bakara 22.07.02, 20:26 Chcesz być sponsorowana, kiedy , i za ile??? Podaj warunki! Czekam ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wilk.chatpolski.com Re: Chcesz być sponsorowana??????? 22.07.02, 20:31 bakara napisał: > Chcesz być sponsorowany, kiedy , i za ile??? > Podaj warunki! > Czekam ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Chcesz być sponsorowana??????? IP: *.rzeszow-pilsudskiego.sdi.tpnet.pl 23.07.02, 11:30 7500 PLN + premia kwartalna (stała) + premia roczna + premia od wyników, Samochód służbowy minimum klasy compact (mimimum 120 koni mechanicznych) z klimatyzacją i zmieniarką CD, Laptop z Pentium 4, Komórka z limitem 250 minut (NOKIA 6310), Talon na basen (4 razy w tygodniu), Miejsce parkingowe, Gabinet z klimatyzacją + asystentka, Służbowy apartament z klimatyzacją (umeblowany komfortowo) + garaż z bramą na pilota, To na początek wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bakara Re: Chcesz być sponsorowana??????? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 23.07.02, 16:14 Gość portalu: x napisał(a): > 7500 PLN + premia kwartalna (stała) + premia roczna + premia od wyników, > Samochód służbowy minimum klasy compact (mimimum 120 koni mechanicznych) z > klimatyzacją i zmieniarką CD, > Laptop z Pentium 4, > Komórka z limitem 250 minut (NOKIA 6310), > Talon na basen (4 razy w tygodniu), > Miejsce parkingowe, > Gabinet z klimatyzacją + asystentka, > Służbowy apartament z klimatyzacją (umeblowany komfortowo) + garaż z bramą na > pilota, > > To na początek wystarczy. --------------------------- witaj. a co Ty jesteś prezydentową!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 jak cie nie stac, bakara.......... 23.07.02, 16:17 to nie zawracaj, glowy nastepnym razem, Odpowiedz Link Zgłoś
szpieg007 nie zebym sie czepiala ALE... 23.07.02, 16:23 widze w ofercie powazne ograniczenia! Jakby nie patrzec srednia zarobkow w zachodniopomorskim jest nizsza niz w mazowieckim! Jak mam mowic kiedy i za ile w momencie, gdy czuje wyrzuty sumienia powodowane sytuacja panujaca w tamtym regionie? A stocznia szczecinska? A puste doki? a strajki na ulicach? I ja mam CHCIEC? No nie moge :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bakara Re: Chcesz być sponsorowana??????? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 16:58 Gość portalu: bakara napisał(a): > Gość portalu: x napisał(a): > > > 7500 PLN + premia kwartalna (stała) + premia roczna + premia od wyników, > > Samochód służbowy minimum klasy compact (mimimum 120 koni mechanicznych) z > > > klimatyzacją i zmieniarką CD, > > Laptop z Pentium 4, > > Komórka z limitem 250 minut (NOKIA 6310), > > Talon na basen (4 razy w tygodniu), > > Miejsce parkingowe, > > Gabinet z klimatyzacją + asystentka, > > Służbowy apartament z klimatyzacją (umeblowany komfortowo) + garaż z bramą > na > > pilota, > > > > To na początek wystarczy. > > --------------------------- > witaj. a co Ty jesteś prezydentową!!! Co się dzieje , wszystkie bogate !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
szpieg007 tak sobie wlasnie pomyslalam ZE... 23.07.02, 16:25 ...byc moze bylo to pytanie retoryczne! Facet ma odraze do takich co nic tylko o pieniadzach, a my sie tu slinimy na mysl o karnecie na basen.... eh zycie zycie... :) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: tak sobie wlasnie pomyslalam ZE... 23.07.02, 20:27 A po co mi karnet. Ja chce własny basen, stadninę koni, cotygodniowe wycieczki na zakupy w Hong Kongu. Własnym samolotem of corz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: tak sobie wlasnie pomyslalam ZE... IP: *.rzeszow-pilsudskiego.sdi.tpnet.pl 24.07.02, 11:20 Nie jestem jak to nazwałeś "prezydentową". Nie wiedziałam, że to oferta skierowana do starszych pań w wieku Pierwszej Damy RP. Ja jestem młodą, atrakcyjną kobietą, na którą najwidoczniej nie stać Cię. Tak, oczywiście masz rację, że kobieta w wieku Jolanty K. chętnie przystanie na marne warunki, ja potrzebuję luksusu - jestem tego warta. Odpowiedz Link Zgłoś
szpieg007 X nie pisz tak bo nasz sponsor ... 24.07.02, 11:22 ...Wcisnie Ci kontener mydelka Fa! :) > Tak, oczywiście masz rację, że kobieta w wieku Jolanty K. chętnie przystanie na > > marne warunki, ja potrzebuję luksusu - jestem tego warta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: X nie pisz tak bo nasz sponsor ... IP: *.rzeszow-pilsudskiego.sdi.tpnet.pl 24.07.02, 11:28 masz rację wyszło kiczowato :-( Odpowiedz Link Zgłoś
szpieg007 Re: X nie pisz tak bo nasz sponsor ... 24.07.02, 11:29 Popros go o studio nagraniowe - teraz sa modne takie odgrzewane kicze :) I nie pisz bron boze ze spiewac nie potrafisz! Gość portalu: x napisał(a): > masz rację wyszło kiczowato :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bakara Re: Chcesz być sponsorowana??????? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 17:01 bakara napisał: > Chcesz być sponsorowana, kiedy , i za ile??? > Podaj warunki! > Czekam ! ------------------------------------ o.k. dzisiaj proponuję 200/h ................................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bakara Re: Chcesz być sponsorowana??????? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 17:04 bakara napisał: > Chcesz być sponsorowana, kiedy , i za ile??? > Podaj warunki! > Czekam ! -------------------------- chcę dodać że jest to kwota na rękę. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 swoja reke, chcesz sponsorowac......????????????? 25.07.02, 17:20 cwaniaczek:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: swoja reke, chcesz sponsorowac......????????? IP: *.rzeszow-pilsudskiego.sdi.tpnet.pl 26.07.02, 10:30 Na rękę??? A ja głupia myślałam, że chodzi o inną część ciała ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bakara Re: swoja reke, chcesz sponsorowac......????????? 30.07.02, 18:05 stuwkę za godzinę, a za co? może masz inną propozycję. Odpowiedz Link Zgłoś