dagi.ww 01.01.08, 16:24 dagi-ww.fotosik.pl/albumy/340597.html Na szczęście obyło się bez marudzenia i dezaprobaty. Wiki bardzo chętnie przyjęła coć innego niż mamine mlekusio... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kamsi Re: Nasze pierwsze jedzonko. 01.01.08, 17:33 No to brawo:) U nas początki były stanowczo zniechęcające, ale na szczęście szybko się wszyscy uczymy, jak miło i skutecznie zjeść:) Odpowiedz Link
anula_82 Re: Nasze pierwsze jedzonko. 01.01.08, 17:36 Dagi a kaszkę podałas zamiast piersi? czy potem dalas popić jako uzupełnienie? Odpowiedz Link
dagi.ww Re: anula_82 01.01.08, 21:35 Tak, zamiast piersi w porze obiadku, ale dałam tylko połowę (2,5 łyżki na 80ml mleka), więc to mleko, które mi zostało, podgrzałam i dałam do popicia, bo zastanawiałam się, czy chwyci butelkę. Dzisiaj już mi zjadła całą porcję i nie dawałam już mleka. Odpowiedz Link