kristin4
03.09.09, 21:47
Dziewczyny dzisiaj dostałam wezwanie do SANEPIDU w sprawie zaległych
dwóch szczepien i straszą mnie oczywiście sądem grodzkim i karą
grzywny. Wydaje mi sie ze w tym roku cos sie zmieniło w
ustawodawstwie ale za cholere nie moge tego znaleźć. Czy nadal jes
to pod karą grzywny czy Sanepid działa na nieaktualnej podstawie
prawnej. W co nie bardzo wierzę.
Żądają zaświadczenia od lekarza.
Ja opóźniłam ze wzgledu na nasilone objawy alergii pokarmowej,
leczymy sie u homeopaty poniewaz alergolog nam nie pogł i kto teraz
da mi zaświadczenie o o droczeniu szczepien???
Kurcze potrzebuje tego pilnie bo jutro tam jade.
Helppppp