jtka 24.05.03, 17:50 czy Ty wiesz , jak miło się tu wraca i znowu gada?:-)))))))))))))) uffff... aż lżej:-) znowu można popoduszyć i pogadać:-)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 17:52 Wiem ....wlasnie wrocilem i czuje sie KAPITALNIE :))) Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 17:57 Niech nam żyje rzulw kochany dziś tak nam uradowany:-)))) Niech nam rządzi tu ćwierć wieku, bo tu poduch jest bez liku:-) I poduchowiczów mnóstwo tutaj , bo to raj dla wszystkich tutaj;-))))) ita p.s.sorki za powtórzenie , ale nie jestem w stanie nic lepsiejszego wymyślić:- )))) "Jeśli chodzi o szczęście, to warto się po nie bardzo nisko schylić" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
slo-onko Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 17:58 Szkoda tylko ze Ulali tu nie ma, Nictuska, Transika, Texika i Mei, ale moze jak zobacza to pzrypedza co? Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:00 przeciez caly czas tu sa :) Nie czujecie ? Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:01 i na pewno zaraz przybędą, szybciej lub później;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:09 Rzulwiku jak dobrze,że wróciłeś... tam na górze;-))) Ty chyba wiesz o czym mówię;-) Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:13 o kurcz€ ...dopiero teraz zauwazylem :)) hura, hura, hura !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
nict1 Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:15 rzulw napisał: > o kurcz€ ...dopiero teraz zauwazylem :)) > > > hura, hura, hura !!!! hehehe ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw Nictus.... 24.05.03, 18:18 Cze :) dzieki....zagladales do swojej przegrodki ?? Odpowiedz Link Zgłoś
nict1 Rzulwiu.... 24.05.03, 18:32 rzulw napisał: > Cze :) dzieki....zagladales do swojej przegrodki ?? Ja - tak, a Ty? p.s. Na puduchach tez cos miales schowane i mysle ze znalazles pod "3" hehehe ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
nict1 Rzulwiku....w i t a m :))))) 24.05.03, 18:14 Dobrze Cię widzieć NA SWOIM MIEJSCU hehehe :-) Przepraszam...spoznilem sie, ale... :( Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:15 a ja dziękuję za zaufanie, chyba wiecie o co chodzi:-) Odpowiedz Link Zgłoś
slo-onko Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:17 Macie usciski od Ulalki i buziaczki w pyszczki i gratulacje slodkie dla Rzulwia od niej :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
slo-onko Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:21 I zaraz jej zaesemesuje bo ona bidulka w Wawie pzrebywa :))))) ale jutro juz bedzie i bedzie mogla sama Was usciskac :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:22 usciskaj ja tym esemesem juz - dzis ode mnie ,) Odpowiedz Link Zgłoś
slo-onko Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:23 Oki juz to robie. Powiedz czy juz sie tam zadomowiles, rozpakowales, skrupke oczysciles?;-) Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:23 hihihihihi... sloonko tylko nie komórkę uściskaj , a Ulalkę;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:25 tia.. tylko mnie tu jeszcze caly czas gdzies "zabieraja" - tak jak i teraz...... Odpowiedz Link Zgłoś
slo-onko Re: Rzulwiku.... 24.05.03, 18:27 O kurcze w tej calej euforii az mi komorka zapiszczala ;-) Ulala chyba sie ucieszyla buziaki i usciski pzrekazane od Rzulwika i reszty w moim imieniu. A jesli chodzi o "kontakty miedzyludzkie" dotyczace czekania to byly wczoraj baaaaardzo gorace co moze potwierdzic i Nictek i Jitus, prawda ze tak bylo? Odpowiedz Link Zgłoś
nict1 Rzulwu ! A Ty gdzie? 04.06.03, 16:07 ja tu z wiadrem popiolu a posypywac nie ma Kogo ani Komu hehehe :) Odpowiedz Link Zgłoś