Dodaj do ulubionych

Mruczę przez sen

07.09.03, 23:12
Kolejna osoba mówiła, że przez sen mruczę jak kot.
Obserwuj wątek
    • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:14
      zalewasz podrywaczu:))))))
      • mha1 Koaa 07.09.03, 23:15
        wyslalam maila, odbierz prosze
        • koaa Re: Koaa 07.09.03, 23:18
          odebrane
    • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:17
      a nie przez sen tez mruczysz??? ;)))
      • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:19
        na zarzuconą wedke już się dziewcze złapało:)))))
        • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:25
          kto-ja??? ;) nie,ja pisze prace o ludziach wydajacych zwierzece odglosy ;))))
          • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:28
            razem z raszefka mha1 i padalcową- to prawie cały instytut:)
            • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:32
              bo to dziwny przypadek,Koaa,trzeba go dokladnie zbadac ;))))))
              • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:34
                a ciekawe jak się podzielicie oiwym przypadkiem
                Raszefka pewnie zbada jame ustną a WY:))))
                • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:38
                  no wiesz??? o co Ty nas podejrzewasz??? podlaczymy go do roznych aparatow i one
                  czarna robote za nas odwala ;))) ja spisze wnioski,opublikuje i zgarne zyski ze
                  sprzedazy bestselleru ;)))) za kase pojade na wyspy dziewicze biegac po plazy i
                  pic mleczko kokosowe :)

ma sie na czym czapke nosic,nie??? ;))))
                  • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:41
                    snow.white napisała:

Plan nie głupi zgarniamy kase i bruuuuuuuu na cykady na cykladach
                    • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:43
                      no widzisz... :) tylko pssst... zeby reszta zespolu badawczego nie
                      podprowadzila nam pomyslu... ;)
                      • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:44
                        zostawiły im zużytego kota i aparatyto pewnie jeszcze dla sie dobra kaske
                        wyciagną:))))
                        • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:49
                          pewnie tak :)) tylko lecmy na te wyspy szybko,bo jeszcze za nami poleca ;))) ja
                          jestem lakoma,tam az tyle kokosow nie ma ;)))
                          • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:51
                            sugerujesz żebym zabrał dla siebie konserwy-To niesprawiedliwe!!!!!!!!
                            • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:53
                              nie!!! z Toba sie podziele :) ale jak dziewczyny pojda za nami,to bedzie malo
                              kokosow ;)))
                              musimy zwiac tak,zeby nikt nie zauwazyl :)
                              • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:55

to macie przechlap_chlap - bo ja juz zauważyłam i wszystkim rozpaplam :P

snow.white napisała:

> musimy zwiac tak,zeby nikt nie zauwazyl :)
                                • snow.white za pozno!! :) 07.09.03, 23:57
                                  my juz w drodze prywatnym odrzutowcem jestesmy,teraz to mozecie szukac wiatru w
                                  polu ;)))
                                  • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: za pozno!! :) 08.09.03, 00:02
                                    sprawy odrzutowcowe - to nie pod tym adresem ;)

snow.white napisała:

> my juz w drodze prywatnym odrzutowcem jestesmy,teraz to mozecie szukac wiatru
                                    w
                                    >
                                    > polu ;)))
                                    • koaa Re: za pozno!! :) 08.09.03, 00:05
                                      Padalcowe a spójrz na ten srebny zegarek ładnie sie buja co
                                      • snow.white Re: za pozno!! :) 08.09.03, 00:07
                                        hehe,bedzie kto mial nam kokosy zbierac ;)))
                                      • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: za pozno!! :) 08.09.03, 00:10
                                        czy tak mam to rozumieć - jak to zrozumiałam ?

koaa napisał:

> Padalcowe a spójrz na ten srebny zegarek ładnie sie buja co
                                        • koaa Re: za pozno!! :) 08.09.03, 00:33
                                          tik tak tik tak
                              • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:57
                                a moez je zahipnotryzujemy chce Ci się łazić po drzewach i zrywać
                                bo mi tak sobie- wole plaże or polowanie na rekiny
                                • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:58
                                  rekinina tez chyba dobra??? ;))) ok,moge byc na dieice miesnej ;))
                                  • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:00
                                    tylko tak sie zastanawiam or to aby bezpieczne moze by tak zahipnotyzować
                                    Raszefke że ma wielkie zeby- i chap i mamy obiadek(z rekina nie raszefki)
                                    • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:03
                                      :))) oj cos mi sie widzi,ze Ty chcesz wiecej kobit na te wyspy zabrac!!! ;)))

chocbym byla nie wiem jak glodna,to Raszefki nie rusze!! ;) za bardzo ja
                                      lubie,zeby tak po prostu zjesc ;)))
                                      • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:07
                                        ale wtedy by była naprawde blisko:))))
                                        • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:10
                                          aaaa-wszystko jasne-Ty chcesz zjesc Raszefke,zeby miec Ja tylko dla siebie?!!!
                                          nie ma mowy!!
                                          Raszefka zostaje nietknieta,bedziemy jesc rekiny i te kokosy,co nam Padalcowa
                                          pozbiera :)
                                          • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:12
                                            nie bądź taka zazdrosna moglibyśmy się nią podzielić:))))
                                            • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:16
                                              nie Koaa :) nie moge zjesc mojej bratniej duszy :) Tobie tez nie pozwole :)

wezmiemy te konserwy najwyzej :)
                                              • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:21
                                                Masz racje ta Twoja bratnia dusza ma takie słodkie oczeta-och:)))))))))
                                                i ten głoś-jak szept oceanu
                                                • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:22
                                                  wiem :))) dlatego mowie,nie mozemy zjesc Raszefki,dawaj Wobiego,bo ja dzis bez
                                                  kolacji... ;)))
                                                  • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:25
                                                    spodziewałem się innej reakcji:(((( ale cóż niech narazie sie zajmie
                                                    gospodarstwem-chate zbuduje bo deszcz niedługo
                                                  • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:27
                                                    hihi... ja wiem,jakiej sie spodziewales,wiec celowo inna dostales ;)))))
                                                    tak przy wszytskich,Koaa?? :)
                                                    ale ta chata to dobry pomysl... :)
                                                  • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:30
                                                    No to niech dziewcze sie do roboty wexmie bo takie markotne nic nie mówi
                                                    a może już była jakaś potrawka z języka na boku?
                                                  • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:31
                                                    potrawka z jezyka???? ;)))) a co to takiego,nigdy nie jadlam!! ;))))
                                                  • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:37
                                                    napewno???????-a gdzie raszefka język podziała bo jakos jej nie słychać?
                                                  • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:38
                                                    no przeciez mowie :)

spi Raszefcia pewnie :)
                                                  • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:40
                                                    To skonsumujmy Wobiega i my też legnijmy:)
                                                  • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:41
                                                    ok :) mniam... ;)
            • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:50
              W empirię nie wchodzę ;). ale mogę zinterpretować badania.

koaa napisał:

> razem z raszefka mha1 i padalcową- to prawie cały instytut:)
      • sloggi Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:34
        snow.white napisała:

> a nie przez sen tez mruczysz??? ;)))

Czasami ;)
        • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:34
          tak myslalam ;)))
          • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:36
            no ładnie ładnie
          • sloggi Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:36
            To chyba cecha pozytywna?
            • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:38
              dla mnie negatywna
              • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:39
                ale ja przeciez i tak wole Aaoki od kotow... ;))))
                • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:43
                  Ale jak Aaok-a nie ma pod reką to dobry i kot na dachu:))
                  • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:47
                    no wiesz????? za kogo Ty mnie masz????

mozna byc milym dla kotow-bo taka sie ma nature po prostu-ale to nie znaczy,ze
                    te koty moga cos liczyc :)
                    • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:50
                      z kotami to nigdy nic nie wiadomo troche poocieraja sie o noge zadrą ogon,
                      pomruczą i już leza na kolanach pani delikatnie głaskane:)))))
                      • snow.white Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:55
                        oj ja kotom tak do konca nigdy nie ufam,nie chce zeby mnie podrapaly
                        przypadkiem...

:)))
                        • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:58
                          A mówi sie ze to pies podlizuch a jak wygląda prawda każdy widzi
                          • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:05
                            wole psa podlizucha niz kota z pazurami...

a tak w ogole,to najbardziej lubie swinki morskie i Aaoki ze zwierzatek ;)))
                            • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:10
                              Aaok troche sie od świnki morskiej różni a tak apropo tych wstretnych kotów
                              jeden taki pregowany chapnął kiedys mojego skoczka tylko tylne łapki i ogonek
                              mu pozostał nie było jak reanimować
                              • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:13
                                koaa napisał:

> Aaok troche sie od świnki morskiej różni
                                wieeeem... ;)

a tak apropo tych wstretnych kotów
                                > jeden taki pregowany chapnął kiedys mojego skoczka tylko tylne łapki i ogonek
                                > mu pozostał nie było jak reanimować
                                aaaaa!!!!!!!!!!!naprawde????????????? :(((((((((((( to okropne :(((((((( biedne
                                malenstwo :((((
                                • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:16
                                  A stad wniosek że koty to mordercy- i jak ktos posiada jakies kocie cechy to
                                  trzeba na niego uwazać bo zrobi chap i same butki zostaną
                                  • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:19
                                    wiesz co... to okropne,biedny skoczek :(((((((((
                                    a moj brat chcial kota,nie ma mowy!!!
                                    • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:32
                                      twoje świnki by długo nie pociągneły.Przyszłabyś pewnego dnia a tu klatka
                                      pusto a nkot mruczy ci koło nogi jakby nigdy nic -tylko jakas łapka mu z pyska
                                      sterczy
                                      • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:35
                                        nie tak obrazowo,Koaa!!!! :(((( juz zrozumialam :(( mam jedna swinke :) swinka
                                        wlasciwie :) chyba swinka,bo pewna nie jestem... ;)
                                        • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:39
                                          a nie świnek ?
                                          • snow.white Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:42
                                            chyba swinek,pewna nie jestem-ale raczej tak
                                            • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:44
                                              troche podjadłem - ale nie kłamał żyły mi jakieś między zebami zostały
                                              łykne setke i chrapnnnnneeeeeeeeeee
                                  • drzazga1 Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 09:47
                                    koaa napisał:

> A stad wniosek że koty to mordercy- i jak ktos posiada jakies kocie cechy to
                                    > trzeba na niego uwazać bo zrobi chap i same butki zostaną

Ktoś mnie wołał?... ;-)))
    • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: Mruczę przez sen-mrumrumrumrrrrrrrrrrrruuuuuu 07.09.03, 23:19
      śpij z wszystkimi kolejnymi na raz, bo tylko grupa reprezentatywna = 1000 osób
      da wiarygodne wyniki.
      A tak to nie wierz i mrucz dalej ile wlezie.

sloggi napisał:

> Kolejna osoba mówiła, że przez sen mruczę jak kot.
    • raszefka Ja też ;P 07.09.03, 23:20
      Ewentualnie współspacze się denerwują i każą odwrócić na bok. Albo
      cmokają ;))))))
      • koaa Re: Ja też ;P 07.09.03, 23:26
        Ale masz ładnego kota i jakie pozy przyjmuje :)))))
    • betty-bt Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:52
      a ja miaucze "przez sen" :)))
      • koaa Re: Mruczę przez sen 07.09.03, 23:54
        e to nic nadzwyczajnego -jakbyś gdakała czy piała to by było coś
        • betty-bt Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:08
          koaa napisał:

> e to nic nadzwyczajnego -jakbyś gdakała czy piała to by było coś

ale kto chcialby wtedy ze mna "sypiac" ??
          to ja wole mniej orginalnie, ale slodko miauczec!
          • koaa Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:17
            Pewnie jakis sympatyczny kogucik
            • betty-bt Re: Mruczę przez sen 08.09.03, 00:31
              koaa napisał:

> Pewnie jakis sympatyczny kogucik

rzeczywiscie! wiec jest perspektywa! wyprobuje przy nastepnej okazji.
              choc w sumie wole drapiezniki :)
        • wo_bi ja chodze... nt 08.09.03, 00:09
          • betty-bt Re: ja chodze... nt 08.09.03, 00:11
            wo_bi napisał:

a ona za toba?? :)) ty mi cos winien jestes, wo_bi!
            • wo_bi Re: ja chodze... nt 08.09.03, 00:13
              betty-bt napisała:

> wo_bi napisał:
              >
              > a ona za toba?? :)) ty mi cos winien jestes, wo_bi!
              >
              tak, tak pamietam spowiedz. Eh pamietliwa jestes ;)
              • betty-bt Re: ja chodze... nt 08.09.03, 00:15
                wo_bi napisał:

>> tak, tak pamietam spowiedz. Eh pamietliwa jestes ;)

no straszna zmija ze mnie i ciekawska jestem :)))
                ale grzecznie pytam, bo sie o dziurki boje ;-P
                • wo_bi Re: ja chodze... nt 08.09.03, 00:21
                  betty-bt napisała:

> wo_bi napisał:
                  >
                  > >> tak, tak pamietam spowiedz. Eh pamietliwa jestes ;)
                  >
                  > no straszna zmija ze mnie i ciekawska jestem :)))
                  > ale grzecznie pytam, bo sie o dziurki boje ;-P
                  >
                  z braku czasu lalka lezy w koncie, i czeka na dokoczenie. Co do dziurek to sie
                  jeszcze zastanawiam... zobaczymy czy dostane rozgrzeszenie ;)
                  • betty-bt Re: ja chodze... nt 08.09.03, 00:29
                    wo_bi napisał:

> z braku czasu lalka lezy w koncie, i czeka na dokoczenie.

wiec juz zaczelo sie pasmo sadyzmow... mnie w kat... :(((

Co do dziurek to sie
                    > jeszcze zastanawiam... zobaczymy czy dostane rozgrzeszenie ;)

po spowiedzi kolej na pokute, moj drogi ;-P
                    • wo_bi Re: ja chodze... nt 08.09.03, 00:34
                      betty-bt napisała:

> po spowiedzi kolej na pokute, moj drogi ;-P
                      >
                      >
                      >

jak nic, wszystkie jutro zaszywam... ;)
          • snow.white to tez sie do badan kwalifikujesz!!! ;) nt 08.09.03, 00:11
            • koaa Re: to tez sie do badan kwalifikujesz!!! ;) nt 08.09.03, 00:14
              to może zjedźmy Wobiego bom głodny a kokosy nie nazbierane:))))
              • snow.white Re: to tez sie do badan kwalifikujesz!!! ;) nt 08.09.03, 00:20
                no ja nie wiem,Ty go widziales,jest tam co na ruszt wrzucic?? ;)) jesli tak,to
                dawaj,tylko cicho,bo zauwazy,ja odwracam uwage,Ty sie reszta zajmij... ;)))
                • koaa Re: to tez sie do badan kwalifikujesz!!! ;) nt 08.09.03, 00:23
                  chudy ale przekaske sie nada- proponujesz zupe, mielone czy jajecznice :))0
                  • snow.white Re: to tez sie do badan kwalifikujesz!!! ;) nt 08.09.03, 00:24
                    eee,cos wykwintniejszego... Wobi nadziewany jablkami w sosie zurawinowym ;))))
                    pasuje??? ;)))
            • wo_bi sluze swoja osoba....:) to kiedy sie badamy? 08.09.03, 00:16

• snow.white zaraz zaraz... 08.09.03, 00:18
                my???? od kiedy material do badan ma cos do powiedzenia w tej sprawie??? ;)))
                • koaa Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:19
                  zjedzmy go bo mi w brzuchu burczyyyyy buuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrr
                  • wo_bi Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:23
                    koaa napisał:

> zjedzmy go bo mi w brzuchu burczyyyyy buuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrr

KANIBALIZM, KANIBALIZM!!!! Wypraszam sobie... zylasty jestem
                    • snow.white Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:25
                      ale nie boj sie... :))) nie bedzie bolalo... ;))))
                      • koaa Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:27
                        będzie Ci w naszych brzuchach naprawde dobrze-ciepło przytulnie i nigdy nie
                        zmokniesz
                        mamy sól?
                      • wo_bi Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:29
                        snow.white napisała:

> ale nie boj sie... :))) nie bedzie bolalo... ;))))

bedzie ze znieczuleniem???
                        • snow.white Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:32
                          bede delikatna... ;)))
                          • wo_bi Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:37
                            snow.white napisała:

> bede delikatna... ;)))

mam taka nadzieje. Z obiektami badan trzeba ostroznie i delikatnie. A NIE
                            POZERAC JE!!!! ;)))
                            • snow.white Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:43
                              zaraz pozerac... ;)) troszke tylko skubniemy,nie badz taki,podziel sie... ;))))
                              • wo_bi Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:45
                                snow.white napisała:

> zaraz pozerac... ;)) troszke tylko skubniemy,nie badz taki,podziel
                                sie... ;))))

ale zaraz, ja to mialem byc tu leczony a nie podskubywany.

Ej zostaw moj posladek w spokoju... ;))
                                • snow.white Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:47
                                  Twoj posladek to nie ja zjadlam,tylko Koaa ;))))

ja wole udka... ;)))

dobranoc Wobi :))
                • wo_bi Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:26
                  snow.white napisała:

> my???? od kiedy material do badan ma cos do powiedzenia w tej
                  sprawie??? ;)))

OK moge nic nie mowic... ale i tak bede chodzil gdzie mi sie podoba ;)
                  • snow.white Re: zaraz zaraz... 08.09.03, 00:30
                    nie bedziesz nigdzie chodzil,materialy nie chodza!!! ;)) bo bede musiala
                    inaczej te sprawe zalatwic... ;)
                    asystentko, gdzie te sznurki do wiazania niegrzecznych materialow??? ;))

(Koaa,teraz Ty wkraczasz do akcji i mamy obiad!!) ;)))
                    • wo_bi zladlem je... hehehe ;) 08.09.03, 00:32

• snow.white mam zapasowe w kieszeni,zobacz ;)))) 08.09.03, 00:33
                        • koaa Re: mam zapasowe w kieszeni,zobacz ;)))) 08.09.03, 00:35
                          Moje pazury wystarczą aby brzuch otworzyć
                          • snow.white Re: mam zapasowe w kieszeni,zobacz ;)))) 08.09.03, 00:37
                            dobra,to ja tam jablka wloze i beda delicje ;))))
                            • wo_bi Re: mam zapasowe w kieszeni,zobacz ;)))) 08.09.03, 00:39
                              snow.white napisała:

> dobra,to ja tam jablka wloze i beda delicje ;))))

wole z niadzieniem pomaranczowym. To Wy tak dla mnie pichcicie ciasteczka.
                              Milo mi... :)
                              • snow.white Re: mam zapasowe w kieszeni,zobacz ;)))) 08.09.03, 00:40
                                do pomaranczowego zurawinowy sos nie pasuje... :)))

oczywiscie,dla Ciebie ciasteczka :))))

• koaa Re: mam zapasowe w kieszeni,zobacz ;)))) 08.09.03, 00:43
                                  Smacznego:)))))
                                  niam niam
                                  • wo_bi Re: mam zapasowe w kieszeni,zobacz ;)))) 08.09.03, 00:47
                                    koaa napisał:

> Smacznego:)))))
                                    > niam niam

dziekuje :)))

Aaaaaa ten arszenik byl zatruty!!!!!!!!!!!! AAAAAaaaaaa+++++++++++ ;)))
    • snow.white to ja ide lulki,mruczec nie bede,dobranoc ;)))) 08.09.03, 00:37
      • snow.white Wobi zjedzony... ;))) 08.09.03, 00:45
        ...smakowalo nam,nie Koaa??? ;))

i juz naprawde dobranoc :)
        bo jutro mnie ksiazka czeka-buuu....
        • koaa Re: Wobi zjedzony... ;))) 08.09.03, 00:47
          tak był całkiem niezły - midz spac a ja zobacze jak tam raszefka sie czuje czy
          jej czego nie potrzeba(brrruuuuu)
          • wo_bi NIE POTRZEBA, NIE POTRZEBA!!!!!!!! 08.09.03, 00:49
            koaa napisał:

> tak był całkiem niezły - midz spac a ja zobacze jak tam raszefka sie czuje
            czy
            > jej czego nie potrzeba(brrruuuuu)
          • snow.white Spac,chlopaki,koniec kolacji!!! ;) 08.09.03, 00:49
            ja sie nie dam sprowokowac,Koaa!!! ;))

dobranoc :)))

ps.czy Wobi nie mial za duzo kalorii??? ;))

• wo_bi Re: Spac,chlopaki,koniec kolacji!!! ;) 08.09.03, 00:52
              snow.white napisała:

> ja sie nie dam sprowokowac,Koaa!!! ;))
              >
              > dobranoc :)))
              >
              > ps.czy Wobi nie mial za duzo kalorii??? ;))
              >
              trzy dni biegania, i tak nie spalisz. Haa i po zjedzeniu sie zemszcze hehe
        • wo_bi ciebie tez :(((( dobranoc 08.09.03, 00:48
          snow.white napisała:

> ...smakowalo nam,nie Koaa??? ;))
          >
          > i juz naprawde dobranoc :)
          > bo jutro mnie ksiazka czeka-buuu....
          • snow.white mnie tez :((( dobranoc 08.09.03, 00:50
    • drzazga1 Kota dać.... 08.09.03, 09:36
      Zawsze tak gadam, jak jestem nieszczęśliwa i życie mi dokopie...hihi...
      Ale takiego prawdziwego kota!

:-)))))
      • sloggi Re: Kota dać.... 08.09.03, 10:25
        Podrapiesz go za uchem, on Ci pomruczy - i cały świat jest od razu inny :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka