romy_sznajder 15.05.06, 15:14 regulamin tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=26334&w=41822371 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
drzejms-buond Re: licencje 16.05.06, 17:14 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=34434 :-D)))) bez licencji! ani poetyki Odpowiedz Link Zgłoś
romana_polka Re: licencje 16.05.06, 17:25 no nie całkiem,tam sie dyskutuje o przekleństwach,kląc też nie wolno :) Odpowiedz Link Zgłoś