ida37
13.08.06, 19:28
Oto pytanie wczorajszego wieczoru - padało bardzo często na weselu siostry
rodzonej mojego Faceta. Żeby było śmieszniej, to ona jest młodsza od swojego
brata i jako pierwsza (przed pierworodnym) podjęła decyzję o zamążpójściu.:-)
Klimat super, ceremonia w kościele przepiękna, nawet się strasznie popłakałam
ze wzruszenia, jak zobaczyłam moją "nie-szwagierkę", z którą imprezowałam w
"młodości"...ale jakoś to wszystko do mnie nie przemawia...mieszkam z facetem
, staż mamy dłuższy od Młodej Pary, więc powinniśmy być już po ślubie (he, he)...
Czy powinnam popaść w komleksy??????????
Pozdr. :-))))))))