Gość: sewel IP: *.akademiki.uni.torun.pl 19.05.04, 02:20 ale ściema, przecież Idea ma co najwyżej 5% szans na misztrza no ale duma nie pozwala przyznać kto jest lepszy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: K.A. Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 213.17.216.* 19.05.04, 07:24 PRĘDZEJ ANWIL Z POLONIĄ ZAGRAJĄ CZWARTY MECZ NIŻ IDEA Z PROKOMEM SZÓSTY (HI HI HI) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANWIL Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 62.233.139.* 19.05.04, 09:13 Co racja to racja ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zoonk Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.toya.net.pl 19.05.04, 09:43 Slask bedzie mistrzem!! Cala Lodz za slaskiem ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BR7 Miłe złego początki - kibice Prokomu mieli chwilę IP: *.lubin.dialog.net.pl 19.05.04, 15:14 radośći ale koniec srania babci w banie :) Sobotni mecz był ostatnim jaki Prokon wygrał w tym sezonie, dzisiaj bedzie pogrom chłopaczków w żółtych koszulkach (ciekawe czy też z zółtymi papierami :)) Zatem porzućcie wszelką nadzieję. Legnica za Śląskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikołaj Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.04, 15:27 To faktycznie koniec żartów. Pan Grzegorz zaczął angażować się w piłkę i wyluzował koszykówkę. Nie da się ciągnąć dwóch srok za ogon. Jestem jako fan Śląska zatrwożony malejącym budżetem. Kłopotami z wypłatami dla zawodników. Ciekawi mnie sprawa spłacania ZEPTERA? Czy choćby nieudane transfery Enikisa, Fietisowa i innych paru gagatków? Podobno jeszcze kilka perełek jest do uporządkowania. Zgadzam się w 100% z głosem mówiącym o niewykorzystaniu Ignerskiego, słabej motywacji Zielonego, wykurownia Tomczyka, motywacji i przełamaniu Teina i Rayana (nie ręczę za pisownię).Potrzebny jest totalny "spręż" i zaangażowanie na płaszczyźnie profesjonalizmu równe zaangażowaniu emocjonalnemu Hyżego. Jako fan Śląska wierzę, że dziś się nie skończą marzenia o mistrzostwie. Ale powiedzmy sobie uczciwie i szczerze osiągneliśmy już bardzo wiele. Pozdrawiam kulturalnych forumowiczów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: danp Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 19.05.04, 15:33 I ja ciebie pozdrawiam, jeden z niewielu kulturalnych i trzeźwo myślących kibiców drużyny przeciwnej. Niestety taka jest prawda, jesteście w tej chwili takim kolosem na glinianych nogach, bez odpowiedniej kasy i bez graczy na właściwym poziomie wysoko nie podskoczycie. Finał to i tak dużo jak na obecną grę i formę Śląska Wrocław. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 212.160.147.* 19.05.04, 08:00 to jest wszystko ustawione, śląsk teraz wygra, a póżniej w Sopocie przegra, patrząc na grę Śląska nie można mieć wątpliwości, że oni bardzo chcieli przegrać te 3 mecze. Nie ma się czym ekscytować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzegorz Schetyna. Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.dslextreme.com 19.05.04, 08:11 dlaczego sie podpisales SEWEL, na pewno powinno byc CWEL. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan koszykówki Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.pkt.pl 19.05.04, 08:20 Przemyslana polityka marketingowo transferowa pana prezesa Schetyny Grzegorza przynosi widoczne efekty. Jak się idzie na mecz do Hali to plakać sie chce. Po tylu latach nie dorobili sie prawdziwego show. Niestety jezeli ktoś kupuje zasplużonego i ukochanego ale niestety juz starego i slabego Zielonego oraz doskonalego lecz wiecznie kulejącego Domino to teraz ma efekty. Kontrowersyjna i krótkowzroczna polityka pana prazesa Schetyny Grzegorza znana jest od lat. Ale w tym roku poniosla szczególną porażkę. O krok o drugiej rundy EL a teraz srebro. Dlaczego nie jest mi przykro? Niezależnie od oceny Zarządu klubu jestem calym sercem za WKS Śląsk. Lakesr wygrali 4 mecze pod rzad- Wy dacie radę wygrać 3!!!! Zielony do roboty! Pokaż na koniec swoją waleczność. Caly Wroclaw kocha Cie za to!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ohtar Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.04, 12:48 No proszę, zawsze czytałem komentarze i załamywałem ręce widząc panujący tu poziom wypowiedzi, a tu bardzo miłe zaskoczenie :) Nie wypada zrobić nic innego jak tylko podpisac sie pod Szanownym Przedmowca, bo dzialania prezesa Schetyny dawno juz przestaly przynosic zamierzone efekty (czy nie bylo tak, ze przez dluuuugi czas to Slask mial najwyzszy budzet w lidze? Z kosmosu sie to nie bralo). Moze wiec panie Grzegorzu czas pojsc na zasluzona emeryture prezesa i zasiasc w poselskie lawy? (im i tak juz nic nie pomoze;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yelonek Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 5.5R* / 195.233.250.* 19.05.04, 08:40 "Grzegorz Schetyna: Koniec żartów" znaczy sie do tej pory Slask tylko zartowal... he he :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: garp Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 195.20.110.* 19.05.04, 09:09 jebać sopot! jebać sopot! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANWIL 2 Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 213.17.216.* 19.05.04, 09:29 CÓŻ ZA SŁOWNICTWO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k.a Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 213.17.216.* 19.05.04, 09:36 CHCIAŁBYM ŻEBY PROKOM WYGRAŁ.ZASŁUŻYŁ NA TO. TWORZĄ MONOLIT, TAK JAK ANWIL ROK TEMU.SZKODA TYLKO ŻE TAK POTURBOWALI NASZYSZ W PÓŁFINALE.TRZYMAM KCIUKI ZA SOPOT. DRUGI ROK Z RZĘDU ŚLĄSK BEZ MISTRZA.TRZEBA IM UTRZEĆ NOSA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koles Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.net.pl 19.05.04, 11:00 heh..strata Tomczyka ma duzy wplyw na gre Slaska..takie jest zdanie trenerow i kibicow Slaska a ciekawe co by zrobili gdyby grali bez 3 podstawowych graczy( vide Zavackas, Jahovics, Nagys) i z dwojka kontuzjowanych( Witka, Bocevski)..jak bylo w Anwilu..ciekawe jakie bylyby wyniki Katzurina i innych..Wiwa Urlep- Taka prawda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Saymon Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.04, 09:43 Hej Śląsk,Hej Śląsk, a prokom i tak srebro bedzie miał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szerman Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 212.160.139.* 19.05.04, 09:52 Dzisiaj wygramy- jestem tego pewien, potem w Sopocie.. i spotkamy sie jeszcze raz we Wrocławiu! WKS!WKS!WKS! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki "Powrót króla" , tyle tylko , że na tarczy IP: *.chello.pl 19.05.04, 10:29 z tego co pamiętam ostatni rok panował nam Anwil, teraz kolej Prokomu, jak to się mówi "umarł król, nie żyje król" , a cała Polska to juz tylko może sie śmiać ze śląska i jego śmiesznego, oderwanego od rzeczywistości prezesa, potrafić przegrywać to też sztuka, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raf Re: "Powrót króla" , tyle tylko , że na tarczy IP: *.lubin.dialog.net.pl 19.05.04, 15:22 Jest takie mądre powiedzenie - nie mów hoop póki nie przeskoczysz i inne z trochę innych boisk - dopóki piłka w grze ... :) Niestety kibice Prokomu mają zółte koszulki i zapewne żółte papiery, i skąd mogliby to wiedzieć no i warto bybyło sięgnąc trochę do historii mistrzstw Polski kiedy to Śląsk zdobywał tytuły we Włocławku i Pruszkowie. No bo dzisiaj to wam odradzam oglądanie meczu ze względu o troske o wasze zdrowie bo Śląsk wymiecie wasz zespół z parkietu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steku Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.04, 10:46 jeszcze posypiecie głowy popiołem niewierni Tomaszowie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic IDEA MISTRZEM POLSKI !!! A ściemniacze cisza !!! IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.04, 10:59 KRÓL WRACA NA TRON! I WSZYSTKO JASNE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: danp Re: IDEA MISTRZEM POLSKI !!! A ściemniacze cisza IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 19.05.04, 11:50 Panowie przestańcie żartować, naprawdę łudzicie się że wygracie z taką grą 3 mecze z rzędu?????????? A to porównanie do Lakers to już nawet śmieszne nie było, raczej żałosne, z czym do ludzi???? Chyba nie z takim składem osobowym i nie z taką dyspozycją graczy o nazwisku Zieliński czy Tein. We dwójkę nie wygra Śląsk 3 meczy, mogą wygrać jedno, ale nie trzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grego Re: IDEA MISTRZEM POLSKI !!! A ściemniacze cisza IP: *.zamek.gda.pl 19.05.04, 12:24 Drogi Grzesiu miales chamie czapke z pior, ostal ci sie ino sznur. Pamietaj18tka odwolana, krol poszedl sie walic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cooper hmmm, będzie ciekawie, bo być musi IP: 212.182.94.* 19.05.04, 12:39 Jestm z Lublina, więc nie pałam miłością do żadnego z tych klubów. Jednak uważam, że śląsk powinien być mistrzem. prokom, to banda najemników, chociaż przypadła mi do gustu gra szczególnie Marka Millera. Jedna kibicuje Śląskowi ze względu chociażby na fakt, że to bardziej "polska" druzyna. Chociaż w tym momencie musze przyznac otwarcie, ze na gre Zielinskiego trudno patrzec z przyjemnoscia...ale moze jeszce czyms zaskoczy. Moim zdaniem za malo gra Ignerski, to naprawde swietny zawodnik, niezwykle skuteczny (vide jego statystyki ze wszystkich meczy finalowych), za malo spedza czasu na boisku i nie do konca sa wykorzystywane jego umiejetnosci strzeleckie, takze z dystansu. No i naprawde nie chwale go tylko dlatego, ze pochodzi z Lublina:) Jesli chodzi o Teina to mysle ze sie przelamie, a wtedy bedzie kiepsko dla prokomu, jak tein rzuci ze 4 trojki. Zwlaszcza ze na odpowiedz Pacesasa nie mozna do konca liczyc (co by dobrego o nim nie mowic) bo jezeli chodzi o zdobywane punkty to Pacesas gra w kratke. Pluta i Jagodnik niestety sa bez formy i gdyby nie Einikis, to bylyby problemy z punktami. To tyle. Mam nadziej ze rywalizacje jeszcze troche potrwa i w sobote w TVP3 znowu bedzie ciekawy meczyk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bk PROKOM!!!!!!!!! IP: *.unimaas.nl 19.05.04, 14:22 Jestescie slabi Idea jestescie slabi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R. Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.wroc.zigzag.pl 19.05.04, 14:59 Przy założeniu, że rezultaty najbliższych meczy są jednakowo prawdopodobne szanse śląska na mistrza to 12,5% a prokomu odpowiednidnio 87,5%. .... pożyjemy zobaczymy i tak trzymam kciuki za WKS-em :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacyn!!!! Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.04, 14:59 jestem kibicem slaska i do konca bede wiezyl ze to my zostaniemy mistrzami ale sa niestety nikle szanse na to ze pokonamy sopot!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: momo Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.04, 15:42 Schet wie co mówi, nie rzucz słów na wiatr. Czyżby zaczżł coś działać, bo na razie tylko Sopot działa- 40 tysięcy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 192.168.1.* / 62.233.250.* 19.05.04, 15:43 Po pierwsze durniu, jak się wpisujesz to zwracaj uwagę na ortografię. Po drugie nadzieja umiera ostatnia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dudi Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.04, 16:32 To dotychczasowe mecze sląsk rozegrał dla żartów? Schetyna naucz się przegrywać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: danp Zyziu Zyskowski IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 19.05.04, 19:00 Słyszeliście tą teorię TERMINARZ?????????????? Buchacha co za leszcz, niech przyzna wprost że Prokom ma 10 graczy i dobrą ławkę rezerwowych a nie jakieś farmazony o terminarzu, każdy ma taki sam, i my graliśmy 5 meczy z Anwilem o Śląsk. Po co takich ludzi zapraszają do studia??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.04, 21:31 no a co ma powiedzieć? Że prokom ma 95% szans i że śląsk praktycznie nie ma po co grać??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: schetynka schetyna musi odejść !!! IP: *.acn.waw.pl 19.05.04, 21:53 schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!! schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!! schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!! schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!! schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!! schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!! Odpowiedz Link Zgłoś