27.11.07, 16:13
www.iqtest.dk/
Taki maly sprawdzian.
Obserwuj wątek
    • aga_n20 Re: IQ TEST 27.11.07, 17:18
      własnie sobie zrobiłam mały sprawdzianik wyszło mi 107 uuu jak na blądynke to
      dobrze:))))a jak wasze wyniki?
      • asia-ch Re: IQ TEST 05.12.07, 16:46
        Też teścik zrobiłam.
        A może spodoba wam się takie coś? :-)
        www.travelpod.com/traveler-iq?e1f3=8989
        • a.hysa Re: IQ TEST 05.12.07, 16:57
          calkiem fajna zabawa:P
        • joasia83m Re: IQ TEST 05.12.07, 17:14
          hahahha, szkoda gadac co mi wyszlo:)))) trzeba sie podszkolic!
        • aga_n20 Re: IQ TEST 05.12.07, 17:37
          kurcze doszlam do 3 poziomu i ko niec :(( ale naprawde fajn to jest

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka