Dodaj do ulubionych

Wytrysk w usta

11.08.07, 11:07
Dziewczyny, mam maly problem. Jeszcze nie doswiadczylam tego co w
temacie i troche obawiam sie impetu i zakrztuszenia. Czy moglybyscie
mi napisac jak sobie z tym radzicie i jakie sa wrazenia? Mam stalego
faceta, ktorego chce obdarzac pieszczotami jednak troche obawiam sie
tego szczegolnego momentu wytrysku w ustach. Jakies porady beda mile
widziane i przepraszam za brak polskich liter.
Obserwuj wątek
    • 88mlodziutka Re: Wytrysk w usta 11.08.07, 11:12
      Nie masz sie czym przejmowac, nie bede Ci udzielac zadnych rad, bo to nie o to
      chodzi. Zobaczysz wszystko bedzie dobrze i sie nie zakrztusisz. NAjwazniejsze to
      zebys sie nie przejmowala, nie stresowala , a na to zakrztuszenie to raczej nie
      ma szans. (tez sie martwilam przed pierwszym razem, ale szybko zmienilam zdanie,
      sama bedziesz czula co zrobic)
      Powodzenia:)
    • Gość: gigamega Re: Wytrysk w usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 11:13
      zadna szanujaca sie kobieta nie powinna lykac spermy, to obrzydliwe, a a co
      dopiero sie nad tym zastanawiac, skoro masz watpliwosci nie rob tego w ogole.
      Ponadto nie wybrazam sobie, zeby FACET KTOREGO KOCHAM I SZANUJE mial robic mi
      minetę, automatycznie stracilabym do niego szacunek. Mineta i te ciagniecia
      ch..ów to dobre dla lafirynd w jakimś kibelku, bez zobowiązan, ale nie w
      zwiazku, chyba ze sama jestes dziwka a twoj facet alfonsem, to milej zabawy zycze!!
      • 88mlodziutka Re: Wytrysk w usta 11.08.07, 11:17
        Do z.gdyni.anka.
        Nie zwracaj na tamten post uwagi. Bo to totalne bzdury, a facet czyje sie o
        wiele bardziej doceniony jaki mezczyzna kiedy kobieta polyka sperme po takich
        pieszczotach i jezeli kochasz swojego faceta to na pewno nie bedzie dla ciebie
        cos obrzydliwego
      • Gość: Pan Dobra Rada Re: Wytrysk w usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 12:22
        > zadna szanujaca sie kobieta nie powinna lykac spermy, to obrzydliwe, a a co
        > dopiero sie nad tym zastanawiac, skoro masz watpliwosci nie rob tego w ogole.

A Ty skąd wiesz, że to obrzydliwe..? :] Z doświadczenia, czy ze "skarbczyka"..? :]

> zeby FACET KTOREGO KOCHAM I SZANUJE mial robic mi
        > minetę, automatycznie stracilabym do niego szacunek

Nie "żeby", a "gdybyś Go miała".. ^^

> Mineta i te ciagniecia
        > ch..ów to dobre dla lafirynd w jakimś kibelku, bez zobowiązan, ale nie w
        > zwiazku, chyba ze sama jestes dziwka a twoj facet alfonsem, to milej zabawy zyc
        > ze!!

To jest to chrześcijańskie podejście o którym tyle już pisałem.. ;) Miłość do
        bliźnich w najczystszej postaci.. :]

"Mineta" i "cągnięcie", jak Ty to określasz, dając przy okazji świadectwo
        pochodzenia z rynsztoku i braku kultury w słowie, to wyrafinowane pieszczoty
        przeznaczone TYLKO dla ludzi, dla którzy nie brzydzą się swojego partnera.. :]
        Ci którzy się swojego partnera brzydzą, brzydzą się w pierwszej kolejności
        samego siebie.. :] Przykre, ale nie współczuje.. :] Zamiast współczuć - śmieje
        się z Ciebie do rozpuku, bo jesteś zwyczajnie "żałosna".. ^^

PS: Jeszcze jedno sprostowanie.. ]:->

> Ponadto nie wybrazam sobie, zeby FACET KTOREGO KOCHAM I SZANUJE

Nie "żeby", a "gdybym Go miała".. ^^
      • jurekasia Re: Wytrysk w usta 05.04.08, 12:00
        Gość portalu: gigamega napisał(a):

> zadna szanujaca sie kobieta nie powinna lykac spermy, to
        obrzydliwe, a a co
        > dopiero sie nad tym zastanawiac, skoro masz watpliwosci nie rob
        tego w ogole.
        > Ponadto nie wybrazam sobie, zeby FACET KTOREGO KOCHAM I SZANUJE
        mial robic mi
        > minetę, automatycznie stracilabym do niego szacunek. Mineta i te
        ciagniecia
        > ch..ów to dobre dla lafirynd w jakimś kibelku, bez zobowiązan, ale
        nie w
        > zwiazku, chyba ze sama jestes dziwka a twoj facet alfonsem, to
        milej zabawy zyc
        > ze!!

Jesteś tak żałosna że słów już brakuje!!!
        Mój facet (z którym juz 4 lata jestem) nie jest alfonsem (buahaha!!)
        a ja nie jestem dziwką, a seks oralny nie jest nam obcy a nawet jest
        częstym bywalcem w naszej sypialni... i dzięki Bogu :)
        A ty żyj sobie jak chcesz, ale nie wypowiadaj się na tematy w
        których jesteś pieprzonym laikiem. A już tymbardziej nie obrażaj
        dziewczyn które wiedzą jak się dobrze awić ze swoimi facetami...
        pozdro pozdro
      • Gość: Na poziomie Re: Wytrysk w usta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.08, 10:02
        Ogólnie to nie rozumiem :] Jeśli komuś się nie podoba taki typ
        pieszczot, to ok :] Ale żeby odrazu innych obrazać? Wszyscy jesteśmy
        inni i mamy inne upodobania. Ponadto dziwka to kobieta, która za
        tego rodzaju udogodnienia bierze kasę, a wątek ogólnie rzecz biorąc
        nawiązuje do stałych partnerów,którzy chcąc spróbować czegoś nowego.
        Przypuszczam iż jesteś starszą osobą, której pokolenie oddawało się
        dopiero po ślubie,gdyby tego było mało to Twój sex jest monotonny i
        zapewne niewiele warty,skoro nie znasz jednej z największych
        przyjemności, bądź mamy doczynienia z cnotką lub z osobą na tyle
        młodą, że nie ma pojęcia na czym to wszystko polega i jak bywa w
        stałym, pełnym miłości związku. Tak właśnie... :]
      • Gość: brawa dla tej pani Re: Wytrysk w usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.09, 22:47

> Ponadto nie wybrazam sobie, zeby FACET KTOREGO KOCHAM I SZANUJE mial robic mi
        > minetę, automatycznie stracilabym do niego szacunek. Mineta i te ciagniecia
        > zwiazku, chyba ze sama jestes dziwka a twoj facet alfonsem, to milej zabawy zyc
        > ze!!

Ty dobra jestes :D:D:D to moze Ty sie ze swoim facetem tylko zrobic dwójke
        dzieci i tyle seksu i nawet nie śpisz z nim zeby faceta nie kusiło... Ja
        rozumiem to jest forum i kazdy ma prawo do wypowiedzi i powiedzenia tego co
        uwaza ale bez jaj.... Czy jesli facet bedzie całował kobiecie ze tak brzydko
        powiem cipeczke a ona mu penisa to chyba ich sprawa i wcale nie oznacza ze
        dziewczyna jest dziwką.... rozumiem gdyby robila to kazdemu napotkanemu
        kolesiowi ale ona to chce zrobic swojemu partnerowi i co najwazniejsze stałemu
        partnerowi i pyta jak to zrobic zeby bylo im obojgu przyjemnie...
      • endriumed Re: Wytrysk w usta 01.06.09, 07:54

> Ponadto nie wybrazam sobie, zeby FACET KTOREGO KOCHAM I SZANUJE mial robic mi
        > minetę, automatycznie stracilabym do niego szacunek. Mineta i te ciagniecia
        > ze!!

raczej to ciebie nikt nigdy nie zaspokoil a teraz jestes stara i pomarzyc sobie
        mozesz
    • Gość: gogamega Re: Wytrysk w usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 11:31
      dla mnie jesteś zwykłą ladacznicą. i co z tego ze masz stalego partnera, skoro
      on tez widzi w tobie to co ja, facet nie traktuje cie powaznie, bo zobaczyl z
      kim ma do czynienia, gwarantuje ze gdybys tego nie robila wypadlabys o niebo
      lepiej w jego oczach, i gwarantuje ze sie toba pobawi i rzuci w cholere i albo
      pojdzie do innej ....., albo sie ustatkuje i znajdzie porzadna kobiete. I nie,
      nie moglabys juz miec meza, bo facet na zone szuka porzadnej, jak chce sie bawic
      bierze taka jak ty!
      • Gość: Pan Dobra Rada Re: Wytrysk w usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 12:30
        > skoro
        > on tez widzi w tobie to co ja, facet nie traktuje cie powaznie, bo zobaczyl z
        > kim ma do czynienia, gwarantuje ze gdybys tego nie robila wypadlabys o niebo
        > lepiej w jego oczach, i gwarantuje ze sie toba pobawi i rzuci w cholere i albo
        > pojdzie do innej .....

Powiedziała kobieta, która w oczkach każdego mężczyzny jest nikim.. :]

Hahahahahahahaha.. :D To musi być prowokacja.. xD No nie może być inaczej.. xD
        Stek takich bzdur na tym forum w jednym miejscu, pod jednym nickiem jeszcze się
        nie pojawił.. xD

Dobra, odpowiem poważnie, bo mnie już nic nie zdziwi.. :] W oczach zdrowego na
        umyśle Faceta, powtarzam FACETA, a nie kogoś, kto z racji posiadania genitaliów
        zwie się "facetem", po "finishu w buzi" można TYLKO UROSNĄĆ! I TO DO
        NIEBAGATELNYCH ROZMIARÓW! :]

PS: Faceci zdradzają, czy zostawiają kobiety najczęściej w DOKŁADNIE ODWROTNYCH
        sytuacjach.. :] Kiedy są takimi "kłodami" jak "gigamega".. ^^
        • Gość: gigamega Re: Wytrysk w usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 12:37
          a skąd wiesz czy jestem kłodą czy nie? spałeś ze mną? JESTEM PRZECIWNA TEGO
          RODZAJU PRAKTYKOM-tyle, mam do tego prawo, i ch..j wam do tego. Jestem mloda
          osobą a nie starą panną, i przynajmniej nigdy nikt nie miał powodów by nazwać
          mnie dziwką, jestem dziewicą i mam takie a nie inne zdanie. Dobranoc.
          • mloda99 Re: Wytrysk w usta 11.08.07, 12:51

> a skąd wiesz czy jestem kłodą czy nie? spałeś ze mną? JESTEM PRZECIWNA TEGO
            > RODZAJU PRAKTYKOM-tyle, mam do tego prawo, i ch..j wam do tego. Jestem mloda
            > osobą a nie starą panną, i przynajmniej nigdy nikt nie miał powodów by nazwać
            > mnie dziwką, jestem dziewicą i mam takie a nie inne zdanie. Dobranoc.
            Powiedz mi DZIEWICO co ty mozesz wiedziec o seksie???????
          • whereisnemo Re: Wytrysk w usta 12.08.07, 10:38

> ... jestem dziewicą i mam takie a nie inne zdanie. Dobranoc.

Właśnie o to chodzi, że jesteś dziewicą! Gdyby ktoś chociaż raz CIĘ
            porządnie (...) to może byś wreszcie zrozumiała resztę forumowiczów!
      • Gość: jaTakaJuż21 Re: Wytrysk w usta IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.04.08, 11:39
        Boże jak tak czytam niektóre wypowiedzi tych zacofanych,
        niedoświadczających w życiu nic szczególnego i tak strasznie
        bojących się wszystkiego co to mama im mówiła że z seks to tylko po
        ślubie, i "odbębnij córciu swój małżeński obowiązek i broń Boże nie
        miej z tego żadnej przyjemności! bo to grzech..."... to aż żal mi
        się ich robi...Ja mam faceta od 4 lat i pozwalamy sobie na wszystko
        bo czujemy się przy sobie zupełnie swobodnie, a w życiu to chyba
        chodzi o to żeby było nam dobrze? ha! a zwłaszcza w łóżku! a takie
        jak ty w życiu nie zaznają przyjemności i już zawsze będą twierdzić
        (z żalu że one tego nie doświadczą) że to tylko dla dziwek... oj
        zacofańcu...
      • Gość: kasia Re: Wytrysk w usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.08, 01:05
        gogamega napisał(a):

> dla mnie jesteś zwykłą ladacznicą. i co z tego ze masz stalego
        partnera, skoro
        > on tez widzi w tobie to co ja, facet nie traktuje cie powaznie, bo
        zobaczyl z
        > kim ma do czynienia, gwarantuje ze gdybys tego nie robila
        wypadlabys o niebo
        > lepiej w jego oczach, i gwarantuje ze sie toba pobawi i rzuci w
        cholere i albo
        > pojdzie do innej ....., albo sie ustatkuje i znajdzie porzadna
        kobiete. I nie,
        > nie moglabys juz miec meza, bo facet na zone szuka porzadnej, jak
        chce sie bawi
        > c
        > bierze taka jak ty!

smiesza mnie wszytskie twoj wypowiedzi wiesz sory ale kazdy
        bynajmniej wiekszosc mezczyzn marzy o tym by uprawiac sex oralny bo
        to lubia tak samo wieksza czesc kobiet a facet ktory udaje ze tego
        nie lubi to poporstu pewnie daje ci po rogach az chuczy ja bym tak
        zrobiłą z taka sztywniara bez przesaday ograniczac swoje
        przyjemnosci by cos pokazac i stac sie lepszym w oczach faceta co ty
        piszesz wogole jakies pogladay chyba z epoki kamienia łupanego
          • agatka_to_ja Re: Wytrysk w usta 31.08.08, 20:20
            Gość portalu: O. napisał(a):

> Zgadzam się całkowicie z Twoją wypowiedzią, ale..
            >
            > BYNAJMNIEJ nie znaczy tego samego co PRZYNAJMNIEJ!
            >
            > Jakiś dziwny nawyk w polskim społeczeństwie powstał używać tych
            dwóch słów
            > naprzemiennie. Nie używajcie słów, których znaczenia nie znacie :)

Brawo! Mnie tez ten "nawyk" doprowadza do szału.
        • Gość: Medyk Re: Wytrysk w usta IP: 213.227.112.* 16.02.09, 18:54
          NIe no zacznę czytać fora!! Ubawiłem się że łoo ;) Jesteście wszyscy super! Gigamega przedstawia swoje poglądy w mało dyplomatyczny sposób ;) Bardzo mało dypolomatyczny :P A co do tematu to wytrysk w ustach jest git. Tylko nie na pierwszej randce drogie Panie! ;) Bo to będzie pierwsza i ost :) A jak się jest w jakimś długim związku to czemu nie :)
          Pamiętajmy: "Wszystko można i do woli, byle mądrze i powoli!" No i jeszcze "nie na siłe i nie z dziecmi!!"
      • swinia_i_cham Re: Wytrysk w usta 10.07.08, 08:21
        > dla mnie jesteś zwykłą ladacznicą. i co z tego ze masz stalego partnera, skoro
        > on tez widzi w tobie to co ja, facet nie traktuje cie powaznie, bo zobaczyl z
        > kim ma do czynienia, gwarantuje ze gdybys tego nie robila wypadlabys o niebo
        > lepiej w jego oczach, i gwarantuje ze sie toba pobawi i rzuci w cholere i albo
        > pojdzie do innej ....., albo sie ustatkuje i znajdzie porzadna kobiete. I nie,
        > nie moglabys juz miec meza, bo facet na zone szuka porzadnej, jak chce sie bawi
        > c
        > bierze taka jak ty!

buhahahahahahahahahehehehehehehehohohohoh :D Gdyby nie to, ze post taki stary, napisalbym moze cos wiecej. Ale tak - to tylko pusty smiech na te bzdury :D
      • Gość: Pan Dobra Rada Re: Wytrysk w usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 12:36
        > ale my tu nie mowimy o minecie tylko o polykaniu spermy!
        > apropo minety kazdy chce!kazdy to lubi! ale czy dziewczyna ma do takiego faceta
        > szacunek to osobna kwestia. Niektore nie pozwolily by zrobic facetowi minety
        > wlasnie dlatego, ze go kochaja i nie chca na niego patrzec z obrzydzeniem!

Hahahahahaha.. xD Wiecie dlaczego tak namiętnie czytuje to forum..? :) Bo
        momentami jest lepsze od "Bash'a".. ^^

PS: No pewnie, że takie kobiety są.. ^^ Jest tylko jedno ale.. ^^ One nie muszą
        na nikogo patrzeć z obrzydzeniem.. ^^ Bo nikogo nie mają.. ^^
      • mr.marm Re: Wytrysk w usta 07.04.08, 03:00
        1. Zakładam że jesteś TROLLEM więc tak naprawdę nie traktuję Cię poważnie, ale...

2. Podejmę jednak taką próbę i zapytam: a jak facet pocałuje Cię w usta, szyję,
        pierś lub brzuch to stracisz do niego szacunek czy nie? Czemu uważasz łechtaczkę
        i jej okolice za "gorszy" fragment ciała? Czy uważasz że poniżeniem jest
        sprawiać ukochanej osobie WIELKĄ przyjemność?
    • Gość: kobieta 24 Re: Wytrysk w usta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.07, 11:41
      Otóż to!! Znowu stare baby z sekty o.R. chcą naprowadzać zbłąkane duszyczki na
      drogę prawości i cnoty. Ja mam męża uwielbiam po francusku go pieścić i żadna
      starucha nie powie mi że mąż nie ma do mnie z tego powodu szacunku. Po prostu
      gigacośtam nie zaznała nigdy miłości francuskiej bo capie jej śledziem!!!! A
      połykać spermy nie zamierzam, bo nie lubię i nie wiem czy to takie podniecające
      kiedy kobietę zbiera na wymioty - oczywiście nie wszystkie...
    • Gość: kobieta 24 Re: Wytrysk w usta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.07, 12:54
      Wiesz, też mi to przeszło przez myśl... A szok przeżyłam dowiedziawszy się iż
      jest DZIEWICĄ. Szkoda palców żeby wchodzić w dyskusję z kimś tak nie
      doświadczonym i jeszcze poucza, że nie moralne ... Zobaczymy za kilka lat, ja
      też myślałam że nigdy tego do ust nie wezmę! A dziś... Na samą myśl o
      instrumencie mojego męża aż mi ślinka cieknie... Aby do wieczora :P
    • xcentryczna Re: Wytrysk w usta 11.08.07, 14:03
      Powiem tak: robię to tylko dla mojego chłopaka bo bardzo go to podnieca, ale
      sama nieszczególnie to robię, bo sama sperma nie smakuje jakoś rewelacyjnie,
      troche też jak napisał ktoś wcześniej moze Ci sie zebrać na wymioty bo to jednak
      psychika działa swoje, ale ogólnie chłopak bedzie bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

P.S. gigamega- pies Cie chyba.........
    • Gość: gigamega No co wyjaśnia?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 20:08
      My tu mówimy o seksie oralnym taa? Jeśli chodzi o moje doświadczenia wiem co to
      mineta, lecz nie wiem i nie zamierzam się dowiedzieć co to "robienie loda".

A więc co tak nagle zamilkliście i przestaliście drodzy fani seksu oralnego ze
      mnie szydzić i stwierdziliście, że "to" wszystko wyjaśnia. Może więc dowiem się
      CO "to" wyjaśnia?
      • Gość: Kris Re: No co wyjaśnia?? IP: *.chello.pl 11.08.07, 20:35
        Wyjaśnia Twoje zachowanie - wchodzisz na wątek i obrażasz ludzi,
        domagając się jednocześnie szacunku...tu cytat:

"boże i to mowi 19-latka, gowniara. bys sie wstydzila! powinnas byc
        dziewica a
        nie obciagac facetom. Nie no ijeszcze sie martwila jak to bedzie!
        kiedys to bylo
        dobrze,dziwki kamieiowane, a teraz swiat schodzi na psy! zero
        szacunku !"

Jesteś sfrustrowaną, starą dziewicą, której jeszcze nikt nie zrobił
        dobrze, i która nie wie na czym seks polega.
        • Gość: gigamega Re: No co wyjaśnia?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 21:06
          Jesteś sfrustrowaną, starą dziewicą, której jeszcze nikt nie zrobił
          dobrze, i która nie wie na czym seks polega.

---> taaa, i to wyjaśniło wszystko, jestem starą dziewicą, wybacz ale położyło
          mnie to na ziemię i wiłam się ze śmiechu... szczególnie, że mam 18 lat, jestem w
          klasie maturalnej i nie mam męża=seksu nie uprawiam. Ale to dziwne nie? To co,
          że miałam... specjalnie dla Was policzę....:* ... eee.... 7 chłopaków skoro nie
          uprawiałam z nimi seksu, to co, że nalegali? Ja się szanuję i jestem z tego
          dumna, Wy się puszczacie, to się puszczajcie, skoro dla Was to szczyt ambicji.
          Nie przeczę, że bliskość fizyczna z drugim człowiekiem jest wspaniała, bo jest,
          ale trzeba tego człowieka kochać ponad wszystko i mu BEZGRANICZNIE ufać,
          jeszcze kogoś takiego nie spotkałam, no cóż jestem stara i cała życie przede
          mną. A Wy się spieszcie i zasuwajcie te lody, bo jutra możecie nie doczekać,
          "młodziutkie". Mua! Po prostu Was kocham!
          • ewa_err Re: No co wyjaśnia?? 11.08.07, 21:17

> Jesteś sfrustrowaną, starą dziewicą, której jeszcze nikt nie zrobił
            > dobrze, i która nie wie na czym seks polega.
            >
            > ---> taaa, i to wyjaśniło wszystko, jestem starą dziewicą, wybacz ale położ
            > yło
            > mnie to na ziemię i wiłam się ze śmiechu... szczególnie, że mam 18 lat, jestem
            > w
            > klasie maturalnej i nie mam męża=seksu nie uprawiam. Ale to dziwne nie? To co,
            > że miałam... specjalnie dla Was policzę....:* ... eee.... 7 chłopaków skoro nie
            > uprawiałam z nimi seksu, to co, że nalegali? Ja się szanuję i jestem z tego
            > dumna, Wy się puszczacie, to się puszczajcie, skoro dla Was to szczyt ambicji.
            > Nie przeczę, że bliskość fizyczna z drugim człowiekiem jest wspaniała, bo jest,
            > ale trzeba tego człowieka kochać ponad wszystko i mu BEZGRANICZNIE ufać,
            > jeszcze kogoś takiego nie spotkałam, no cóż jestem stara i cała życie przede
            > mną. A Wy się spieszcie i zasuwajcie te lody, bo jutra możecie nie doczekać,
            > "młodziutkie". Mua! Po prostu Was kocham!

A ciekawe skąd Ty posiadasz wiedzę na temat moich ambicji. I nie bardzo rozumiem
            skąd ten wniosek ze kochanie sie z kims jest szczytem naszych ambicji. Wytlumasz
            nam?
            I powiedz wreszcie dlaczego tak bolą Cie te czyjes lody.
            A ogolnie to słodka jestes w tych swoich wypowiedziach. Zycze powodzenia na maturze
            p.s. a ja Ciebie nie kocham. nie naduzywaj tego slowa i nie bądz infantylna.
            chociaz wiem ze starasz sie byc zlosliwa. nie wychodzi Ci.
            poczytaj cos, ksiazke jakąs. zamiast sie zajmowac czyims seksem oralnym
          • kamisiunia Re: No co wyjaśnia?? 19.03.08, 01:06
            Posłuchaj sama siebie. nie uprawiasz seksu, bo nie masz z kim [nie masz męża],
            ale odwal sie od dziewczyn, które to robią [z mężami]!!! CO jest w tym złego?!
            NO CO?! Czy jest jakis przepis regulujący, które części ciała można dotykać
            ustami?Ja takiego nie znalazłam nigdzie. To indywidualna sprawa partnerów, w
            jaki sposób będa korzystali z tego daru od Boga. Tak, jestem wierząca. dla mnie
            seks też tylko w małżeństwie, ale, na litośc Boska, w Biblii nie pisze, czy mamy
            się kochać oralnie, analnie, czy po ciemku pod kołdrą!! To sprawa indywidualna!
            nie chcesz, to nie, ale nie wyzywaj kobiet, które to robią!!!
      • ewa_err Re: No co wyjaśnia?? 11.08.07, 20:42

> My tu mówimy o seksie oralnym taa? Jeśli chodzi o moje doświadczenia wiem co to
        > mineta, lecz nie wiem i nie zamierzam się dowiedzieć co to "robienie loda".
        >
        > A więc co tak nagle zamilkliście i przestaliście drodzy fani seksu oralnego ze
        > mnie szydzić i stwierdziliście, że "to" wszystko wyjaśnia. Może więc dowiem się
        > CO "to" wyjaśnia?

A dlaczego Ciebie tak boli ze są tu fani seksu oralnego? Masz z tym jakis problem?
        Nie zamierzam Cie obrazac tylko dlatego ze jestes przeciwniczką tego rodzaju
        pieszczot, szanuje Twoje prawo do wyrazania opinii i zachowan ktore Tobie
        odpowiadają. Tylko fajnie by bylo gdyby to dzialalo rowniez w drugą stronę. I
        zebys nie probowala odpowiadac za wszystkich męzczyzn i wszystkie kobiety.
        Byc moze Ty zle sie czujesz w tym temacie, byc moze to dla Ciebie kobieta ktora
        piesci oralnie swojego faceta sie nie szanuje. I byc moze to Ty mialas okazje
        spotkac takich facetow ktorzy to do oralu mają inne kobiety a na partnerki
        zyciowe iwybierają inne.
        Ja spotkalam innych ludzi. Wiec nie generalizuj.
        A bliskosc fizyczna z ukochanym czlowiekiem jest cudowna. Jesli Ty tego nie
        doswiadczasz to Twoja sprawa ale daj spokoj tym ktorzy mają takie szczescie i
        doswiadczają.
        • Gość: Pan Dobra Rada Re: No co wyjaśnia?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 21:00
          > I zebys nie probowala odpowiadac za wszystkich męzczyzn i wszystkie kobiety.
          > Byc moze Ty zle sie czujesz w tym temacie, byc moze to dla Ciebie kobieta ktora
          > piesci oralnie swojego faceta sie nie szanuje.

Hmm.. Ja, na przykład, nie szanuję kobiet, które tego nie robią.. :] (
          Oczywiście jest to pewien skrót myślowy.. To taka informacja dla niekumatych,
          szczególnie dla "gigamegi".. :) )

> I byc moze to Ty mialas okazje
          > spotkac takich facetow ktorzy to do oralu mają inne kobiety a na partnerki
          > zyciowe iwybierają inne.

Oj, jakie to prawdziwe.. ^^
      • ewa_err Re: Wytrysk w usta 11.08.07, 21:20
        Gość portalu: Kris napisał(a):

> Dziecko drogie, to bardzo dobrze, że czekasz z seksem na
        > odpowiedniego faceta, ale nie wyzywaj innych dziewczyn od ladacznic
        > i puszczalskich, tylko dlatego, że są bardziej doświadczone od
        > Ciebie i mają swoich partnerów.

a mnie to nawet bawi
        ladacznica ze mnie i puszczalska, hehe
        i ciemnomotyle probujemy to zdeprawowac, tak?
        megagiga-a wiesz ze ja sie bede puszczac dzis w nocy?
        :P
    • Gość: gigamega Re: Wytrysk w usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 21:44
      życzę udanego związku, oto facet który związał się z puszczalską, tylko, że to
      nie będzie Twoja jedyna żona, bo skoro puszczalska-Cię zdradzi, a Tobie zamarzy
      się porządna kobieta, a nie jakaś... No ale powodzenia, a nuż widelec żona
      zmądrzeje i wyjdzie na prostą, czego Ci życzę.
      • kochaj.swoje.zycie Re: Wytrysk w usta 06.09.08, 22:28

> życzę udanego związku, oto facet który związał się z puszczalską, tylko, że to
        > nie będzie Twoja jedyna żona, bo skoro puszczalska-Cię zdradzi, a Tobie zamarzy
        > się porządna kobieta, a nie jakaś... No ale powodzenia, a nuż widelec żona
        > zmądrzeje i wyjdzie na prostą, czego Ci życzę.

Dziewczyno, weź spie..j.
    • aniiatka Re: Wytrysk w usta 11.08.07, 21:46
      w sumie to jeszcze coś napiszę bo mi cie zal droga gigamega, no biedna po prostu
      jestes i ktoś ci musi chyba uswiadomic pare rzeczy ;]
      Po pierwsze zagubione dziewcze, które zdecydowało się na napisanie posta prosi o
      rady, wrażenia które mogą byc wynikiem czynności wspomnianej w temacie. Skoro
      jest ciekawa to prędzej czy później zaspokoi swoją i partnera ciekawość, a twoje
      moralizowanie na prawdę nie zniechęci owej osoby do zrealizowania zamierzonego celu.

A to to jest w ogóle tekst dnia: "no nie, puszczają się i jeszcze porządne
      dziewczyny namawiają do nierządu..."

"Gratuluję Ci rozumu droga Aniu" - dziękuję dziękuję, aczkolwiek szkoda, że
      ciebie dotknęła mentalna patologia.

• Gość: nazwana moherem :( Moje trzy grosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.07, 22:06
      To nie o to chodzi, co każdy z Was robi w swojej sypialni - RÓBCIE CO CHCECIE...
      Kwestia rozbija się o to, że opisujecie to w sposób, który u np u mnie wywołuje
      uczucie zażenowania. Serio!
      Mnie do głowy by nie przyszło pytać o takie rzeczy na forum... :(
      Możecie mnie nazwać moherowym beretem, ale popatrzcie na siebie! Najeżdżacie na
      gigamegę, bo ma inne poglądy. Skoro jesteście tacy "wyluzowani" to wykażcie
      trochę zrozumienia i tolerancji.
      Ciekawe czy swojego przyjaciela/przyjaciółkę też zapytalibyście wprost o wytrysk
      w usta??
      Po prostu no comments! Szanujcie innych!
      • ewa_err Re: Moje trzy grosze 11.08.07, 22:13
        Po pierwsze to megagiga zaczela.
        Po drugie-na swiecie zyją rozni ludzi i rozne rzeczy ich smucą, cieszą i zenują.
        Czy w zwiazku z tym ze Ty czujesz sie zazenowana rozmowami o seksie inni mają
        przestac mowic?
        Jesli nie odpowiada mi jakas tematyka to omijam ją z daleka. I tyle. Nie
        narzucam innym swojego zdania.
        Jestem tolerancyjna i nie mam nic przeciwko ludziom myslącym inaczej ode mnie. I
        tu naprawde nie chodzi o to co megagiga mysli. Tylko o to ze jest niekulturalna.
        I nie rozumiem dlaczego brak kultury zarzucasz wlasnie nam...Czytalas to co
        napisala megagiga?
        A ze swoją przyjaciolkę o seksie tez rozmawiam. Nie jest to dla mnie temat tabu.
        Gdybym miala problem taki jak autorka wątku pewnie tez bym zapytala.
        • ewa_err p.s. 11.08.07, 22:16
          I pokaz mi w ktorym miejscu ja tę dziewczynę obrazilam. Bo ona takie zapędy
          wykazywala. Sugerując ze jestem prostytutką albo ze zona Krisa jest puszczalską
          i na pewno zdradzi go z innym. Bądz wiec troche obiektywna pomimo tego ze macie
          z megagiga podobne poglądy.
      • z.gdyni.anka Re: Moje trzy grosze 12.08.07, 12:25
        Jest dokladnie odwrotnie! Wlasnie dlatego, ze krepuje sie
        kogokolwiek 'w realu' spytac o tak intymna sprawe to robie to
        anonimowo na forum - jest to jedyna forma na jaka sie moge osmielic.
        A co do Gigamegi - nie sadzisz, ze to wlasnie ona w niewybredny
        sposob zaczela awanture? To chyba jej w pierwszym rzedzie mozna
        zarzucic nietolerancje, prawda? Kto sieje wiatr, zbiera burze -
        dlatego tez Gigamega spotkala sie z tak silnym odporem.
    • Gość: kobieta 24 Re: Moje trzy grosze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.07, 22:57
      To jeszcze raz i ja dorzucę. Co taka porządna, wszechwiedząca Stara Dziewica
      szuka na forum na którym rozmawia się o seksie. Oralnym, analnym, z gadżetami, z
      kilkoma osobami itp. A swoją drogą co myślisz właśnie gigamega o seksie analnym,
      to są dopiero "puszczalskie" (śmieszy mnie to słowo)!!! Jestem puszczalska,
      bzykam się z mężem średnio co 2gi dzień, zawsze zrobię mu ldzika (bez połyku) i
      dodam jeszcze że jest on moim PIERWSZYM I JEDYNYM w dziedzinie sexu. Ależ jestem
      puszczalska...
      • bo_lew_to_ja Re: Moje trzy grosze 12.08.07, 17:31
        Właśnie!!! Coś mi się wydaję, że Ania z Gdyni prosiła o poradę osoby raczej
        doświadczone i obyte z tematem:// a pani gigamoherowyberet raczej do takich nie
        należy i powinna w ogóle się nie wypowiadać.
        ps. zgadnij panno gigamoher co ja będę robiła za chwileczkę??
        • Gość: Loli Re: Moje trzy grosze IP: 217.96.23.* 13.08.07, 16:42
          -->zaznalam, ale biernej nie czynnej, więc wiem co myślę o facecie ktory mi to
          zrobil, bylo bardzo milo, ale facet sie ponizyl i szacunku do niego miec nie mozna.

Żal mi chłopaka. On chciał Ci zrobić dobrze, było miło ale jest dla ciebie
          zerem??? Tu chyba nie o to chodzi. A właśnie gadasz o stałym partnerze i takie
          tam. To jak już znajdziesz tego stałego partnera to powiedz mu żeby nie robił
          tak czy tak bo już Ci jeden zrobił i miał lipe ;)

Masz DOPIERO 18 lat i nie raz Ci się odmieni. To że jesteś JUŻ pełnoletnia nie
          znaczy że z dnia na dzień zmądrzejesz ;)

Pozdrawiam forumowiczów :D
          • nzttk Re: Moje trzy grosze 13.08.07, 23:39
            jejku jejku.... brak słów
            Gigmega dziwisz się że Ciebie poniżają tutaj i wyzywają bo masz te swoje poglądy
            " chore "
            A CO ROBISZ TY ?? wyzywasz dziewczyny od ladacznic lubiące seks ... boże jak
            może minetka wywoływać u Ciebie brak szacunku.....
            szok szok szok ....
              • Gość: mru Re: Moje trzy grosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.09, 12:55
                Ludzie weszłam sobie na to forum tak z nudów i nawet miałam niezłą zabawę hihi
                ;p Ale szczerze mówiąc dostałąm też szoku z powodu wypowiedzi pewnej dziewicy o
                nicku "gigamega". Dawno to było ale tak się zdenerwowałam że jednak coś napisze.
                Strasznie mi ciebie szkoda. Ja też jestem młodą dziewczyną mam chłopaka którego
                kocham i mu ufam i bardzo lubię oral i sex z nim jest dla mnie dopełnieniem
                naszego związku. To że mam stałego partnera to nie znaczy że jestem dziwką bo z
                żadnym innym facetem nie zrobiłabym tego co z moim nawet za milion złoty! I nie
                obrażaj tutaj innych kobiet którym takie czy inne pieszczoty sprawaiają
                przyjemność bo robią to jeszcze przed ślubem. Po prostu żałosna jesteś. Sądze że
                wynika to z twojej psychiki i jakiegoś dziwnego nastawienia do sexu oralnego a
                szczególnie lodów bo to jest ble. Dziewczyno jak dojrzejesz do tego to będzie na
                prawde cudowne że możesz komuś sprawić taką przyjemność że ktoś cie bardzo kocha
                że oddajesz mu się i możesz mu ufać. Powodzenia i nie pisz więcej takich bzdur
                na forach.
    • Gość: pocalunki Re: Wytrysk w usta IP: *.master.pl 14.08.07, 19:43
      slyszalam o pewnej pani ktora zaksztusila sie i teraz mozna
      odwiedzac ja na cmentarzu ale to moim zdaniem wina faceta ktory
      musial przytrzymac ja...nie boj sie to nic strasznego jak wszystko
      nowe moze szkowac dziwic ale pamietaj ze zawsze mozesz sie wycofac i
      to wytrysk a nie szlaf ....
      • Gość: ewik21 Re: Wytrysk w usta IP: *.citysat.com.pl 15.08.07, 16:56
        Ja choć jestem jeszcze dziewicą- miałam już doświadczenia tego typu i obciągałam
        chłopakom- przeważnie po dyskotece- i wiem że bardzo rajcuje ich to gdy połykam
        ich nasienie- i choć w smaku nie jest zbyt miła to połykam jeśli mnie o to
        poproszą ....
      • xcentryczna Re: Wytrysk w usta 17.08.07, 13:02
        Jeżeli chłopak jest oszczędny (ma mało spermy) to polecam, chociażby dla
        zobaczenia tego blasku w oczach, a jeżeli nie.... to niezbyt przyjemne.. Działa
        psychika i tyle :)
        • Gość: ja Re: Wytrysk w usta IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 23.08.07, 01:07
          Kilka chwil się zastanawiałam czy brać udział w dyskusji, niewiele
          mam czasu, "wpadam" na forum dosłownie na chwilkę. Jednak
          zaciekawiła mnie postać gigamegi, na tyle, że i ja się wypowiem.
          Jaki wyraźny się obraz tej osoby rysuje z jej wypowiedzi. Idę o
          zakład, że jest to osoba odrzucona przez świat, samotna, o fatalnej
          fizyczności, zakompleksiona, która pluje jadem, świat zna tylko z
          książek, ciesząca się fatalną opinią odrzutka społecznego, dziwaka i
          szarej myszy. Skrycie marzy pewnie, że ktoś kiedyś ją pokocha i
          nienawidzi tych wszystkich kobiet, które mają powodzenie u mężczyzn.
          Na zewnątrz brzydzi się seksem, ale jest to temat, który w każdej
          postaci ją fascynuje. Odwiedza wątki związane z seksem i bierze
          czynny udział w dyskusji, bo przecież tu na forum nikt jej nie
          widzi. Założe się, że żaden facet nawet kijem nie chciał by jej
          ruszyć, a co dopiero dotknąć - fuuu, obrzydliwe. To tak jakby bzykać
          shreka w przebraniu zakonnicy z umysłem starej panny z ubiegłego
          wieku. Mam przekonanie, że jest dziewicą z konieczności, a nie z
          wyboru. Z konieczności, bo nie sądzę, by znalazł się amator, no
          chyba, że ślepy, głuchy i z brakiem powonienia. Założe się, że nawet
          z takim, by poszła.
          • oregano29 Re: Wytrysk w usta 23.08.07, 11:02
            do gigamegi: skoro masz 18 lat u uwazasz sie za taka super dorosla ik szanująca sie, to z łaski swojej nie oceniaj innych. To sprawa praywatna kazdego, co i z kim robi w łózku. kiedys tak samo myslama, ze milosc francuska jest dla dziwek. glupie i infantylne myslenie. danie partnerowi rozkoszy ustanie znaczy czasami wiecej niz :kocham Cie. bo w seksie doroga Gigamego chodzi wlasnie o to: by powidziec kocham cie, bez uzywania tego zlowa. jedynie poprzez dotyl i pocalunek. moze i jestem w twoih oczach dzwika, bo stracilam dziewictwo w Twoijm wieku, ale wiesz...nie zaluje niczego i gó..no mnie obchodzi co o tym sadzisz. pozdrawiam ciepło :)
            • oregano29 poprawa błędów :PP ach to przez te emocje :PP 23.08.07, 11:05
              do gigamegi: skoro masz 18 lat u uwazasz sie za taka super dorosla i szanująca sie, to z łaski swojej nie oceniaj innych. To
              sprawa prywatna kazdego, co i z kim robi w łózku. kiedys tak samo myslam, ze milosc francuska jest dla dziwek. glupie i
              infantylne myslenie. danie partnerowi rozkoszy ustami znaczy czasami wiecej niz :kocham Cie. bo w seksie doroga Gigamego chodzi
              wlasnie o to: by powidziec kocham cie, bez uzywania tego slowa. jedynie poprzez dotyk i pocalunek. moze i jestem w twoih oczach
              dzwika, bo stracilam dziewictwo w Twoim wieku, ale wiesz...nie zaluje niczego i gó..no mnie obchodzi co o tym sadzisz.
              pozdrawiam ciepło :)
      • onioni Re: Wytrysk w usta 06.09.07, 02:57

> Jak nie chcesz sie zakrztusic, to musisz od razu polykac. I staraj
        > sie wydychac powietrze z pluc

a potem powiedz mu, że go kochasz, ale najpierw wypluj sperme.

Ot miłośc XXI wieku buhahahaaa :)))))))))))

Wytrysk w usta powinien być dozwolony od 20 lat buhahaha

pzdr
        a-tapety.xx.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka