Dodaj do ulubionych

Chcesz być sponsorowana???????

22.07.02, 20:26
Chcesz być sponsorowana, kiedy , i za ile???
Podaj warunki!
Czekam !
Obserwuj wątek
    • wilk.chatpolski.com Re: Chcesz być sponsorowana??????? 22.07.02, 20:31
      bakara napisał:

      > Chcesz być sponsorowany, kiedy , i za ile???
      > Podaj warunki!
      > Czekam !
      • Gość: x Re: Chcesz być sponsorowana??????? IP: *.rzeszow-pilsudskiego.sdi.tpnet.pl 23.07.02, 11:30
        7500 PLN + premia kwartalna (stała) + premia roczna + premia od wyników,
        Samochód służbowy minimum klasy compact (mimimum 120 koni mechanicznych) z
        klimatyzacją i zmieniarką CD,
        Laptop z Pentium 4,
        Komórka z limitem 250 minut (NOKIA 6310),
        Talon na basen (4 razy w tygodniu),
        Miejsce parkingowe,
        Gabinet z klimatyzacją + asystentka,
        Służbowy apartament z klimatyzacją (umeblowany komfortowo) + garaż z bramą na
        pilota,

        To na początek wystarczy.
        • Gość: bakara Re: Chcesz być sponsorowana??????? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 23.07.02, 16:14
          Gość portalu: x napisał(a):

          > 7500 PLN + premia kwartalna (stała) + premia roczna + premia od wyników,
          > Samochód służbowy minimum klasy compact (mimimum 120 koni mechanicznych) z
          > klimatyzacją i zmieniarką CD,
          > Laptop z Pentium 4,
          > Komórka z limitem 250 minut (NOKIA 6310),
          > Talon na basen (4 razy w tygodniu),
          > Miejsce parkingowe,
          > Gabinet z klimatyzacją + asystentka,
          > Służbowy apartament z klimatyzacją (umeblowany komfortowo) + garaż z bramą na
          > pilota,
          >
          > To na początek wystarczy.

          ---------------------------
          witaj. a co Ty jesteś prezydentową!!!
          • kitek1 jak cie nie stac, bakara.......... 23.07.02, 16:17
            to nie zawracaj,
            glowy nastepnym razem,
          • szpieg007 nie zebym sie czepiala ALE... 23.07.02, 16:23
            widze w ofercie powazne ograniczenia! Jakby nie patrzec srednia zarobkow w zachodniopomorskim jest nizsza niz w mazowieckim! Jak
            mam mowic kiedy i za ile w momencie, gdy czuje wyrzuty sumienia powodowane sytuacja panujaca w tamtym regionie? A stocznia
            szczecinska? A puste doki? a strajki na ulicach? I ja mam CHCIEC? No nie moge :)))
          • Gość: bakara Re: Chcesz być sponsorowana??????? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 16:58
            Gość portalu: bakara napisał(a):

            > Gość portalu: x napisał(a):
            >
            > > 7500 PLN + premia kwartalna (stała) + premia roczna + premia od wyników,
            > > Samochód służbowy minimum klasy compact (mimimum 120 koni mechanicznych) z
            >
            > > klimatyzacją i zmieniarką CD,
            > > Laptop z Pentium 4,
            > > Komórka z limitem 250 minut (NOKIA 6310),
            > > Talon na basen (4 razy w tygodniu),
            > > Miejsce parkingowe,
            > > Gabinet z klimatyzacją + asystentka,
            > > Służbowy apartament z klimatyzacją (umeblowany komfortowo) + garaż z bramą
            > na
            > > pilota,
            > >
            > > To na początek wystarczy.
            >
            > ---------------------------
            > witaj. a co Ty jesteś prezydentową!!!
            Co się dzieje , wszystkie bogate !!!!
    • szpieg007 tak sobie wlasnie pomyslalam ZE... 23.07.02, 16:25
      ...byc moze bylo to pytanie retoryczne! Facet ma odraze do takich co nic tylko o pieniadzach, a my sie tu slinimy na mysl o karnecie na
      basen.... eh zycie zycie... :)
      • norma_jean Re: tak sobie wlasnie pomyslalam ZE... 23.07.02, 20:27
        A po co mi karnet. Ja chce własny basen, stadninę koni, cotygodniowe wycieczki
        na zakupy w Hong Kongu. Własnym samolotem of corz.
        • Gość: x Re: tak sobie wlasnie pomyslalam ZE... IP: *.rzeszow-pilsudskiego.sdi.tpnet.pl 24.07.02, 11:20
          Nie jestem jak to nazwałeś "prezydentową".
          Nie wiedziałam, że to oferta skierowana do starszych pań w wieku Pierwszej Damy
          RP.
          Ja jestem młodą, atrakcyjną kobietą, na którą najwidoczniej nie stać Cię.
          Tak, oczywiście masz rację, że kobieta w wieku Jolanty K. chętnie przystanie na
          marne warunki, ja potrzebuję luksusu - jestem tego warta.
          • szpieg007 X nie pisz tak bo nasz sponsor ... 24.07.02, 11:22
            ...Wcisnie Ci kontener mydelka Fa! :)





            > Tak, oczywiście masz rację, że kobieta w wieku Jolanty K. chętnie przystanie na
            >
            > marne warunki, ja potrzebuję luksusu - jestem tego warta.
            • Gość: x Re: X nie pisz tak bo nasz sponsor ... IP: *.rzeszow-pilsudskiego.sdi.tpnet.pl 24.07.02, 11:28
              masz rację wyszło kiczowato :-(
              • szpieg007 Re: X nie pisz tak bo nasz sponsor ... 24.07.02, 11:29
                Popros go o studio nagraniowe - teraz sa modne takie odgrzewane kicze :) I nie pisz bron boze ze spiewac nie potrafisz!

                Gość portalu: x napisał(a):

                > masz rację wyszło kiczowato :-(
    • Gość: bakara Re: Chcesz być sponsorowana??????? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 17:01
      bakara napisał:

      > Chcesz być sponsorowana, kiedy , i za ile???
      > Podaj warunki!
      > Czekam !
      ------------------------------------
      o.k. dzisiaj proponuję 200/h
      .................................
    • Gość: bakara Re: Chcesz być sponsorowana??????? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.07.02, 17:04
      bakara napisał:

      > Chcesz być sponsorowana, kiedy , i za ile???
      > Podaj warunki!
      > Czekam !
      --------------------------
      chcę dodać że jest to kwota na rękę.
      • kitek1 swoja reke, chcesz sponsorowac......????????????? 25.07.02, 17:20
        cwaniaczek:)
        • Gość: x Re: swoja reke, chcesz sponsorowac......????????? IP: *.rzeszow-pilsudskiego.sdi.tpnet.pl 26.07.02, 10:30
          Na rękę???
          A ja głupia myślałam, że chodzi o inną część ciała ;-)
          • bakara Re: swoja reke, chcesz sponsorowac......????????? 30.07.02, 18:05
            stuwkę za godzinę, a za co?
            może masz inną propozycję.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka