Dodaj do ulubionych

Berlin sie zapala

07.11.05, 14:32
de.today.reuters.com/news/newsArticle.aspx?type=domesticNews&storyID=2005-11-
07T100158Z_01_MAI736114_RTRDEOC_0_DEUTSCHLAND-KRIMINALITAET-AUTOS.xml

Tej nocy splonelo piec samochodow....

Obserwuj wątek
    • a000000 Re: Berlin sie zapala 07.11.05, 15:53
      W radio TOK FM mówiło, że nie tylko w Berlinie. I na razie nie wiadomo, kto i
      dlaczego.
      • oko_jeza Re: Berlin sie zapala 07.11.05, 18:31
        nieciekawie...ale myślę, że to wina polityki tych państw w swoim czasie.
        • maria421 Re: Berlin sie zapala 07.11.05, 19:53
          Wlasnie jestem po kolejnej dawce wiadomosci telewizyjnych.

          Okazuje sie, ze te fatalne paryskie przedmiescia urzadzone sa lepiej niz
          niejeden Ursynow. Owszem, panuje w nich duze bezrobocie, ale panuje tez moda na
          opuszczenie szkoly przed jej ukonczeniem, co oznacza przekreslenie szans na
          jakakolwiek prace.

          Krotki wywiad z mlodziencem o imieniu Khaled, ktory ma regularna prace w
          osiedlowym supermarkecie. Mowi on - "Ci mlodzi ludzie wyrosli w otoczeniu,
          gdzie pieniadze zarabia sie handlujac narkotykami. Kto ich teraz nauczy, ze
          trzeba miec wyksztalcenie i uczciwie zarabiac na zycie"?

          No wlasnie....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka