Dodaj do ulubionych

Nasze pierwsze jedzonko.

01.01.08, 16:24
dagi-ww.fotosik.pl/albumy/340597.html
Na szczęście obyło się bez marudzenia i dezaprobaty. Wiki bardzo
chętnie przyjęła coć innego niż mamine mlekusio...
Obserwuj wątek
    • asia19813 Re: Nasze pierwsze jedzonko. 01.01.08, 16:52
      powodzenia, fajne zdjęcia
    • kamsi Re: Nasze pierwsze jedzonko. 01.01.08, 17:33
      No to brawo:) U nas początki były stanowczo zniechęcające, ale na
      szczęście szybko się wszyscy uczymy, jak miło i skutecznie zjeść:)
    • anula_82 Re: Nasze pierwsze jedzonko. 01.01.08, 17:36
      Dagi a kaszkę podałas zamiast piersi? czy potem dalas popić jako
      uzupełnienie?
      • dagi.ww Re: anula_82 01.01.08, 21:35
        Tak, zamiast piersi w porze obiadku, ale dałam tylko połowę (2,5
        łyżki na 80ml mleka), więc to mleko, które mi zostało, podgrzałam i
        dałam do popicia, bo zastanawiałam się, czy chwyci butelkę. Dzisiaj
        już mi zjadła całą porcję i nie dawałam już mleka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka