Dodaj do ulubionych

phi phi. fora umierają... stojąc.

04.06.03, 10:42
podobnie jak drzewa i ich pasterze.
też jakoś stanąłem.
Obserwuj wątek
    • sabba Re: phi phi. fora umierają... stojąc. 04.06.03, 10:50
      a propos roslin to czy hodowla marihuany jako rosliny
      doniczkowej jest zabroniona w Pl? Wczoraj oswiadzcyl mi
      moj 11to letni siostrzeniec ze dostal taka roslinke od
      kolegi...no i jak tu pedagogicznie zareagowac?:)
      • gph Re: phi phi. fora umierają... stojąc. 04.06.03, 11:01
        sabba napisała:

        > a propos roslin to czy hodowla marihuany jako rosliny
        > doniczkowej jest zabroniona w Pl? Wczoraj oswiadzcyl mi
        > moj 11to letni siostrzeniec ze dostal taka roslinke od
        > kolegi...no i jak tu pedagogicznie zareagowac?:)

        POSIADANIE jakiejkolwiek ilości substancji odurzających (za wyjątkiem alko i
        papierosów) jest w Polsce zabronione.
        już za pół grama maryjuany można mieć rozprawę - a w przypadku 11-latka mają ją
        rodzice.

        taki babilon ;(
        • sabba Re: phi phi. fora umierają... stojąc. 04.06.03, 11:17
          Nawet w celach ozdobnych?;)))
          Chyba musze uswiadomic rodzicow cio w domu maja...:))
          • gph Re: phi phi. fora umierają... stojąc. 04.06.03, 11:19
            sabba napisała:

            > Nawet w celach ozdobnych?;)))
            > Chyba musze uswiadomic rodzicow cio w domu maja...:))

            narkotyki ozdabiają życie, niemniej policja jest innego zdania :(

            taki babilon..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka