laelia 04.04.02, 13:14 plizzzzzzzzzzz. Jestem bardzo nieodporna na ciche dni, szantażysto! Mam się zupełnie wyzbyć romantycznej duszy? Nie zostawić ani krzynki? :o) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
men_ Nie da rady zawiodłem siem na Tobie ...:)) 04.04.02, 13:40 A tak Ciebie lubiłem...:( :)) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Nie da rady zawiodłem siem na Tobie ...:)) 04.04.02, 13:43 już mnie nie lubisz, chlip, chlip :o(. Możesz patrzeć w te błękitne oczy za zasłoną łez? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Nie da rady zawiodłem siem na Tobie ...:)) 04.04.02, 13:47 Słoneczko świeci, założę ciemne okulary, albo odwróce główkę, O ! PA! Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Nie da rady zawiodłem siem na Tobie ...:)) 04.04.02, 13:49 Menik! Jesteś gentleman przecież. Możesz przejść obojętnie koło cierpiącej kobiety? Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Nie da rady zawiodłem siem na Tobie ...:)) 04.04.02, 13:52 No, jestem - i dlatego schodzę Ci z drogi, żebyś nie cierpiała !:) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Nie da rady zawiodłem siem na Tobie ...:)) 04.04.02, 13:55 Kiedy Tyś jest przyczyną mego cierpienia - ładne zdanko wyszło, prawda? Nie chcesz się do mnie odzywać przecież :o( Odpowiedz Link Zgłoś
men_ I widzisz, mamy tym razem rację !!! 04.04.02, 13:57 Nie bedzie mena na Twoich watkacvh, to i nie będzie Twojego cierpienia, O ! :) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia A nie prawda! 04.04.02, 14:03 Będę Cię lubiła bez wzajemności :o) i cierpiała w samotności I może zacznę wiersze pisać? Buziaczek Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Jak tak lubisz, 04.04.02, 14:06 to przecież nie moge Ci zabronić ! Ja tam OSTATNIO nie lubię (chyba juz odwykłem) takiego lubienia bez wzajemności !! :) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Jak tak lubisz, 04.04.02, 14:13 może się w końcu złamiesz, niewątpliwie urok mam i daje się mnie lubić :o) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 04.04.02, 14:17 wiem ! Jadę zaraz na zakrapiany obiadek to może zapomnę o tej Twojej złośliwej romantyczności (czy złości romantycznej), a może i o tym, żę Cie kiedyś lubiłem !:)) p.s.: a mam jeszcze w kieszonce innego robaka do zalania to może załatwię to hurtem :) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 04.04.02, 14:22 Moje westchnienia będą Cię ścigać, a one lekkie, nie dadzą się zalać tylko będą wypływać na powierzchnię. A błękitne oczy prześladować Cię będą we śnie. Nie uda Ci się uciec! A kiedy się poddasz z wrodzonym wdziękiem, stwierdzisz, że jednak mnie lubić nie przestałeś. :o) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Nie czaruj !:))) 04.04.02, 14:28 Do 17-18.00 jestem zimnym draniem, ups., kapitalistą - przynajmniej do tej godziny te czary na mnie nie działają ! (a może i później ?) :) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Nie czaruję! 04.04.02, 14:41 urok rzucam przyjacielski, bo się nie chcę narazić Uneczce :o) A temat zimnego kapitalizmu sam poruszyłeś pierwszy, ja tylko się uprzejmie zgodziłam, bo przecież jestem super dobrze wychowana :)) A Ty dobrze wiesz, że wszystkie kochamy zimnych drani i tylko Ci się pewnie oczy śmieją. PS. czy to wyzwanie, zdąrzę Cię zauroczyć i skłonić do polubienia mojej złośliwie-romantycznej osoby przed 16.00? Oto jest pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Nie czaruję! Leo 04.04.02, 14:50 Może i tak, ale pamiętaj, że na 100% jutro byś dostał nową szpileczkę :))) leopard napisał(a): > Mnie by to ruszyło...Pozdrawiam. Leo Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Nie czaruję! Leo 04.04.02, 14:52 Na szpileczki się znieczuliłem. Mnie trzeba przywalić młotem. Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Nie czaruję! Leo 04.04.02, 14:54 No tak, ja też do niedawna byłem taskim romantykiem jak Ty Leo, ale dostałem juz młotem w głowe, O !:)) Tylko, że ten młot zadziałał jako znieczulenie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Nie czaruję! Leo 04.04.02, 15:04 Podobno (tak mówią) do romantyków nie należę bo lubię wszystko w życiu upraszczać i, może jest to błąd, dobrze mi z tym. Nauczyłem zwalczać w sobie bóle sercowo - miłosne, kosztem, niestety osłabnięcia ciepłoty duchowej. Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Leo 04.04.02, 15:06 I masz rację, tak trzymaj !!! Zaczybnam sie stosować do twoich rad !:) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia PANOWIE 04.04.02, 15:37 Czy to jakaś zmowa? Wiosna jest, romantyzm kwitnie, czas miłości nastał. A poza tym ja bym nikomu nie umiała wbić szpilki, nawet nie wiem jak szpilka wygląda, no chyba że włoska na stopie :o) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi LEOPARD 04.04.02, 15:07 nie badz taki zimny dran, Leo :))))) W zyciu Ci nie uwierze! :-*** eopard napisał(a): > Podobno (tak mówią) do romantyków nie należę bo lubię wszystko w życiu > upraszczać i, może jest to błąd, dobrze mi z tym. Nauczyłem zwalczać w sobie > bóle sercowo - miłosne, kosztem, niestety osłabnięcia ciepłoty duchowej. Odpowiedz Link Zgłoś
men_ hmmmmm......:)) 04.04.02, 14:46 Spróbuj, może się uda :))) p.s.: Uneczka, wbrew pozorom, jest bardzo tolerancyjna :)) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia To już 04.04.02, 14:57 Tylko muszę zawiązać na supełek język, żeby mi się coś nie wymskło i nie zaprzepaściło sprawy :o) Jeśli jest tolerancyjna, to będę taka czarująca, że aż strach! No powiedz, lubisz mnie już troszeczkę? Nawet Leo się wzruszył. A Ty przecież masz takie dobre serce? I jesteś prawdziwym mężczyzną, a tacy nie boją się drobnych złośliwości głupiutkich kobietek :)* (Nie przesadziłam?) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: To już 04.04.02, 15:00 czaruj laeila czaruj :)))))) kropla drazy skale! a tak miedzy nami mowiac o tej tolerancji to jest dosyc krucho:)))))) ale nic - wlasna piersia Cie zaslonie jakby co!!!!!! Masz to u mnie :)))))) laelia napisał(a): > Tylko muszę zawiązać na supełek język, żeby mi się coś nie wymskło i nie > zaprzepaściło sprawy :o) > Jeśli jest tolerancyjna, to będę taka czarująca, że aż strach! No powiedz, > lubisz mnie już troszeczkę? > Nawet Leo się wzruszył. > A Ty przecież masz takie dobre serce? I jesteś prawdziwym mężczyzną, a tacy nie > > boją się drobnych złośliwości głupiutkich kobietek :)* > (Nie przesadziłam?) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Przecież ja sie boję złośliwości, 04.04.02, 15:03 co najwyżej trochę mnie denerwują. Widzę, że bardzo wolniutko sie roskręcasz, oj bardzo wolniutko :)) Poza tym miałaś mnie przekonywać, a nie stosować samokrytyki :) p.s.: Leo jest za miękki na Wasze czarowania - a zimny drań nie ma dobrego, tylko zimne serduszko, O !:) laelia napisał(a): > Tylko muszę zawiązać na supełek język, żeby mi się coś nie wymskło i nie > zaprzepaściło sprawy :o) > Jeśli jest tolerancyjna, to będę taka czarująca, że aż strach! No powiedz, > lubisz mnie już troszeczkę? > Nawet Leo się wzruszył. > A Ty przecież masz takie dobre serce? I jesteś prawdziwym mężczyzną, a tacy nie > > boją się drobnych złośliwości głupiutkich kobietek :)* > (Nie przesadziłam?) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Przecież ja sie boję złośliwości, 04.04.02, 15:05 Leo jest w sam raz! Odpitol sie od niego! A to, że Ty masz zimne i nieczule serduszko to akurat nie jest tajemnica! A Leo jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper! Super cieply :)))) men_ napisał(a): > co najwyżej trochę mnie denerwują. > Widzę, że bardzo wolniutko sie roskręcasz, oj bardzo wolniutko :)) > Poza tym miałaś mnie przekonywać, a nie stosować samokrytyki :) > > p.s.: Leo jest za miękki na Wasze czarowania - a zimny drań nie ma dobrego, tyl > ko > zimne serduszko, O !:) > Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Przecież ja sie boję złośliwości, 04.04.02, 15:06 Leo nie jest miękki, Leo jest przepełniony wiosenną chucią!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Przecież ja sie boję złośliwości, 04.04.02, 15:09 a takie mialam o Tobie dobre zdanie :((((((( zadnych buziakow wiecej - co Ci bede wode z mozgu robic! leopard napisał(a): > Leo nie jest miękki, Leo jest przepełniony wiosenną chucią!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
leopard Re: Przecież ja sie boję złośliwości, 04.04.02, 15:16 Nic nie dodawaj Jasminko. Chyba jednak się zasmucę z powodu takiej groźby. I tak Cię strasznie lubię... :-)************************************************ Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi Re: Przecież ja sie boję złośliwości, 04.04.02, 15:22 Czy moge zacytowac????? "WSZYSCY JESTESCIE TACY SAMI!!!!" leopard napisał(a): > Nic nie dodawaj Jasminko. Chyba jednak się zasmucę z powodu takiej groźby. I > tak Cię strasznie lubię... :-)************************************************ Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Wolniutko? 04.04.02, 15:09 Chcesz żebym zwątpiła w siebie i wpadła w kompleksy? :) Przyjaźń piękna jest, przyjaciół poznaje się w biedzie, Jasminka mnie uratuje w razie czego, to mogę zacząć poważne działania. Rozpuściłam włosy, skontrolowałam urodę niewątpliwą, w oku mi błysło, uśmiech Ci ślę czarujący i pocałunek w same zaciśnięte Men-skie usta. Dłuuugi i słodki. :o) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Wolniutko? Nooooo, już zaczyna być coraz 04.04.02, 15:17 ciekawiej :)Jeszcze z głodu padnę przed monitorkiem, bo nie pojadę na obiadek :)) cd. plizzz :) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Wolniutko? Nooooo, już zaczyna być coraz 04.04.02, 15:32 A jeśli już o tym mowa nauczona mądrością ludową wskazującą drogę do męskiego serca, skromnie podkreślę, że jestem świetną kucharką. Może razem zjemy objadek? Przy świecach. Zamknę drzwi, żeby sekretarka nie przeszkadzała, jeszcze by się zapłakała z zawiści biedna, zaciągnę zasłony troszkę, jakieś dobre wino, może zdejmiesz marynarkę? B ędzie Ci wygodniej :o) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Noooooo, może, ale objadek przy świecach 04.04.02, 15:36 ale w firmie - nie, to profanacja chiba :)) Nie mamy innych przytulniejszych miejsc ?:) A na deser ?:) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia W moim towarzystwie każde miejsce 04.04.02, 15:40 jest super romantyczne :o) A profanowanie świętości ma w sobie coś podniecającego. A na deser bita śmietana, słodka , miękka, chłodna, pachnąca... Odpowiedz Link Zgłoś
men_ No co Ty, chcesz mi "popsuć" moja młodziutką 04.04.02, 15:48 załogę, hę ?:))No, chyba, że będziemy siedziec jak myszki pod miotłą :)) p.s.: z truskaweczkami ?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: No co Ty, chcesz mi 04.04.02, 15:52 Z truskawkami i szampanem. A teraz usiądź w dyrektorskim fotelu, przyjmij czuły pocałunek w nos, a ja uciekam tajemnicza i intrygująca, jak zawsze :o) Do jutra, nawiedzę Cię we śnie. Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: No co Ty, chcesz mi 04.04.02, 15:55 ble, ble - następna naobiecywała, rozpaliła i zwiała, O !:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: No co Ty, chcesz mi IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.02, 15:57 men_ napisał(a): > ble, ble - następna naobiecywała, rozpaliła i zwiała, O !:)) no,no,ja nie zwiewam wrecz przeciwnie....:)) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: No co Ty, chcesz mi 04.04.02, 16:00 O, i następna próbuje dzisiaj mena czarować, ale nie wie, że men zmienił sie w zimnego drania ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: No co Ty, chcesz mi IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.02, 16:07 men_ napisał(a): > O, i następna próbuje dzisiaj mena czarować, ale nie wie, że men zmienił sie w > zimnego drania ! to widac,słychac i czuc!wrrr.....:) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: No co Ty, chcesz mi - Uneczko !!!!!!!!!!!!!!!! 04.04.02, 17:04 To od tego wiaderka z zimna wodą, jeszcze mną trzęsie :))) Gość portalu: oona napisał(a): > men_ napisał(a): > > > O, i następna próbuje dzisiaj mena czarować, ale nie wie, że men zmienił s > ie w > > zimnego drania ! > > to widac,słychac i czuc!wrrr.....:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: No co Ty, chcesz mi - Uneczko !!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.02, 17:21 pól wiaderka tylko było i wcale nie zimnej:)) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Uneczko !!!!!!!!!!!!!!!! Nie kompinuj i nie 04.04.02, 17:24 odwracaj kotka ..etc ! Jeszcze powiedz, że ta woda była zimno-ciepła !:) Gość portalu: oona napisał(a): > pól wiaderka tylko było > i wcale nie zimnej:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Uneczko !!!!!!!!!!!!!!!! Nie kompinuj i nie IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.02, 17:49 no,letnia była:)) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Uneczko !!!!!!!!!!!!!!!! 04.04.02, 17:53 No dobra, widocznie byłem chory (odrę przechodziłem) i było mi zimno :)) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: No co Ty, chcesz mi -Uneczka 04.04.02, 17:02 Na pewno ?:))) > no,no,ja nie zwiewam > wrecz przeciwnie....:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: No co Ty, chcesz mi -Uneczka IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.02, 17:24 men_ napisał(a): > Na pewno ?:))) > > > no,no,ja nie zwiewam > > wrecz przeciwnie....:)) > no własnie,cos nie moze mnie przywiac do tej wawy brrrr:)) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: No co Ty, chcesz mi -Uneczka 04.04.02, 17:30 No i zaczynamy od nowa, wrrrrrr.....:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: No co Ty, chcesz mi -Uneczka IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.02, 17:51 fajne to było-wrrrr....:)) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: No co Ty, chcesz mi -Uneczka 04.04.02, 17:55 NO nie wiem, czy fajniejsze nie będzie "przez kolano" !:) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: No co Ty, chcesz mi 04.04.02, 15:59 nie zwiała, tylko wycofała się na z góry upatrzone pozycje :o) Jutro też tu będę, poza tym trudno uwodzić faceta, Który Cię ani ciupinki nie lubi. Może byś coś zrobił w tej sprawie? :)* Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: No co Ty, chcesz mi 04.04.02, 16:01 menik Cie lubi laelijko, tylko biedaczek, ma juz tak stargane serduszko, ze boi sie, czy przezyje kolejny milosny zawod:) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: No co Ty, chcesz mi -Kitek 04.04.02, 16:05 Qwa mć, Kitek tyś jedyny prawdziwy kumpel !:)) kitek1 napisał(a): > menik Cie lubi laelijko, > tylko biedaczek, ma juz tak stargane serduszko, > ze boi sie, czy przezyje kolejny milosny zawod:) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: No co Ty, chcesz mi 04.04.02, 16:02 Może powinniście Obie jakąś koalicję antymenową zawiązać, hę ?:))) Chyba muszę na jakimś innym forum poszukać sobie przyjaznej duszyczki ! Jutro to będzie futro, O !:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: No co Ty, chcesz mi IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.02, 16:09 men_ napisał(a): > Może powinniście Obie jakąś koalicję antymenową zawiązać, hę ?:))) > Chyba muszę na jakimś innym forum poszukać sobie przyjaznej duszyczki ! > > Jutro to będzie futro, O !:) a mnie sie zdaje,ze piątek??:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: No co Ty, chcesz mi IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.02, 17:23 już???zasiedziałam sie w pracy chyba:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: No co Ty, chcesz mi IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.02, 17:52 jakby...:) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: No nie !!!!!!!!!!!!!!! 04.04.02, 17:54 Nowa wersja ? "Jakby" ?:))) Znowu zaczynasz, hę ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Do wszystkich poza Laelią !!!!!!!!! 04.04.02, 15:13 Odpindrulta sie od tego prywatnego wątka, co ??? Dać Wam instrukcje zakładania nowych watków, czy załozyc Wam nowy, hę ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
jasmina_tdi MEN 04.04.02, 15:23 Men a tak nawiasem mowiac to o co ci chodzi???? bo chyba nie lapie tej naglej zmiany w Twoim humorze! a juz najbardziej to jej powodu choc juz mam na ten temat definicje. men_ napisał(a): > Odpindrulta sie od tego prywatnego wątka, co ??? > Dać Wam instrukcje zakładania nowych watków, czy załozyc Wam nowy, hę ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś