Dodaj do ulubionych

Też po bilansie!

28.07.09, 16:22
Przede wszystkim był przerażająco grzeczny a czekaliśmy półtorej
godziny...Waga 11.290. Wzrost 89 cm. Brak wszystkich czterech piątek!
Mamy skierowanie do ortopedy bo panią doktor zaniepokoiło ustawienie
nóżek (mnie też- często się potyka). Siusiak na szczęście OK (swoje
przeszłam z poprzednim).Sucha skóra. Nadal pije Nutramigen bo po
mleku zielone stolce. No i zmiany na skórze do obserwacji- jesteśmy
posiadaczami dużego naczyniaka na pośladku i jednego znamienia na
skórze.Przez dwa lata dotknęła nas jedynie ospa i trzydniówka więc
właściwie nie chorował.
No to już po! Mnie niepokoi jeszcze jego brak apetytu ale jeszcze
poobserwuję...
Obserwuj wątek
    • burdziaa Re: Też po bilansie! 28.07.09, 16:28
      no to fajnie, ze juz po i ze własciwie wszystko dobrze:)
      a skierowania na krew nie dostaliscie?
      • 27agnes72 Re: Też po bilansie! 28.07.09, 18:13
        Trochę byłam zła, że żadnego skierowania na krew nie dostaliśmy
        zwłaszcza, że ostatnie wyniki rok temu były takie sobie a je coraz
        mniej. W końcu zrobię Mu sama...
    • uczula Re: Też po bilansie! 28.07.09, 19:42
      wiesz a moj sie tak pieknie zapowiadal na wielkoluda, jak mial 6 msc
      to wazyl 10 kg!
      ale potem jakos tak dlugo stanal, i na 12 msc wazyl o ile dobrze 11
      kg - wiec niewiele przybral.
      dzisiaj dobija po 14 kg a wzrost tez sredniaczkowy :)
      u nas tez piatek nie ma.
      sucha skora - czyli uczulenie sie utrzymuje...niestety.
      ten brak apetytu - a moze sie zeby kluja?
      • 27agnes72 Re: Też po bilansie! 28.07.09, 20:13
        Ja się cieszę bo moja starsza dwójka dużo chorowała a Staś do tej
        pory jakoś w miarę. Starsi mieli alergię i do końca nie określono na
        co. Nie wiem czym ja ich żywiłam bo po wszystkim były sensacje ale
        nie skórne tylko kupowe i oskrzelowe razem wzięte.Staś od poczatku
        jest traktowany jak z alergicznej rodziny i miał wiele ograniczeń
        profilaktycznie.Nie wiem co będzie dalej ale te dwa lata w końcu już
        za nami więc je chwalę!
    • lee_a Re: Też po bilansie! 28.07.09, 20:32
      fajnie... a ja się masakrycznie boję, że Ania zrobi scenę bo to ostatnio w jej
      stylu i nie da się dotknąć nie mówiąc o zajrzeniu w zęby...
      • 27agnes72 lee_a 28.07.09, 21:33
        Gdzieś kiedyś przeczytałam zdanie lekarki, że na bilansie dwulatka
        najbardziej trzeba się przyglądać dzieciom co sobie dają zajrzeć bo
        te są podejrzane ;-)))
        • lee_a Re: lee_a 28.07.09, 22:08
          aj law ju agnes ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka