chanastel
25.11.08, 08:48
Mąż wyjeżdża w weekend i zapraszam Was na baby party do Trzebnicy.
Wiem że z dojazdem nie będzie tak łatwo jak we Wrocku ale może się
jakoś nawzajem pozabieracie? Zapraszam na sobotę. A i jeszcze co do
jedzonka przydałaby się pomoc bo sama z Tośką i brzuszyskiem nie dam
rady. To jak kto będzie????