Dodaj do ulubionych

Rzulwiku....

24.05.03, 17:50
czy Ty wiesz , jak miło się tu wraca i znowu gada?:-))))))))))))))
uffff... aż lżej:-)
znowu można popoduszyć i pogadać:-))))))))))
Obserwuj wątek
    • rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 17:52
      Wiem ....wlasnie wrocilem i czuje sie KAPITALNIE :)))
      • jtka Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 17:57
        Niech nam żyje rzulw kochany
        dziś tak nam uradowany:-))))
        Niech nam rządzi tu ćwierć wieku,
        bo tu poduch jest bez liku:-)
        I poduchowiczów mnóstwo tutaj ,
        bo to raj dla wszystkich tutaj;-)))))
        ita

        p.s.sorki za powtórzenie , ale nie jestem w stanie nic lepsiejszego wymyślić:-
        ))))

        "Jeśli chodzi o szczęście, to warto się po nie bardzo nisko schylić" :-)
      • slo-onko Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 17:58
        Szkoda tylko ze Ulali tu nie ma, Nictuska, Transika, Texika i Mei, ale moze
        jak zobacza to pzrypedza co?
        • rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:00
          przeciez caly czas tu sa :)
          Nie czujecie ?
          • jtka Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:01
            i na pewno zaraz przybędą, szybciej lub później;-))))
    • jtka Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:09
      Rzulwiku jak dobrze,że wróciłeś... tam na górze;-)))
      Ty chyba wiesz o czym mówię;-)
      • rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:13
        o kurcz€ ...dopiero teraz zauwazylem :))


        hura, hura, hura !!!!
        • nict1 Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:15
          rzulw napisał:

          > o kurcz€ ...dopiero teraz zauwazylem :))
          >
          >
          > hura, hura, hura !!!!

          hehehe ;-)
          • rzulw Nictus.... 24.05.03, 18:18
            Cze :) dzieki....zagladales do swojej przegrodki ??
            • nict1 Rzulwiu.... 24.05.03, 18:32
              rzulw napisał:

              > Cze :) dzieki....zagladales do swojej przegrodki ??

              Ja - tak, a Ty?

              p.s.
              Na puduchach tez cos miales schowane i mysle ze znalazles pod "3" hehehe ;-)
    • nict1 Rzulwiku....w i t a m :))))) 24.05.03, 18:14
      Dobrze Cię widzieć NA SWOIM MIEJSCU hehehe :-)

      Przepraszam...spoznilem sie, ale... :(
    • jtka Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:15
      a ja dziękuję za zaufanie, chyba wiecie o co chodzi:-)
      • slo-onko Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:17
        Macie usciski od Ulalki i buziaczki w pyszczki i gratulacje slodkie dla
        Rzulwia od niej :))))))
        • rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:19
          i wzajemnie :)
          • slo-onko Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:21
            I zaraz jej zaesemesuje bo ona bidulka w Wawie pzrebywa :))))) ale jutro juz
            bedzie i bedzie mogla sama Was usciskac :)))))))
            • rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:22
              usciskaj ja tym esemesem juz - dzis ode mnie ,)
              • slo-onko Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:23
                Oki juz to robie. Powiedz czy juz sie tam zadomowiles, rozpakowales, skrupke
                oczysciles?;-)
              • jtka Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:23
                hihihihihi...
                sloonko tylko nie komórkę uściskaj , a Ulalkę;-)))))
                • rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:25
                  tia.. tylko mnie tu jeszcze caly czas gdzies "zabieraja" - tak jak i teraz......
                • slo-onko Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:27
                  O kurcze w tej calej euforii az mi komorka zapiszczala ;-)
                  Ulala chyba sie ucieszyla buziaki i usciski pzrekazane od Rzulwika i reszty w
                  moim imieniu.
                  A jesli chodzi o "kontakty miedzyludzkie" dotyczace czekania to byly wczoraj
                  baaaaardzo gorace co moze potwierdzic i Nictek i Jitus, prawda ze tak bylo?
                  • nict1 prawda, prawda Slo-once ;-) 24.05.03, 18:29
                    byly gorace hehehe ;-)
    • nict1 Rzulwu ! A Ty gdzie? 04.06.03, 16:07
      ja tu z wiadrem popiolu a posypywac nie ma Kogo ani Komu hehehe :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka