rubin04
02.03.07, 08:53
Droga Inko,
dziękuję że ratowałas mnie dziś kiedy ja nie wyrabiałam się z niczym - brakiem kiecki, welonu, fryzury i makijażu, gdy do slubu zostawało mni tylko 1,5 h. Niby to był tylko sen ale dobrze, ze mi pomogłas z tym wszystkim :-)
Ech, uzależnienie od forum i koszmary przedślubne, choc do slubu jeszcze ponad rok!!
Pozdr.!