28.10.12, 22:42
Mysle, ze jesli admin nie wywali stad ten caly slup ogloszeniowy, ewentualnie przeniesie go tam, gdzie jego miejsce, to bedzie to walka z wiatrakami :-(

Moim zdaniem szkoda sil i nerwow, ....lepiej wybrac sie do kina, lub na kawe :))
Pozdrawiam towarzyskich i zycze milego wieczoru :)
Obserwuj wątek
    • aroden Re: ARODEN ! 28.10.12, 22:58
      bettina75 napisała:

      > Mysle, ze jesli admin nie wywali stad ten caly slup ogloszeniowy, ewentualnie p
      > rzeniesie go tam, gdzie jego miejsce, to bedzie to walka z wiatrakami :-(

      paru zablakanym wskaze wlasciwa droge :)
      a jesli to nawet nic nie da - to pamietasz ?

      - "Samotny Bialy Zagiel" :)
      www.youtube.com/watch?v=0QzUR7Lb_kE
      • bettina75 Re: ARODEN ! 29.10.12, 13:47
        hmmm, co mi sie przypomina.... :)
        • leziox Re: ARODEN ! 30.10.12, 12:03
          Mozna zawsze przyjsc na Leziowa Melyne i tam sie upic z frustracji.
          Jak juz sie wszyscy tak tu reklamuja to ja tez moge.
          I na zdruffko!
          • bettina75 Re: ARODEN ! 30.10.12, 19:00
            Dzieki za zaproszenie Leziu :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka