independence1
05.12.05, 21:26
począwszy od otwarcia oczu rano.... podczas uśmiechu przy lustrze...ubierając
się ...
..siedząc w metrze....idąc
wchodząc do pracy
wieszając ubranie....zrobiłam miejsce dla Ciebie....
kawa ....
..droga na spotkanie...
cały dzień ....znosząc jego dobro i powalające zło...byłeś ...cały czas
byłeś......obok
dziękuję
dobranoc