Dodaj do ulubionych

Grzegorz Schetyna: Koniec żartów

IP: *.akademiki.uni.torun.pl 19.05.04, 02:20
ale ściema, przecież Idea ma co najwyżej 5% szans na misztrza
no ale duma nie pozwala przyznać kto jest lepszy
Obserwuj wątek
    • Gość: K.A. Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 213.17.216.* 19.05.04, 07:24
      PRĘDZEJ ANWIL Z POLONIĄ ZAGRAJĄ CZWARTY MECZ NIŻ IDEA Z PROKOMEM SZÓSTY (HI HI
      HI)
      • Gość: ANWIL Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 62.233.139.* 19.05.04, 09:13
        Co racja to racja ;)
        • Gość: zoonk Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.toya.net.pl 19.05.04, 09:43
          Slask bedzie mistrzem!! Cala Lodz za slaskiem !
          • Gość: BR7 Miłe złego początki - kibice Prokomu mieli chwilę IP: *.lubin.dialog.net.pl 19.05.04, 15:14
            radośći ale koniec srania babci w banie :) Sobotni mecz był ostatnim jaki
            Prokon wygrał w tym sezonie, dzisiaj bedzie pogrom chłopaczków w żółtych
            koszulkach (ciekawe czy też z zółtymi papierami :)) Zatem porzućcie wszelką
            nadzieję. Legnica za Śląskiem.
      • Gość: Mikołaj Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.04, 15:27
        To faktycznie koniec żartów. Pan Grzegorz zaczął angażować się w piłkę i
        wyluzował koszykówkę. Nie da się ciągnąć dwóch srok za ogon. Jestem jako fan
        Śląska zatrwożony malejącym budżetem. Kłopotami z wypłatami dla zawodników.
        Ciekawi mnie sprawa spłacania ZEPTERA? Czy choćby nieudane transfery Enikisa,
        Fietisowa i innych paru gagatków? Podobno jeszcze kilka perełek jest do
        uporządkowania. Zgadzam się w 100% z głosem mówiącym o niewykorzystaniu
        Ignerskiego, słabej motywacji Zielonego, wykurownia Tomczyka, motywacji i
        przełamaniu Teina i Rayana (nie ręczę za pisownię).Potrzebny jest
        totalny "spręż" i zaangażowanie na płaszczyźnie profesjonalizmu równe
        zaangażowaniu emocjonalnemu Hyżego. Jako fan Śląska wierzę, że dziś się nie
        skończą marzenia o mistrzostwie. Ale powiedzmy sobie uczciwie i szczerze
        osiągneliśmy już bardzo wiele.

        Pozdrawiam kulturalnych forumowiczów.
        • Gość: danp Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 19.05.04, 15:33
          I ja ciebie pozdrawiam, jeden z niewielu kulturalnych i trzeźwo myślących
          kibiców drużyny przeciwnej. Niestety taka jest prawda, jesteście w tej chwili
          takim kolosem na glinianych nogach, bez odpowiedniej kasy i bez graczy na
          właściwym poziomie wysoko nie podskoczycie. Finał to i tak dużo jak na obecną
          grę i formę Śląska Wrocław. Pozdrawiam.
    • Gość: maciek Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 212.160.147.* 19.05.04, 08:00
      to jest wszystko ustawione, śląsk teraz wygra, a póżniej w Sopocie przegra,
      patrząc na grę Śląska nie można mieć wątpliwości, że oni bardzo chcieli
      przegrać te 3 mecze. Nie ma się czym ekscytować.
    • Gość: Grzegorz Schetyna. Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.dslextreme.com 19.05.04, 08:11
      dlaczego sie podpisales SEWEL, na pewno powinno byc CWEL.
    • Gość: Fan koszykówki Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.pkt.pl 19.05.04, 08:20
      Przemyslana polityka marketingowo transferowa pana prezesa Schetyny Grzegorza
      przynosi widoczne efekty.
      Jak się idzie na mecz do Hali to plakać sie chce. Po tylu latach nie dorobili
      sie prawdziwego show.
      Niestety jezeli ktoś kupuje zasplużonego i ukochanego ale niestety juz starego
      i slabego Zielonego oraz doskonalego lecz wiecznie kulejącego Domino to teraz
      ma efekty.
      Kontrowersyjna i krótkowzroczna polityka pana prazesa Schetyny Grzegorza znana
      jest od lat. Ale w tym roku poniosla szczególną porażkę. O krok o drugiej rundy
      EL a teraz srebro. Dlaczego nie jest mi przykro?
      Niezależnie od oceny Zarządu klubu jestem calym sercem za WKS Śląsk. Lakesr
      wygrali 4 mecze pod rzad- Wy dacie radę wygrać 3!!!!
      Zielony do roboty! Pokaż na koniec swoją waleczność. Caly Wroclaw kocha Cie za
      to!!!!!!!!!!!
      Trzymam kciuki.
      • Gość: Ohtar Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.04, 12:48
        No proszę, zawsze czytałem komentarze i załamywałem ręce widząc panujący tu
        poziom wypowiedzi, a tu bardzo miłe zaskoczenie :) Nie wypada zrobić nic innego
        jak tylko podpisac sie pod Szanownym Przedmowca, bo dzialania prezesa Schetyny
        dawno juz przestaly przynosic zamierzone efekty (czy nie bylo tak, ze przez
        dluuuugi czas to Slask mial najwyzszy budzet w lidze? Z kosmosu sie to nie
        bralo). Moze wiec panie Grzegorzu czas pojsc na zasluzona emeryture prezesa i
        zasiasc w poselskie lawy? (im i tak juz nic nie pomoze;))
    • Gość: Yelonek Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 5.5R* / 195.233.250.* 19.05.04, 08:40
      "Grzegorz Schetyna: Koniec żartów"
      znaczy sie do tej pory Slask tylko zartowal... he he :)
      • Gość: garp Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 195.20.110.* 19.05.04, 09:09
        jebać sopot! jebać sopot!
        • Gość: ANWIL 2 Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 213.17.216.* 19.05.04, 09:29
          CÓŻ ZA SŁOWNICTWO
        • Gość: k.a Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 213.17.216.* 19.05.04, 09:36
          CHCIAŁBYM ŻEBY PROKOM WYGRAŁ.ZASŁUŻYŁ NA TO. TWORZĄ MONOLIT, TAK JAK ANWIL ROK
          TEMU.SZKODA TYLKO ŻE TAK POTURBOWALI NASZYSZ W PÓŁFINALE.TRZYMAM KCIUKI ZA
          SOPOT. DRUGI ROK Z RZĘDU ŚLĄSK BEZ MISTRZA.TRZEBA IM UTRZEĆ NOSA.
          • Gość: koles Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.net.pl 19.05.04, 11:00
            heh..strata Tomczyka ma duzy wplyw na gre Slaska..takie jest zdanie trenerow i
            kibicow Slaska a ciekawe co by zrobili gdyby grali bez 3 podstawowych graczy(
            vide Zavackas, Jahovics, Nagys) i z dwojka kontuzjowanych( Witka,
            Bocevski)..jak bylo w Anwilu..ciekawe jakie bylyby wyniki Katzurina i
            innych..Wiwa Urlep- Taka prawda
    • Gość: Saymon Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.04, 09:43
      Hej Śląsk,Hej Śląsk, a prokom i tak srebro bedzie miał
      • Gość: szerman Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 212.160.139.* 19.05.04, 09:52
        Dzisiaj wygramy- jestem tego pewien, potem w Sopocie.. i spotkamy sie jeszcze
        raz we Wrocławiu! WKS!WKS!WKS!
        • Gość: miki "Powrót króla" , tyle tylko , że na tarczy IP: *.chello.pl 19.05.04, 10:29
          z tego co pamiętam ostatni rok panował nam Anwil, teraz kolej Prokomu, jak to
          się mówi "umarł król, nie żyje król" , a cała Polska to juz tylko może sie
          śmiać ze śląska i jego śmiesznego, oderwanego od rzeczywistości prezesa,
          potrafić przegrywać to też sztuka,
          • Gość: Raf Re: "Powrót króla" , tyle tylko , że na tarczy IP: *.lubin.dialog.net.pl 19.05.04, 15:22
            Jest takie mądre powiedzenie - nie mów hoop póki nie przeskoczysz i inne z
            trochę innych boisk - dopóki piłka w grze ... :)
            Niestety kibice Prokomu mają zółte koszulki i zapewne żółte papiery, i skąd
            mogliby to wiedzieć no i warto bybyło sięgnąc trochę do historii mistrzstw
            Polski kiedy to Śląsk zdobywał tytuły we Włocławku i Pruszkowie.
            No bo dzisiaj to wam odradzam oglądanie meczu ze względu o troske o wasze
            zdrowie bo Śląsk wymiecie wasz zespół z parkietu :)
    • Gość: steku Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.05.04, 10:46
      jeszcze posypiecie głowy popiołem niewierni Tomaszowie!!
    • Gość: kibic IDEA MISTRZEM POLSKI !!! A ściemniacze cisza !!! IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.04, 10:59
      KRÓL WRACA NA TRON! I WSZYSTKO JASNE!!!
      • Gość: danp Re: IDEA MISTRZEM POLSKI !!! A ściemniacze cisza IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 19.05.04, 11:50
        Panowie przestańcie żartować, naprawdę łudzicie się że wygracie z taką grą 3
        mecze z rzędu?????????? A to porównanie do Lakers to już nawet śmieszne nie
        było, raczej żałosne, z czym do ludzi???? Chyba nie z takim składem osobowym i
        nie z taką dyspozycją graczy o nazwisku Zieliński czy Tein. We dwójkę nie wygra
        Śląsk 3 meczy, mogą wygrać jedno, ale nie trzy.
        • Gość: grego Re: IDEA MISTRZEM POLSKI !!! A ściemniacze cisza IP: *.zamek.gda.pl 19.05.04, 12:24
          Drogi Grzesiu miales chamie czapke z pior, ostal ci sie ino sznur.
          Pamietaj18tka odwolana, krol poszedl sie walic.
    • Gość: Cooper hmmm, będzie ciekawie, bo być musi IP: 212.182.94.* 19.05.04, 12:39
      Jestm z Lublina, więc nie pałam miłością do żadnego z tych klubów. Jednak
      uważam, że śląsk powinien być mistrzem. prokom, to banda najemników, chociaż
      przypadła mi do gustu gra szczególnie Marka Millera. Jedna kibicuje Śląskowi ze
      względu chociażby na fakt, że to bardziej "polska" druzyna. Chociaż w tym
      momencie musze przyznac otwarcie, ze na gre Zielinskiego trudno patrzec z
      przyjemnoscia...ale moze jeszce czyms zaskoczy. Moim zdaniem za malo gra
      Ignerski, to naprawde swietny zawodnik, niezwykle skuteczny (vide jego
      statystyki ze wszystkich meczy finalowych), za malo spedza czasu na boisku i
      nie do konca sa wykorzystywane jego umiejetnosci strzeleckie, takze z dystansu.
      No i naprawde nie chwale go tylko dlatego, ze pochodzi z Lublina:) Jesli chodzi
      o Teina to mysle ze sie przelamie, a wtedy bedzie kiepsko dla prokomu, jak tein
      rzuci ze 4 trojki. Zwlaszcza ze na odpowiedz Pacesasa nie mozna do konca liczyc
      (co by dobrego o nim nie mowic) bo jezeli chodzi o zdobywane punkty to Pacesas
      gra w kratke. Pluta i Jagodnik niestety sa bez formy i gdyby nie Einikis, to
      bylyby problemy z punktami. To tyle. Mam nadziej ze rywalizacje jeszcze troche
      potrwa i w sobote w TVP3 znowu bedzie ciekawy meczyk.
    • Gość: bk PROKOM!!!!!!!!! IP: *.unimaas.nl 19.05.04, 14:22
      Jestescie slabi Idea jestescie slabi
    • Gość: R. Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.wroc.zigzag.pl 19.05.04, 14:59
      Przy założeniu, że rezultaty najbliższych
      meczy są jednakowo prawdopodobne
      szanse śląska na mistrza to 12,5% a prokomu
      odpowiednidnio 87,5%.
      ....
      pożyjemy zobaczymy i tak trzymam kciuki za WKS-em :)

    • Gość: pacyn!!!! Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.04, 14:59
      jestem kibicem slaska i do konca bede wiezyl ze to my zostaniemy mistrzami ale
      sa niestety nikle szanse na to ze pokonamy sopot!!
    • Gość: momo Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.04, 15:42
      Schet wie co mówi, nie rzucz słów na wiatr. Czyżby zaczżł coś działać, bo na
      razie tylko Sopot działa- 40 tysięcy...
    • Gość: Lukasz Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: 192.168.1.* / 62.233.250.* 19.05.04, 15:43
      Po pierwsze durniu, jak się wpisujesz to zwracaj uwagę na ortografię. Po drugie
      nadzieja umiera ostatnia!
    • Gość: Dudi Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.04, 16:32
      To dotychczasowe mecze sląsk rozegrał dla żartów? Schetyna naucz się przegrywać.
      • Gość: danp Zyziu Zyskowski IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 19.05.04, 19:00
        Słyszeliście tą teorię TERMINARZ?????????????? Buchacha co za leszcz, niech
        przyzna wprost że Prokom ma 10 graczy i dobrą ławkę rezerwowych a nie jakieś
        farmazony o terminarzu, każdy ma taki sam, i my graliśmy 5 meczy z Anwilem o
        Śląsk. Po co takich ludzi zapraszają do studia???
    • Gość: miki Re: Grzegorz Schetyna: Koniec żartów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.04, 21:31
      no a co ma powiedzieć? Że prokom ma 95% szans i że śląsk praktycznie nie ma po
      co grać???
    • Gość: schetynka schetyna musi odejść !!! IP: *.acn.waw.pl 19.05.04, 21:53
      schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!
      schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!
      schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!
      schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!
      schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!
      schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!schetyna musi odejść !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka