15.05.06, 15:14
regulamin tu:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=26334&w=41822371
Obserwuj wątek
    • drzejms-buond Re: licencje 16.05.06, 17:14
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=34434
      :-D))))
      bez licencji! ani poetyki
    • romana_polka Re: licencje 16.05.06, 17:25
      no nie całkiem,tam sie dyskutuje o przekleństwach,kląc też nie wolno :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka