Dodaj do ulubionych

Zlot,nowe wiadomości

12.07.06, 22:38
Proszę chętne osoby do czytania forum o zlocie-link na górze.Termin zlotu się
zbliża,czas podjąć decyzję czy jedziecie.
Obserwuj wątek
    • evik3 Re: Zlot,nowe wiadomości 13.07.06, 13:10
      ja chętnie bym pojechała ale prawka wciąż nie mam :( i raczej do tego terminu
      mieć nie będe

      trudno może przyszły sezon będzie lepszy.
      • aprilia33 Re: Zlot,nowe wiadomości 13.07.06, 13:35
        Jak ktoś nie może a bardzo chce to można przyjechać puszką.
        • indirectus Re: Zlot,nowe wiadomości 13.07.06, 14:09
          O! To wielkoduszne. Bo po co sztuczny problem.
          Najważniejsza jest wola.
      • goha66 Re: Zlot,nowe wiadomości 13.07.06, 13:44
        dla chcącego ... nie ma rzeczy niemożliwych - weź Evik o porozglądaj się po
        znajomych motocyklistach - napewno znajdzie się taki co jeszcze w Kazimierzu
        nie był i chętnie przywiezie Cię na zlot :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka