27agnes72
28.07.09, 16:22
Przede wszystkim był przerażająco grzeczny a czekaliśmy półtorej
godziny...Waga 11.290. Wzrost 89 cm. Brak wszystkich czterech piątek!
Mamy skierowanie do ortopedy bo panią doktor zaniepokoiło ustawienie
nóżek (mnie też- często się potyka). Siusiak na szczęście OK (swoje
przeszłam z poprzednim).Sucha skóra. Nadal pije Nutramigen bo po
mleku zielone stolce. No i zmiany na skórze do obserwacji- jesteśmy
posiadaczami dużego naczyniaka na pośladku i jednego znamienia na
skórze.Przez dwa lata dotknęła nas jedynie ospa i trzydniówka więc
właściwie nie chorował.
No to już po! Mnie niepokoi jeszcze jego brak apetytu ale jeszcze
poobserwuję...