malea1
17.08.10, 07:25
Bardzo mi potrzebna. Nie dość, że duszno w nocy i ciężko spac, to
jeszcze Antoś zrobił nam niemiła niespodziankę i nasikał w nocy do
naszego łoża. No żesz... Efekt był taki, że ja spałam z nim na jego
łóżku o szerokości chyba 80 cm, a mąż koczował na kanapie.
Miłego dnia dla wszystkich.