Dodaj do ulubionych

Do zapracowanego Wolanda

IP: 212.33.74.* 04.09.01, 08:47
Woland czy mogę Ci zadać nieśmiałe pytanie?
Jeszcze nie zapracowana Anka:))).
Obserwuj wątek
    • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 09:04
      słucham?
      • Gość: Anka Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 09:13
        Wzięłam sobie do serca skargi innych, że za dużo mnie na forum więc co powiedziałbyś na
        to gdybym podała Ci swój mail i od czasu do czasu poprosiła o porcję Twoich złośliwości.
        Zdecydowanie mi ich ostatnio brakuje :))).
        • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 09:15
          z dzikš rozkoszš ! :)))
          • Gość: Anka Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 09:16
            naprawdę? to zaraz wysyłam maila.
            • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 09:19
              no to czekam z utęsknieniem !
              • Gość: Anka Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 09:23
                Już wysłałam! Dzięki!
                • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 09:25
                  niniejszym potwierdzam - doszło
                  ... i również dziękuję.
                  • Gość: Anka Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 09:27
                    < klawo jak cholera> ( przepraszam, to cytat ze starej wersji Gangu Olsena )!;)))
                    • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 09:29
                      Nie ma sprawy.
                      Egon.
    • Gość: 2001 Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 09:30
      Tobie to dobrze codziennie ze dwa watki z Toba w tytule, jak Ty to robisz?
      • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 09:33
        wolałbym nie mieć żadnego, bo niektóre to tytuł majš taki, że tylko zgrzytanie zębów pozostaje...
        Woland
        • Gość: 2001 Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 09:37
          Cena popularnosci. Zwracam Ci uwage na jeden taki "Asia do Czarta".
          • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 09:43
            zwróciłem, ale nie kumam. to chyba nie do mnie ?
        • Gość: Anka Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 09:38
          2001 Ty też masz swój wątek! Witaj!
          Woland mam nadzieję ,że mój tytuł ujdzie?:)))
          • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 09:45
            a nie mogło by być tak bardziej dyskretnie? zaraz się przyczepi, albo inne takie tam...
            • Gość: Anka Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 09:47
              kto się przyczepi? poza tym to było bardzo nieśmiałe i niewinne :))
              • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 09:52
                a taki jeden z nad morza. niby go nie ma, ale wszystko wie i zawsze jest na czasie. nawet go lubię, ale on to mnie chyba niespecjalnie...
                Woland
                • Gość: Anka Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 09:56
                  chodzi o Rafa? ostatnio użera się z Mario i to bardzo ostro. chyba dojdzie do pojedynku:)))
                  • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 10:04
                    Nie Rafik jedynie obgryza mi nogawki. Zarazy sš zancznie gorsze....
                • Gość: kropka! Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 195.94.206.* 04.09.01, 10:00
                  oj, coś widzę, że lekcja ortografii by sie przydała niektórym...


                  woland? napisał(a):

                  > a taki jeden z nad morza. niby go nie ma, ale wszystko wie i zawsze jest na cza
                  > sie. nawet go lubię, ale on to mnie chyba niespecjalnie...
                  > Woland

                  • Gość: Anka Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 10:02
                    a znak :))))zauważyłaś?
                    • Gość: kropka! Re: Do Anki IP: 195.94.206.* 04.09.01, 10:08
                      właśnie nie. proponuję ;))


                      Gość portalu: Anka napisał(a):

                      > a znak :))))zauważyłaś?

                      • woland? Re: Do kropki! 04.09.01, 10:11
                        ... i Ty, Brutusie przeciwko mnie ?????
                      • Gość: Anka Re: Do Kropki IP: 212.33.74.* 04.09.01, 10:11
                        a to nie wiedziałam, że mój nie rzuca się w oczy;))))
                        • Gość: kropka! Re: Do Kropki IP: 195.94.206.* 04.09.01, 10:25
                          a kto tu mówi o Twoim?

                          Gość portalu: Anka napisał(a):

                          > a to nie wiedziałam, że mój nie rzuca się w oczy;))))

                  • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 10:06
                    przepraszam kropko! wież, rze z ortografiš u mnie na bakier. To wina braków w edukacji i plam na słonicu.
                    • Gość: kropka! Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 195.94.206.* 04.09.01, 10:11
                      nie chciało sie nosić teczki, teraz sie nosi woreczki :))

                      woland? napisał(a):

                      > przepraszam kropko! wież, rze z ortografiš u mnie na bakier. To wina braków w e
                      > dukacji i plam na słonicu.

                      • woland? Re: Do zapracowanego Wolanda 04.09.01, 10:14
                        akurat! woreczki nosi za mnie trzech osiłków z nad Morza Czarnego.
                        • Gość: Anka Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 10:16
                          Kropka chyba trzeba sie ewakuować coś mi tu cosa nostrą pachnie:)))!
                          • Gość: 2001 Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 10:26
                            Aniu, czemu nie wpisalas sie na Twoj watek. Prosze.
                            • Gość: Anka Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 10:28
                              na który, bo już się pogubiłam? 2001 dlaczego jesteś smutna?
                              • Gość: 2001 Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 10:34
                                Aniu, a dlaczego Ty jestes.....smutna?
                          • Gość: kropka! Re: Do zapracowanego Wolanda IP: 195.94.206.* 04.09.01, 10:35
                            spokojnie, poczekajmy na rozwój wydarzeń...


                            Gość portalu: Anka napisał(a):

                            > Kropka chyba trzeba sie ewakuować coś mi tu cosa nostrą pachnie:)))!
                            >

                        • Gość: kropka! Re: Do Wolanda IP: 195.94.206.* 04.09.01, 10:28
                          węszę tu wyzysk.....


                          woland? napisał(a):

                          > akurat! woreczki nosi za mnie trzech osiłków z nad Morza Czarnego.

                          • Gość: Anka Re: Do Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 10:36
                            2001 ja nie jestem smutna. jest normalnie. tylko zaraz idę na dyżur i to mnie lekko uwiera,
                            będę na nim do 13.30.
                            • Gość: 2001 Re: Do ANI IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 10:38
                              Rozumiem Twoje dyzurowe uwieranie...teraz przynajmniej mam z tym spokoj.
                              • woland? Re: Do 2001 04.09.01, 10:40
                                to co posmucimy sami ?
                                • Gość: 2001 Re: Do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 10:43
                                  Tylko nie odwalaj roboty na "czarno".
                                  • woland? Re: Do 2001 04.09.01, 10:47
                                    czarnowidzenie i czarne skarpetki to moje "cechy" charkterystyczne !!!

                                    Gość portalu: 2001 napisał(a):

                                    > Tylko nie odwalaj roboty na "czarno".

                                    • Gość: 2001 Re: Do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 10:53
                                      Kiedys czarne skarapetki byly wyznacznikiem dobrego gustu, teraz wszyscy tak
                                      sie kryja z tymi rozkami, ze rozpoznanie sprawia trudnosci.

                                      Swoja droga widze, ze lubisz byc na topie, co?
                                      • woland? Re: Do 2001 04.09.01, 10:55
                                        to prawda. pocišgajš mnie góry, wzgórki i pagórki... :)))
                                        • Gość: 2001 Re: Do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 11:19
                                          woland? napisał(a):

                                          > to prawda. pocišgajš mnie góry, wzgórki i pagórki... :)))

                                          No, no nie wiedzialam, ze z Ciebie taki goral. A wulkany?
                                          • woland? Re: Do 2001 04.09.01, 11:24
                                            wulkany też, ale nie w czasie erupcji.
                                            • Gość: 2001 Re: Do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 11:31
                                              woland? napisał(a):

                                              > wulkany też, ale nie w czasie erupcji.

                                              Wedug mnie takie sa najpiekniejsze, na nastepna szanse mozna czekac cale late, a
                                              one uspione...
                                              • woland? Re: Do 2001 04.09.01, 11:39
                                                ja wolę oglšdać je zdaleka. żywioły siejš główie znieszczenie, a ze mnie taki spokojny czart.
                                                • Gość: 2001 Re: Do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 12:44
                                                  woland? napisał(a):

                                                  > ja wolę oglšdać je zdaleka. żywioły siejš główie znieszczenie, a ze mnie taki s
                                                  > pokojny czart.

                                                  Skoro takie niszczycielskie dlaczego wszyskich tam ciagnie? Widzialam jeden
                                                  okielznany wulkan, kolejki, autostrady, sciezki, Coca-Colai o zdrozo bilety. I po
                                                  wulkanie.

                                                  Ten czart mial tez sporo na sumieniu, wcale nie taki spokojny

                                                  • woland? Re: Do 2001 04.09.01, 13:14
                                                    wulkan też człowiek.

                                                    a ty skšd wiesz, że czart ma co� nie co� na sumieniu ???????
                                                  • Gość: 2001 Re: Do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 14:08
                                                    woland? napisał(a):

                                                    > wulkan też człowiek.
                                                    >
                                                    > a ty skšd wiesz, że czart ma co� nie co� na sumieniu ???????

                                                    Inaczej by sie czartem nie nazywal, poza tym zdradza Cie niezwykla wrazliwosc.
                                                  • Gość: Anka Re: do 2001 i Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 14:17
                                                    no, no ciekawe co Woland ma na sumieniu :)))).
                                                  • Gość: 2001 Re: do 2001 i Wolanda IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 14:26
                                                    Gość portalu: Anka napisał(a):

                                                    > no, no ciekawe co Woland ma na sumieniu :)))).

                                                    Jego sumienie, jego sprawa. Pierwszy tu na forum dojrzal we mnie czlowieka, o
                                                    przepraszam kobiete, mimo tego calego "zamieszania", nawet wulkany personifikuje.
                                                  • woland? Re: do Pań 04.09.01, 15:01
                                                    sumienie... ? niech pierwszy rzuci kamień, kto bez grzechu... nawet nie chciałbym poznać osoby co bez grzechu, bo i nudne to i jeszcze się wyszaleć nie zdšżyło.
                                                    a taki udomowiony grzesznik, czy grzesznica znacznie lepiej rokuje na przyszło�ć.
                                                    czyż nie mam racji drogie panie ??????????
                                                    Woland

                                                  • Gość: Anka Re: do Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 15:05
                                                    masz rację < lepiej grzeszyć i potem żałować niż żałować, że się nie grzeszyło>. aha 2001
                                                    ma dyżur jesteś skazany na mnie:)))).
                                                  • woland? Re: do Ani 04.09.01, 15:26
                                                    Przyjmuję wyrok z godno�ciš i proszę o możliwie krótki wymiar kary. <powiedzmy do 15:30>
                                                    Woland
                                                  • Gość: Anka Re: do Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 15:29
                                                    masz to jak w banku zaraz sobie idę:))) buziaki i do jutra!
                                                  • woland? Re: do Wolanda 04.09.01, 15:33
                                                    a id� sobie, id� gdzie oczy poniosš.
                                                    do jutra
                                                  • Gość: 2001 Re: do 2001 i Wolanda IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 14:26
                                                    Gość portalu: Anka napisał(a):

                                                    > no, no ciekawe co Woland ma na sumieniu :)))).

                                                    Jego sumienie, jego sprawa. Pierwszy tu na forum dojrzal we mnie czlowieka, o
                                                    przepraszam kobiete, mimo tego calego "zamieszania", nawet wulkany personifikuje.
                                                  • Gość: Anka Re: do 2001 IP: 212.33.74.* 04.09.01, 14:49
                                                    w rzeczy samej Jego sprawa , ale mnie ciekawość objada a Ciebie nie ? :)))
                                                  • Gość: 2001 Re: do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 04.09.01, 14:52
                                                    Aniu, niestety teraz ja mam "dyzur" do zobaczenia w pozniejszym czasie.
                                                  • Gość: Anka Re: do 2001 IP: 212.33.74.* 04.09.01, 14:56
                                                    Eee(((( a ja dziś tylko do 15.30. to chyba do jutra.
                                • Gość: Anka Re: Do 2001 i Wolanda IP: 212.33.74.* 04.09.01, 10:44
                                  posmućcie się sami i za mnie też. na razie!
                          • woland? Re: Do kropki! 04.09.01, 10:38
                            to nie wyzysk, tylko robota "na czarno", ale nick zobowišzuje...
                            • Gość: kropka! Re: Do kropki! IP: 195.94.206.* 04.09.01, 10:43
                              uważaj, żeby Cie urząd nie sieknął, bo sie wtedy nie pozbierasz :)

                              woland? napisał(a):

                              > to nie wyzysk, tylko robota "na czarno", ale nick zobowišzuje...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka