a.hysa 27.11.07, 16:13 www.iqtest.dk/ Taki maly sprawdzian. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga_n20 Re: IQ TEST 27.11.07, 17:18 własnie sobie zrobiłam mały sprawdzianik wyszło mi 107 uuu jak na blądynke to dobrze:))))a jak wasze wyniki? Odpowiedz Link
asia-ch Re: IQ TEST 05.12.07, 16:46 Też teścik zrobiłam. A może spodoba wam się takie coś? :-) www.travelpod.com/traveler-iq?e1f3=8989 Odpowiedz Link
joasia83m Re: IQ TEST 05.12.07, 17:14 hahahha, szkoda gadac co mi wyszlo:)))) trzeba sie podszkolic! Odpowiedz Link
aga_n20 Re: IQ TEST 05.12.07, 17:37 kurcze doszlam do 3 poziomu i ko niec :(( ale naprawde fajn to jest Odpowiedz Link