bettina75
28.10.12, 22:42
Mysle, ze jesli admin nie wywali stad ten caly slup ogloszeniowy, ewentualnie przeniesie go tam, gdzie jego miejsce, to bedzie to walka z wiatrakami :-(
Moim zdaniem szkoda sil i nerwow, ....lepiej wybrac sie do kina, lub na kawe :))
Pozdrawiam towarzyskich i zycze milego wieczoru :)