmi Franka i telefon Tosi! Tymczasem u Bergów zjawia się Kornacki – chce zawiadomić policję! Piotruś czuje się coraz gorzej – przestał poznawać Jarka. Berg mówi jego mamie, że chciałby wyczarować te 50 tysięcy potrzebne na leczenie chłopca… Tymczasem Eliza prosi ojca o pożyczkę na wymarzone mieszkanie. I dostaje - 50 tysięcy.
  • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 10.11.20, 20:54
   3125 (wtorek, 17.11.2020)
   Adam przeprasza Darię. Dziewczyna jest w szoku – myślała, że chwila słabości z Dawidem przekreśliła ich związek! W dodatku Namysłowski zaprasza ją na kolację z bratem i Luizą… Ale Adam ma swój plan – podczas posiłku, patrząc wyzywająco na brata, oświadcza się Darii! Co zrobi dziewczyna?! I dlaczego trafi do szpitala?! Paweł w końcu zabiera się za remont domu. Jego kumpel Przemek jest załamany ogromem pracy. Ale Wójcik jest pełen zapału. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Paweł zostaje porażony prądem! Jego oczom ukazuje się… ojciec! Bogdan dzwoni do Franka i każe mu natychmiast wracać z Tosią do domu! Chłopak odmawia. Berg blokuje synowi kartę bankową. Tymczasem Tosia ma dość niepowodzeń podczas ucieczki – na złość Frankowi zaczyna podrywać miejscowych cwaniaczków! To kończy się dla młodych prawdziwym dramatem!

   3126 (środa, 18.11.2020)
   Lokalne opryszki podwożą Franka do bankomatu i żądają wypłaty gotówki! Nie wierzą, że Berg ma przez ojca zblokowany dostęp do konta. Przerażona Tosia nie wie, co robić… Tymczasem Bogdan z Kornackim wreszcie wpadają na trop swoich dzieci-uciekinierów! Lekarz oznajmia Dawidowi, że Daria miała ostrą reakcję alergiczną – tylko jego szybka reakcja uratowała jej życie! Przy narzeczonej jest oczywiście Adam. Zmęczona nim Daria prosi, żeby pojechał odpocząć do domu. Kiedy tylko Namysłowski wychodzi, do salki zakrada się… jego brat! Eliza umawia dewelopera na podpisanie umowy. Daje Jarkowi 50 tysięcy i prosi, by przyniósł je na spotkanie. Berg się przełamuje i prosi ukochaną, by przeznaczyli te pieniądze na leczenie umierającego Piotrusia! Eliza nie może uwierzyć w to, co słyszy.

   3127 (czwartek, 19.11.2020)
   Igor decyduje o wpuszczeniu na pierwszą stronę "Kraju" artykułu atakującego zakłady chemiczne trujące środowisko! Kiedy materiał się ukazuje, Naczelny prawie dostaje drugiego zawału! Natychmiast wzywa Nowaka do szpitala. Panowie jednak nie porozmawiają – Igor musi biec do redakcji, bo właśnie wjechały tam służby specjalne i konfiskują cały sprzęt! Sławek przywozi ze szpitala Darię. Adam mówi mu o zaręczynach i zaprasza na uroczystą kolację – Daria jednak wymawia się zmęczeniem. Patrząc na minę narzeczonego, dziewczyna rozumie, że wszystko zabrnęło za daleko. W końcu musi przestać wszystkich oszukiwać! I siebie też… Kornacki informuje Franka, że jego córka nie chce go już znać. Chłopak jest wściekły – ojciec Tosi kłamie. Dziewczyna go kocha, więc nie mogła tak powiedzieć! Młody Berg natychmiast jedzie do ukochanej. Czy to rzeczywiście koniec ich krótkiego, ale jakże burzliwego związku?
   • kropkar Re: Na Wspólnej - sezon 2020/2021 12.01.21, 19:06
    3156
    Mamie Amelki w końcu udaje się zabrać z przedszkola ukrytą kamerkę. Niestety, jest uszkodzona! Wezwany na pomoc Franek odzyskuje zarejestrowany na niej dźwięk. To, co słyszą Bergowie jest szokujące! Natychmiast jadą do przedszkola! Kasia ma dziś zaprezentować swój pomysł reklamy społecznej. Niestety, korzystając z podpowiedzi szefowej Sylwii, zanudza wszystkich tabelkami i statystykami. Prezes ma dość! Nagle ktoś wpada z wiadomością, że konieczna jest interwencja - natychmiast trzeba ratować rodzinę przed eksmisją! Kasia zgłasza się na akcję! Daria towarzyszy Renacie, która dowiaduje się jakie ma szanse na rekonstrukcję piersi. Przed kliniką Dziedzicówna spotyka dziewczynę, z którą widziała Rocha! Okazuje się, że Agnieszka pracuje tu ale jest… zdrową modelką! Luiza z Darią mają awarię w wynajętym mieszkaniu. Właściciel _ jak jasnowidz _ dzwoni do nich i zapowiada się na wieczór


    3157

    Weronika pomaga Henrykowi, którego nęka rodzina zaginionej żony. Zdobywa od Sławka nagranie z monitoringu - widać na nim, jak siostra zaginionej oblewa samochód projektanta farbą! Grzelak jest pod wrażeniem skuteczności Weroniki i w podzięce zaprasza ją na kolację. Wieczorem Roztocka spotyka Antosię i jej starszego chłopaka _ Weronika koniecznie chce poznać Karola… Bergowie składają zeznania w sprawie pani Wieczorek i dowiadują się, że jest ona znana policji - to osoba chora psychicznie! Tymczasem Franek idzie na całość - wykrada dane firmowe dla dziewczyny, w której jest zakochany. W zamian Agnieszka daje mu to, czego pragnął... Szulcowie słyszą od Mira, że zbliża się rajd off-roadowy. Żaneta jest podekscytowana, lecz okazuje się, że dla Wojtka ważniejsza jest teraz jego firma _ on nie ma czasu na rajdy! Rozczarowana Szulcowa znajduje kobiecy team, któremu brak kierowcy. Chce się wykazać na trasie, ale młode dziewczyny twierdzą, że jest dla nich… za stara!

    3158 Zuza wykupiła dla Kamila i Uli parodniową wycieczkę do Paryża - w końcu będą mieli szansę spędzić ze sobą trochę czasu. Hoffer zgłasza Karinie potrzebę urlopu. Nie wie, że dyrektorka wraz z Adamskim zaczynają knuć za jego plecami… Do Weroniki wpadają matka i siostra Ady Grzelak - zaginionej żony Henryka. Kobiety robią Roztockiej potężne wyrzuty, że broni kłamcy i mordercy! Twierdzą, że Henryk dla pieniędzy zabił swoją żonę… To nie koniec wrażeń dla Weroniki - wieczorem czeka ją starcie z chłopakiem Antosi! Rozdygotany brakiem narkotyków Kuba przystępuje do finału konkursu matematycznego. Brzozowski rezygnuje w połowie - ma halucynacje! Kiedy dowiaduje się, że Paulina odzyskała przytomność, natychmiast jedzie do niej. Stan ukochanej szokuje Kubę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka