karpik1 09.08.06, 08:44 09-08-06 08:29 Porozmawiajmy w ukryciu, a tu posucha Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chloe30 Re: wyszło na moje 09.08.06, 08:56 :))) A nie bo ja tu na ciebie czekam :)) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:01 Jaaaa?????????? NIGDY! Bo cie zbanuję... :PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
karpik1 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:10 zawsze jak mowie prawde to sie wszyscy gniewaja:) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:19 Ja tam sie nie gniewam :)) Ty tu sie lepiej bliżej zaprezentuj - nazwisko adres kontakty, jak mówi moja mama :))) Odpowiedz Link Zgłoś
karpik1 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:25 chloe30 napisała: > Ty tu sie lepiej bliżej zaprezentuj - nazwisko adres kontakty, jak mówi moja > mama :))) moja mnie nauczyła jednego: bez pośpiechu jeśli chodzi o dziewczyny:) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:26 karpik1 napisał: > > > moja mnie nauczyła jednego: bez pośpiechu jeśli chodzi o dziewczyny:) Ale my tu dwie dziewczyny, pośpiech wskazany :PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
karpik1 Re: wyszło na moje 09.08.06, 09:30 chloe30 napisała: >> > Ale my tu dwie dziewczyny gdzie ta druga, bo chyba coś przeoczyłem:P Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 09:34 Aaaa!!! Gubisz się w zeznaniach - ostatnio czytałam, że się malujesz??? Yyyyy..... Maleńczuk????? Odpowiedz Link Zgłoś
karpik1 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 09:40 chloe30 napisała: > Aaaa!!! Gubisz się w zeznaniach - ostatnio czytałam, że się malujesz??? tak było kiedyś Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 09:42 karpik1 napisał: > > tak było kiedyś A dlaczego przestałeś?? Tusz ci się rozmazywał??? :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
karpik1 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 10:43 chloe30 napisała: >> A dlaczego przestałeś?? Tusz ci się rozmazywał??? > :DDD nie, nie moglem dopasować żadnego do swojej urody:DDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 11:31 A próbowałeś limitowanej kolekcji Lancome - ten turkusowy to coś czuję bylby w sam raz :DDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
karpik1 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 12:02 chloe30 napisała: > A ze stówke bedzie Panie :DDD za wysoka półka jak dla mnie;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 12:50 karpik1 napisał: > > za wysoka półka jak dla mnie;) No mój drogi, uroda kosztuje :)) Ciesz się, ze silikonów facetom jeszcze nie wprawiaja :) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 09:35 karpik1 napisał: > a z facetów to kto tu jest? Gregor_1976, Rohord (ale dawno go nie było) Djarnez (bardzo dawno go nie było) oraz Młody_zonkoś. W ogóle to nam się trochę owieczek pogubiło po drodze... Odpowiedz Link Zgłoś
andregeor Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:46 A co niektórzy faceci ,to już nawet swoje konta na gazecie polikwidowali.... Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:47 andregeor napisał: > A co niektórzy faceci ,to już nawet swoje konta na gazecie polikwidowali.... No pieknie pięknie :)))) Djarnez ty żeś to??? :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:49 Nie ściemniaj :) Bo po IP wyśledze :PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:52 andregeor napisał: > To zostaniesz śledczą :-))) Na razie to MNIE śledzą. Widzisz??? Siedza w krzakach i czekają jak znowu najade na kaczory..... :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
andregeor Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:54 Czyżbyś pracę biurową zamieniła na pracę w krzakach ? Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:55 andregeor napisał: > Czyżbyś pracę biurową zamieniła na pracę w krzakach ? Naokoło biura gęste krzaki :) I ONI tam są..... :DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
andregeor Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 14:56 No to opowiesz kiedyś indziej.Na mnie już czas :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 15:01 andregeor napisał: > No to opowiesz kiedyś indziej.Na mnie już czas :-)))) Pojawiam się i znikam i znikam i znikam... Niektórzy to chyba do 15 pracuja...taaak.... Odpowiedz Link Zgłoś
andregeor Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 19:01 No..... niektórzy mają się tak dobrze :-) Odpowiedz Link Zgłoś
mami2 Re: pytanie dodatkowe 09.08.06, 22:42 Ty sistar uważaj, bo może ta zmian nicków to już robota tych od krzaków. Moze już CIe namierzają? BTW, cos słabo na tych forumach naszych ostatnio. Na ematce sie widze wsciekasz bez sensu zupełnie. Olej babuny. Jutro może będę miała troche czasu to cos kliknę. Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 10.08.06, 08:26 E, Mami, wiesz, że ja dżihad lubię :)) Nudziłam se to se popisałam - nawet mnie wycięli hehe - tak se pojechałam :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: pytanie dodatkowe 10.08.06, 08:26 A z tą zmiana ników to Ty kurka możesz miec rację.... normalnie oni już TU są.... Odpowiedz Link Zgłoś