aprilia33 12.07.06, 22:38 Proszę chętne osoby do czytania forum o zlocie-link na górze.Termin zlotu się zbliża,czas podjąć decyzję czy jedziecie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
evik3 Re: Zlot,nowe wiadomości 13.07.06, 13:10 ja chętnie bym pojechała ale prawka wciąż nie mam :( i raczej do tego terminu mieć nie będe trudno może przyszły sezon będzie lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
aprilia33 Re: Zlot,nowe wiadomości 13.07.06, 13:35 Jak ktoś nie może a bardzo chce to można przyjechać puszką. Odpowiedz Link Zgłoś
indirectus Re: Zlot,nowe wiadomości 13.07.06, 14:09 O! To wielkoduszne. Bo po co sztuczny problem. Najważniejsza jest wola. Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: Zlot,nowe wiadomości 13.07.06, 13:44 dla chcącego ... nie ma rzeczy niemożliwych - weź Evik o porozglądaj się po znajomych motocyklistach - napewno znajdzie się taki co jeszcze w Kazimierzu nie był i chętnie przywiezie Cię na zlot :D Odpowiedz Link Zgłoś