maria421 07.11.05, 14:32 de.today.reuters.com/news/newsArticle.aspx?type=domesticNews&storyID=2005-11- 07T100158Z_01_MAI736114_RTRDEOC_0_DEUTSCHLAND-KRIMINALITAET-AUTOS.xml Tej nocy splonelo piec samochodow.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a000000 Re: Berlin sie zapala 07.11.05, 15:53 W radio TOK FM mówiło, że nie tylko w Berlinie. I na razie nie wiadomo, kto i dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
oko_jeza Re: Berlin sie zapala 07.11.05, 18:31 nieciekawie...ale myślę, że to wina polityki tych państw w swoim czasie. Odpowiedz Link Zgłoś
maria421 Re: Berlin sie zapala 07.11.05, 19:53 Wlasnie jestem po kolejnej dawce wiadomosci telewizyjnych. Okazuje sie, ze te fatalne paryskie przedmiescia urzadzone sa lepiej niz niejeden Ursynow. Owszem, panuje w nich duze bezrobocie, ale panuje tez moda na opuszczenie szkoly przed jej ukonczeniem, co oznacza przekreslenie szans na jakakolwiek prace. Krotki wywiad z mlodziencem o imieniu Khaled, ktory ma regularna prace w osiedlowym supermarkecie. Mowi on - "Ci mlodzi ludzie wyrosli w otoczeniu, gdzie pieniadze zarabia sie handlujac narkotykami. Kto ich teraz nauczy, ze trzeba miec wyksztalcenie i uczciwie zarabiac na zycie"? No wlasnie.... Odpowiedz Link Zgłoś