Dodaj do ulubionych

Może spotkanko w Wawie?

08.03.05, 14:22
Co Wy na to?
Obserwuj wątek
    • zoskaanka Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 14:29
      chętniesmile
    • aniutek11 Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 14:30
      ja bym się pisała na to smile
      • sylwia175 Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 14:33
        Ja rowniez!
        • bmwariat Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 14:43
          To może zaczniemy powoli ustalać szczegóły?smileMoże jeszcze znajdą się chętni?
          Za tydzień u mnie odpada...wizyta w Krakowie..
    • mr_maks Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 14:47
      Ja się pisze smile))
      • zoskaanka Pacio, Konrado, Zdzicha - meldować się n/t 08.03.05, 14:48

• ancia_m Re: Pacio, Konrado, Zdzicha - meldować się n/t 08.03.05, 14:50
          Pewno sie niebawem zameldują znając życie smile
    • ancia_m Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 14:48
      I ja też smile
    • bmwariat Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 15:18
      Małosmile
      • sylwia175 Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 15:21
        tam od razu malosmile Poczekaj chwile. Jeszcze nie wszyscy sie zeszli...
        Wieczorem z teog co slyszalam sa tu dzikie tlumysmile
        • bmwariat Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 15:28
          smile)))
          A w razie czego macie jakies propozycje gdzie?smile Uprzedzam..nie jestem z Wawki,
          chociaż tu tylko mieszkam smile
          • ancia_m Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 15:42
            Hmmm, myślę, myślę, ale to chyba będzie można ustalić jak będzie wiadomo ile
            osób przyjdzie.
            Może najpierw jakiś wstępny termin?
            • bmwariat Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 15:45
              u mnie odpada przyszły tydzień- jestem w Krakowie. Ten też nie bardzo,
              najbliższy możliwy (jeśli byłby to weekend) to dopiero po świętach i chyba tak
              będzie najlepiej..może ktoś ma inne propozycje?
              • ancia_m Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 15:54
                Wiesz, podejrzewam, ze ciezko bedzie to dopasowac termin do wszystkich, ale
                moze dojdziemy do porozumienia smile
                Mi pasuje ten weekend, przynajmniej jak na teraz, następny to juz raczej
                gorzej, a potem nie wiem co bedzie...
                • bmwariat Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 15:56
                  No i właśnie dlatego napisałe komu i kiedy by pasowało..Ten weekend tak na 2
                  razy..ma znajoma przyjechać lub nie.. jeszcze nie wie.
                  • ancia_m Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:00
                    Nio, pewnie wszystko wyjdzie w praniu...
                    Reszta się odezwie i zaproponuje cosik.
                    Jak nie teraz to po świętach, wtedy już bardziej wiosennie będzie smile)
                    • bmwariat Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:02
                      ..i luźniejsze ciuchywink
                  • sylwia175 Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:02
                    • sylwia175 Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:03
                      Mnie pasuje ten weekend jak najbardziej. Pytanie tylko gdzie i o ktorej. Nie ma
                      co odwlekac do kwietnia. W kwietniu moze byc nastepne spotkankosmile Do mnie tez
                      przyjezdza znajoma co prawda to nie znajomy ale biore ja ze soba jakby cosmile
                      • ancia_m Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:06
                        Jaka szybka dziewczyna smile)
                        Ale to dobrze smile
                        Gdzie? Wydaje mi sie, że warto poczekać aż ludzie się zadeklarują i wtedy
                        wybrać miejsce najodpowiedniejsze. Bo może być 20 osób, a może być 3, a to już
                        spora różnica...
    • mr_maks Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:11
      Mi generalnie pasują wszystkie weekendy, prócz tego z Wielkanocą smile
      ps.nie przyszły wtorek, bo wtedy Sidney Polak śpiewa w Proximie, i podobno ja
      razem z nim wink
      • ancia_m Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:13
        A ja sie wybieram na pidżamke do Stodoły w czwartek i juz sie ciesze smile
        To milego spiewania z Sidneyem smile)
        • mr_maks Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:18
          miłego spiewania z pidżamką smile
          w najblizszy czwartek jest?
          • ancia_m Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:19
            Tak, pojutrze już, alem sie ciesze.
            Będzie miłe, oj będzie smile)
        • sylwia175 Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:18
          No to bawcie sie dobrzesmile A co do spotkania... Bardzo czesto bywa tak ze temat
          po prostu umiera po pewnym czasie, oby tak nie bylo tym razem bo chetnie was
          zobaczesmile
          • mr_maks Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:20
            Mam nadzieję, że ten pomysł nie umrze.
          • ancia_m Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:22
            Dzięki smile
            Nie umże, najwyżej będzie mini spotkanko smile)
            Ja zmykam, bo moja praca jest mało efektywna...
            Wieczorem/w nocy zobacze jak Wam poszło z ustalaniem terminów.
            Pa!
            • mr_maks Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:23
              to ja tez spadam, bo jutro mam koło i nic jeszcze nie zrobiłem, a mało tego nie
              jest.
              miłego dnia (reszki dnia)
              smile
            • sylwia175 Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:26
              Mini spotkanko nie jest zlesmile Ale wam dobrze ze juz do domku idziecie...
              ahhhhhhhhhhhh smile
              • bmwariat Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 16:30
                komu dobrze to dobrze... ja siedze do 20 w pracysad zmienili nam godziny pracy i
                dlatego..cholera. Mało wydajny człowiek jest jak sie ciemno zaczynasmileNa
                szczęście tylko przez 2 tygodnie tak, później powrót do normalnoścismile
                Znikam w wir pracy..
                Pozdrawiam
    • lucide Re: Może spotkanko w Wawie? 08.03.05, 17:58
      chętnie, ale ten weekend kompletnie mi nie pasuje...
    • dzika_zdzicha Zocha, jestem :))))) 08.03.05, 19:27
      jasne, ale na razie dopiero organizuje mi się praca (zaczęłam pewien staż
      hihi smile ) - nie wiem, kiedy - i czy - będę miała wolne. ale jak będę miała
      czas, piszę się na to. smile))))) buźka kiss
      • anula001 JA TEZ JA TEZ 08.03.05, 19:29
        ale nie jestem z wawysad(((((((((((((((((((
        • dzika_zdzicha Re: JA TEZ JA TEZ 08.03.05, 19:32
          ale gdybyś przyjechała, byłoby super! buźka kiss
        • bmwariat Re: JA TEZ JA TEZ 08.03.05, 19:57
          a skąd?smile
          No i pora na mnie ..znikam do Centrum najpierwsmile
          Pozdrowienia jeszcze z pracysmile
          • anula001 Re: JA TEZ JA TEZ 08.03.05, 20:11
            no przeciez ze z Toruniasmile
            • bmwariat Re: JA TEZ JA TEZ 08.03.05, 21:16
              A ja z Ostrowca Świętokrzyskiegosmile
    • mr_maks No i co? 08.03.05, 22:33
      Są jakieś ustalenia?
      smile
      • ancia_m Re: No i co? 09.03.05, 22:33
        Ja nic nie wiem, ale od wczoraj wogle mało wiem wink

To co ludzie stolicy?
        • anula001 Re: No i co? 09.03.05, 22:35
          napisalas dokladnie o tej samej godzinie co maks, ale jeden dzien pozniejsmile
          jak glowa po upadku???
          • ancia_m Re: No i co? 09.03.05, 22:41
            Hmm, tak niezamierzenie fajnie wyszło smile)

Jak głowa? Cięzko stwierdzić, bo dużo się i szybko dzieje, dlatego zabrakło
            czasu na obdukcję wink

Ale jest dobrze, dziękuję Anulko za troskę smile)
            • anula001 Re: No i co? 09.03.05, 22:42
              no to dobrze, ale jak bedzie bolec to idz..
              a co tak sie dzieje, no zdradz trochesmile) jakies zawirowania??
              • ancia_m Re: No i co? 09.03.05, 22:48
                Składam oficjalną obietnicę: jak będzie gorzej to od razu idę - może jakiegoś
                wolnego lekarza z powołania poznam wink)

Nio, same zawirowania, ale takie pozytywne, nieoczekiwane i wszystko w ciągu
                ostatnich 30 godzin się wydarzyło... A jak się wyśpię i dotrze do mnie jak jest
                to zdradzę cosik więcej smile
        • mr_maks Re: No i co? 09.03.05, 22:47
          No własnie co?
          Watek jakby zamarł sad
          • konrado80 Re: No i co? 09.03.05, 22:48
            spokojnie ja caly czas pamietam i nie pozwole zeby nie doszlo do skutku
            • mr_maks Re: No i co? 09.03.05, 22:50
              to fajnie smile
              ja nie pozwolę nikomu zapomnieć smile
              • konrado80 Re: No i co? 09.03.05, 22:54
                wszystko na spokojnie, spotkanie sie odbedzie
                ale wszystko na spokojnie wink
                • mr_maks Re: No i co? 09.03.05, 22:57
                  podziwiam Cie za ten spokój smile))
                  • konrado80 Re: No i co? 09.03.05, 22:58
                    tu nie ma co podziwiac smile)
                    bo jeszcze sie zdziwisz smile))
                • ancia_m Re: No i co? 09.03.05, 22:59
                  Ale mam nadzieje, że samo spotkanie nie będzie już tak spokojne wink)
    • daimona ja chętnie 10.03.05, 14:23

• bmwariat Re: Może spotkanko w Wawie? 10.03.05, 15:11
      Odpata ten weekend. Wyjeżdzam do Kielc, za tydzień do Krakowa-do znajomychsmile
      Najpewniejszy chyba dla wszystkich według mnie to będzie to dopiero po
      świętach, no chyba że na tygodniusmile
      • konrado80 Re: Może spotkanko w Wawie? 10.03.05, 15:20
        ja w tygodniu moge
        wiec bardzo chetnie wink
        • mr_maks Re: Może spotkanko w Wawie? 10.03.05, 16:22
          Ja raczej z dostosowaniem się nie będę miał problemów smile
          Tylko muszę trochę wcześniej wiedzieć kiedy.
    • ola63 Re: Może spotkanko w Wawie? 10.03.05, 15:28
      ja też chętnie się przyłącze.
      • sylwia175 Re: Może spotkanko w Wawie? 10.03.05, 17:08
        Proponuje wyznaczyc kilka opcji spotkania i wybrac jedna najbardziej pasujaca
        dla wszystkich. wiec moze: 12.03 albo 2.04?
        • ola63 Re: Może spotkanko w Wawie? 10.03.05, 17:10
          jestem za 12.03
          • sylwia175 Re: Może spotkanko w Wawie? 10.03.05, 17:14
            ja w sumie tez, ale sie dostosuje co ogolu.
            • bmwariat Re: Może spotkanko w Wawie? 10.03.05, 17:46
              2.04sad((
              • ulala A moze tak 11.03.05, 15:02
                Widzę, ze pomysł nie ewaluuje do przodu, a może zrobić to inaczej...
                tak jak ja kiedys na starym zaprzyjaznionym chacie. Ustalilismy sobie piatki w
                jednym miejscu, bylo nas i duzo i malo, ale zawsze cos sie dzialosmile
                Mozna sprobowac przeciez nawet w 3-4 osoby. Nawet w tygodniu moze ktos znajdzie
                godzinke - dwie w okolicach godziny 20stej.
                Nie ma pomyslu na miejsce? SZOK, a chociażby miejsce gdzie każdy trafi, w samym
                centrum - Pub Ferment pod Cepelią. Ceny ok, muzyczka na żywo różna... bylam
                niedawno bo znajomi szanty grali. Tylko chętnych potrzeba....
                Nawet dziś smile
                • ancia_m Re: A moze tak 11.03.05, 17:37
                  Ja bardzo chętnie, ale dzis nie dam rady jakkolwiek bym sie nie starała.
                  Siedze w pracy, a myślę tylko o łóżeczku, bo od przedwczoraj nie spałam.

Ale każdy inny termin, znany mi wczesniej powinien być akceptowalny smile

• ulala 12.03 g 19 pod rotundą 12.03.05, 17:17

wlasnie

juz sie grupa zbiera, bedziemy w kilka osob pod rotunda o 19smile
                    czekamy na chetnych
                    poniewaz nie chce tu zostawiac telefonu to nie wiem jak sie poznamy..
                    ja napewno plaszcz i szalik czarnoczerwony i czarne wlosy, okulary.
                    Moze to pomoże smile

U
                    • ancia_m Re: 12.03 g 19 pod rotundą 12.03.05, 19:44
                      No to super, ale chyba już za późno... Szkoda, że nie wiedziałam, bo z chęcią
                      bym się spotkała. Mówi się trudno, a wy sie dobrze bawcie smile
                      • konrado80 Re: 12.03 g 19 pod rotundą 13.03.05, 09:51
                        za pozno wyslalem maila
                        ale nic straconego, jeszcze nie jest koniec swiata wink
                        jak cos to przysyajcie mi propozycje kiedy i gdzie
                        a ja juz reszta sie zajme smile)
                        • mr_maks Re: 12.03 g 19 pod rotundą 13.03.05, 09:57
                          byle nie przed czwartkiem, bo do czawrtku nie wychodzę z domu (nie licząc
                          niedzieli, wtorkowego koncertu i zajęć)
                          • aspaa Re: 12.03 g 19 pod rotundą 13.03.05, 11:11
                            ja moge w przyszly piatek wieczorem,ok 19...sobote pewnie tez
                            • ancia_m Re: 12.03 g 19 pod rotundą 13.03.05, 11:59
                              Ja mam weekend troszkę zajęty, chyba w tygodniu byłoby łatwiej, ale jak będzie
                              wczesniej wiadomo co i jak to zawsze mogę cosik poprzestawiac i pokombinować smile
                              • ulala piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaaaaaam 13.03.05, 13:26
                                OOOOj ludziska,
                                Spotkalilimy się i moim zdaniem było suuuuuuuuper! Naprawdę trzeba się spotykać
                                i sie poznać. Mimo lokalu poniżej średniej krytycznej - a konkretniej DJa,
                                okazalo sie że jesteśmy bardzo elastyczni i bousujemy przy każdej muzyce smile
                                zmokaski dla konrada, adama, agi i ani...

PS na przystanku dostalam smsa z zaproszeniem...poszlam niechetnie, spiaca,
                                ale... do domu wrocilam o 4 rano... wlasnie wstalam i wybieram sie na uczelnie.
                                Zaliczylam 34 i Zielona Ges...
                                • sylwia175 Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:19
                                  No w morde. A ja oczywiscie za pozno przeczytalam maila ( dzisiaj) zatem nie
                                  moglam sie z Wami spotkac. Niech to... Ale nic to. Moze nastepnym razem dopisze
                                  mi wiecej szczescia. I moze w koncu nabede sobie jakis komputer i jak
                                  cywilizowany czlowiek zaczne korzystac z internetusmile)
                                  • lucide Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:22
                                    ja tez dopiero dzisiaj maila odebralam... mialam bardzo zajety weekend. gdybym
                                    wiedziala napewno bym przyszla. no nic, szkoda.

TO KIEDY NASTEPNY ZLOCIK? big_grin
                                  • ancia_m Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:23
                                    Sylwia nie martw się.
                                    Mnie też nie było sad
                                    ale nic straconego, kombinujemy już cosik z następnym spotkaniem, ewentualnie
                                    zawsze jest aktualne to mini-spotkanko smile
                                    • ulala Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:26
                                      to moze czwartek, godzina 20sta.. Cepelia, piwnica, pub Ferment - samo
                                      centrum....

co ja sie przyczepilam tak do tego Fermentu......
                                      • sylwia175 Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:27
                                        Czwartek tez mi pasujesmile
                                      • ancia_m Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:30
                                        A co myślicie o piątku?
                                        Czy czwartek jest ostateczny?
                                        • sylwia175 Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:32
                                          Czwartek czy piatek obojentnesmile Mieszkam w centrum i pracuje w
                                          centrum .Dostosuje sie do kazdej opcjismile
                                    • sylwia175 Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:26
                                      No wlasnie! Takie mini spotkanka tez moga byc fajne. W sumie nie jest wazne czy
                                      bedzie 100 czy 5 osob. Wazne zeby bylo milo i sympatyczniesmile Jakby ktos
                                      reflektowal na ten tydzien ( piatek sobota) jestem otwarta na propozycjesmile
                                      • ulala Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:35
                                        no to moze tak!... trzeba się zebrać tak jak w ostatnia sobote, zeby choc do
                                        jednej osoby byl kontakt i zeby jakos sie rozpoznac..
                                        jakos nam koordynator konrad zniknął, niechaj sie odezwiee!!!!!!!!
                                        a jesli nie to:

WSZYSCY ZAINTERESOWANI SPOTKANIAMI W CZWARTKI (no bo okoloweekendowe dni to
                                        raczej kazdy ma swoje sprawy) NIECHAJ WYSYLAJA DO MNIE MAILA Z TELEFONIKIEM I
                                        OPISEM BADZ FOTECZKA.
                                        POSTARAM SIE BY MIEDZY NAMI BYL KONTAKT I INFO ILE OSOB BEDZIE NAPEWNO I JAK
                                        SIE POZNAMY W BARZE.
                                        moze tak byc?????
                                        • ancia_m Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:38
                                          Pomysł świetny, ale czemu czwartki?

A co z tymi, co muszą wstać o świcie w piątek i być sprawni intelektualnie w
                                          pracy? wink
                                          • sylwia175 Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:39
                                            Moga byc np piatki. Albo soboty. Pozniej, jak sie imreza ewentualnie rozkreci
                                            mozna gdzies pobalowac ze swiadomoscia ze nastepny dzien wolny od pracysmile
                                            • ulala Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:45
                                              racja..... piatek lepszy..
                                              ALE ZA TO PRZYCHODZICIE WCZESNIEJ ZAJAC STOLIKI W PIATEK EHHEHEHE
                                              w sobote schodzilismy 3 knajpy i skoncyzlismy w 4tej bo juz byl o 19 30 tlum.
                                              gdybysmy przyszli 20 30 juz nie byloby miejsca....
                                              mowie o czwartku poniewaz pomyslalam ze bylyby to spotkania cykliczne i
                                              towarzyskie - piwko, dwa i chata a nie total imprezowe, ale jak uwazacie. moze
                                              byc piatek.... to w takim razie moze o 19stej.. piateczzek.....
                                              • ancia_m Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:49
                                                Masz rację z tymi miejscami. Nie pomyślałam o tym, a to jest rzeczywiście
                                                problem, z którym standardowo borykam sie w weekendy.

Tak więc chyba wolę powrócic do opcji czwartkowej niż potem się okaże, że
                                                będziemy się błąkali godzinami w poszukiwaniu miejsca...
                                            • ancia_m Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:46
                                              No, nie zawsze, bo ludzie pracują i w weekendy, jest też uczelnia, ale jakoś
                                              tak chyba lepiej wyjśc sobie np. w piątek.
                                              Ale ogólnie ja sie dostosuję, w miarę możliwości, do reszty.

Więc piszcie co o tym myślicie.
                                              • sylwia175 Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:54
                                                Zawsze mozna zarezerwowac dzien wczesniej miejsca jesli juz jakis lokal
                                                wybierzemy prawda? Ja osobiscie tez wole piateczki bo soboty wolne ( chyba ze
                                                szkola czekasmile. Jakby co zatem wybierzmy jakis fajne miejsce nastepnie
                                                dokonajmy rezerwacji i po zawodachsmile
                                                • ulala Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 12:57
                                                  jak gadac bedziemy to nic z tego nie wyniknie, bo ciagle tylko gadaaaaaaaamy i
                                                  gadaaaaaaaaamy!
                                                  jest poniedzialek, w środe ostatecznie zaglosujemy.....
                                                  • sylwia175 Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 13:05
                                                    Dokladniesmile
                                                  • ancia_m Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 13:06
                                                    Nie, nie gadajmy, masz rację, to bez sensu, bo zawsze coś komuś nie będzie
                                                    pasowało.
                                                    Umowmy sie w czwartek, a resztę dogadamy jak juz się spotkamy - taka jest moja
                                                    propozycja smile
                                                  • ulala Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 13:22
                                                    niop! pierwsze spotkanie z serii.... na pogadanke i poznanie a co bedzie dalej
                                                    wyjdzie pozniej
                                                  • thomix Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 19:38
                                                    Jeśli jeszcze można dołączyć to ja chetniesmile czwartek jest OK
                                                  • ancia_m Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 19:44
                                                    pewnie, że można, im nas więcej tym raźniej będzie smile
                                                  • aniutek11 Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 19:47
                                                    No to na czwartek też się wproszę smile
                                                  • jerry_1 Re: piwko piłam, tańczyłam i super się bawiłaaaaa 14.03.05, 20:48

ja bym tez chetnie wpadl, tylko ten dojazd z wrocka o powrocie juz nie
                                                    wspomne wink
    • konrado80 Re: Może spotkanko w Wawie? 14.03.05, 20:38
      to zycze wam suuper spotkania/zabawy wink
      mnie nie bedzie bo czwartki mam juz zarezerwowane na cos innego
      cos co mnie odstresowuje, czyli pilka na hali smile)
      • marcin060482 Re: Może spotkanko w Wawie? 14.03.05, 23:29
        ja tez moge przyjsc??
        to o ktorej w czwartek sie umawiacie i gdzie?? i o ktorej??
        i jak was rozpoznamsmile)
      • mr_maks Re: Może spotkanko w Wawie? 14.03.05, 23:50
        ja też nie mogę w czwartek sad

chyba, że wpadniecie do Punktu smile))
        pzdr.
        • ulala Re: Może spotkanko w Wawie? 15.03.05, 09:17
          NO TO SUPER, COS CZUJE ZE CZWARTEK WYGRYWA (dla mnie też akurat teraz ok bo w
          piatek wypadam na mazuuuuuuryyyyy)
          TO jak???? 19 30 przy Cepelii przy zejsciu do Fermentu????
          ewentualnie jak ktos sie spozni to lepiej niech ma do kogos kontakt. Ja podam
          mailowo jak ktos napiszek.

KUNIEC KROPKA ZAKLEPANEEEEEEE, JAK CIE NIE BEDZIE MASZ PRZERĄBANE!
          • mr_maks Re: Może spotkanko w Wawie? 15.03.05, 09:22
            ulala napisała:

> KUNIEC KROPKA ZAKLEPANEEEEEEE, JAK CIE NIE BEDZIE MASZ PRZERĄBANE!
            >
            Nawet nie czuje jak mi się rymuje tongue_out

Wczoraj umówiłem się do Punktu [jeśli wyzdrowieje], więc zapraszam smile
          • ancia_m Re: Może spotkanko w Wawie? 15.03.05, 11:42
            Właśnie zobaczyłam, że są dwa wątki na ten temat. Dzień ten sam, godzina
            troszke inna, miejsca prawie te same, ale jednak nie, tak więc umawiajmy się w
            jednym, bo sie narobi. Może w tym nowym -
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23941&w=21680343 , bo będzie łatwiej
            czytać, ale ulala może przekleić tam swój post, co?
            • bmwariat Re: Może spotkanko w Wawie? 16.03.05, 08:05
              Kurna...w Krakowie będe i Zakopanem
              • ulala JEST I KONIEC!!!!!!!!! 16.03.05, 10:05

JEST I KONIEC!!!!!!!!!
                Autor: ulala
                z wątku - moze spotkanie w czwartek

--------------------------------------------------------------------------------
                ciagle komus cos nie pasuje, trudno, nie idzie się dogadać wiec ja samozwańczo
                zarządzam spotkanie w czwartek o juz niech bedzie 20stej, ja postaram sie byc
                wczesniej ewentualnie!...miejsce - tak jak w innym watku przy wejsciu do
                Fermentu pod Cepelią. Nie pod rotundą bo się nie znamy a tam umawiają się
                WSZYSCY. Tak jak mowilam w innym wątku prosze o pisanie maili do mnie a ja
                podam swoj telefon gdyby cos wylo nie tak, ktos sie spoznil i nie mogl znaleźć.
                Ja jako czarnula w okularach ze tak powiem planuje byc w plaszczu z czarno-
                czerwonym szalikiem.

Nastepnym razem bedzie piątek OK?
                Przepraszam ze ja tak zasadniczo ale juz tyle bylo postów że komuś pasuje a
                komuś nie że jak ktoś wreszcie nie powie TAK! to bedziemy sie bujać przez 2
                miesiace a spotkania nie bedzie. Ci co mogą - będą, inni za tydzień.
                OK??????????

smile
                • marcin060482 Re: JEST I KONIEC!!!!!!!!! 16.03.05, 12:58
                  ja chyba przyjde w czwartek o 20
                  ale nie wiem gdzie jest Ferment przy Cepelii
                  smile
                  • konrado80 Re: JEST I KONIEC!!!!!!!!! 16.03.05, 13:01
                    jak wiesz gdzie jest cepelia
                    to Pub jest pod cepelia
                    • ulala Św Patriiiiiiiiic 17.03.05, 00:41
                      wiecie co, ciekawe co bedize z miejscem.........
                      dzwonilam do znajomego co zazwyczaj w czwartki tam gra, ale gra w barakudzie,
                      tak to by zalatwil stolik....
                      konrado ty bedizesz? moze by sie tak zgadac we dwoje o 19stej skoro sie znamy i
                      moze zarezerwujemy. Pamietasz jak bylo w sobote tydzien temu. Tlum o 19 30.
                      • konrado80 Re: Św Patriiiiiiiiic 17.03.05, 00:45
                        ja po pierwsze do 20 pracuje
                        a po drugie czwartki mam zarezerwowane na pilke nozna wink
                        moze wpadne na chwile przywitac sie ze wszystkimi smile)
                        • ulala buuuuuuu 17.03.05, 08:53
                          HAAAAAA!!!!!!!!
                          A ja juz teraz tez wole uprzedzic ze moze w ostatecznosci sama prowodyrka calej
                          akcji.....moze sie nie stawic....Wieczor zarezerwowalam na to spotkanie, lecz
                          mogą nastąpić nieprzewidziane (co u mnie zadkie) zwroty akcji zwiazane ze
                          sprawami rodzinnymi. Mam nadzieje zalatwic to popoludniu ale nigdy nie wiadomo.
                          A potem juz dostepu do kompa nie bede miala....
                          Dla bezpieczenstwa niech ta osoba co bedzie napewno!!!! opisze sie tu.
                          Chcialabym by udalo sie to spotkanko no i dzis swieto piwka.....
                          • ancia_m Re: buuuuuuu 17.03.05, 10:39
                            Ulu, ja będę i Sylwia175 też. U mnie też masakra, ale jakoś to tak zrobiue,
                            coby sie stawić jak już powiem.
                            Tak więc maile możecie słać do mnie, ja postaram się na bieżąco odpowiadać.
                            Ulo - mam nadzieje, że wszystko szybko załatwisz i trafisz do nas!

ps. to Ty mi przysłałaś SMSa???, bo ja z mego zakręcenia skasowałam wszystko
                            kurcze i teraz nie moge dojść co i jak, bo jakoś dużo osob sie do mnie
                            dobijało sad
                            • ulala Re: buuuuuuu 17.03.05, 11:49
                              tak, ja wyslalam z gg....

wsciekla jestem!
                              • sylwia175 Re: buuuuuuu 17.03.05, 11:59
                                a bedziesz dzisiaj?
                              • ancia_m Re: buuuuuuu 17.03.05, 12:01
                                Ja nie mam twojego numeru...
                                Nie wsciekaj sie, jakos bedzie smile
                                Tylko mamy obawy co bedzie z miejcami...
                                A masz jakies rozeznanie ile osob ma byc?
                                Jak cos, moj telefon juz wlaczony, a ja juz bardziej "dostepna"

Trzymaj sie!
                                • ulala Re: buuuuuuu 17.03.05, 13:37
                                  nie wiem ile bedzie.... nikt nie pisze, zaczynam tracic nadzieje... ze tu są
                                  jednostki niereformowalne.. ponadto przyszly piatek to wielki i pewnie
                                  spotkania nie bedzie...
                                  ale na spotkania mamy cale zycie....

na 90% mnie nie bedzie. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
                                  • ancia_m Re: buuuuuuu 17.03.05, 15:26
                                    U mnie też sie chrzani w pracy i nie wiem jak będzie.

Czy ktoś wie, że będzie na 100%?
    • juliaxix a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 08:13
      Hello,
      smile
      bardzo jestem chetna na spotkanko!
      • konrado80 Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 08:17
        dopiero cos po swietach bedzie
        bo teraz czesc wyjedzie do rodzin
        • juliaxix Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 08:31
          extra!
          czekam z niecierpliwością na ustalenia smile
          pozdrowionka
          i wesołego JAJKA!!!!!!
          • konrado80 Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 08:35
            po swietach rozesle do wszystkich maila wink
            dzieki
            Tobie tez wesolego i mokrego wink)
            • wenecka Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 10:44
              Konrad, bądź uprzejmy do mnie też wysłać. co prawda po świętach na poważnie
              zabieram się za przygotowania do wakacji (muszę zakupić olejki, ubezpieczenia,
              sandałki, itp.), więc nie wiem, czy czas starczy, ale jak będe mogła, to
              przyjdę. smile
              • ancia_m Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 10:49
                Konrad na pewno wyśle maile do wszystkich, zresztą będzie informacja na forum
                jak mniemam.

A cóż to za wakacje jeśli można spytać?
                I to już teraz czy dopiero w lato?
                • wenecka Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 12:08
                  udało mi się zakupić w styczniowej promocji britisha bilety lotnicze na wyspy
                  dziewicze w atrakcyjnej cenie. więc jade smile już 5 kwietnia :-_ nie mogę się
                  doczekać. wink
                  • ancia_m Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 12:32
                    Ale Ci fajnie!!!!!
                    Teraz to już nie skupię się na pracy z tej zazdrośći wink)

To baw się tam jak najlepiej i korzystaj z wyjazdu na maxa!!!
                    • bmwariat Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 12:37
                      ee... kiszka w tym Krakowiesmile Poza Starym Miastem i Kazimierzem to nic
                      ciekawego tam nie masmile Może poza tym "szkieletem" budynku wspaniale widocznego
                      z kopca Kościuszki...a i widok z siedziby RMF-u na Wawel jest niezły..Za
                      Wawelem Nowa Huta i kominek taki dużysmile
                      Pozdrawiamsmile
                      • ancia_m Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 12:43
                        A to ciekawe smile
                        Ale o so chodzi z tym Krakowem, bom sie pogubiła troszke...
                        • bmwariat Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 12:49
                          A pisałem kiedyś, że nie przyjde na spotkanie bo miałem jechać do Krakowa...no
                          i wróciłem..i wole zdecydowanie Warszawe, oczywiście poza moim miastemsmile)
                          • ancia_m Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 12:54
                            No fakt pisałeś, to była moja chwila zapomnienia wink
                            Mówisz w Warszawie lepiej? Chwilowo ciężko mi się zgodzić, ale przecież każdy z
                            nas lubi co innego smile
                            A rozrywki jakiejś tam chociaż zaznałeś?
                            • bmwariat Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 13:43
                              Ta..cholerny ból zęba...i przez to potrójne urodziny w chacie gdzie mieszkałem
                              miałem z głowy...
                              • ancia_m Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 22.03.05, 14:03
                                Oj, to już wszystko jasne...
                                Ale nadrobisz sobie jeszcze kiedyś smile
                                • bmwariat Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 23.03.05, 14:50
                                  To może po świętach, gdzieś... nie wiem smile
                                  • juliaxix Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 23.03.05, 20:45
                                    koniecznie!!
                                    tylko trzeba ustalić tryb smile
                                    czy bardziej klabing, czy bardziej pifffko smile)
                                    I'll see you then!!
                                    • ulala Re: a może nowe spotkanie w Wawie? 24.03.05, 14:17
                                      dluuuuuuuuugo mnie nie byloooooo....... roznie sie dzialo..... ale... jestem w
                                      zawieszeniu czy jestem singlem czy nie....
                                      czekam na spotkanko po świętach
                                      zycze wszystkim super świąt!!!!!!!!!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka