gph 04.06.03, 10:42 podobnie jak drzewa i ich pasterze. też jakoś stanąłem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sabba Re: phi phi. fora umierają... stojąc. 04.06.03, 10:50 a propos roslin to czy hodowla marihuany jako rosliny doniczkowej jest zabroniona w Pl? Wczoraj oswiadzcyl mi moj 11to letni siostrzeniec ze dostal taka roslinke od kolegi...no i jak tu pedagogicznie zareagowac?:) Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: phi phi. fora umierają... stojąc. 04.06.03, 11:01 sabba napisała: > a propos roslin to czy hodowla marihuany jako rosliny > doniczkowej jest zabroniona w Pl? Wczoraj oswiadzcyl mi > moj 11to letni siostrzeniec ze dostal taka roslinke od > kolegi...no i jak tu pedagogicznie zareagowac?:) POSIADANIE jakiejkolwiek ilości substancji odurzających (za wyjątkiem alko i papierosów) jest w Polsce zabronione. już za pół grama maryjuany można mieć rozprawę - a w przypadku 11-latka mają ją rodzice. taki babilon ;( Odpowiedz Link Zgłoś
sabba Re: phi phi. fora umierają... stojąc. 04.06.03, 11:17 Nawet w celach ozdobnych?;))) Chyba musze uswiadomic rodzicow cio w domu maja...:)) Odpowiedz Link Zgłoś
gph Re: phi phi. fora umierają... stojąc. 04.06.03, 11:19 sabba napisała: > Nawet w celach ozdobnych?;))) > Chyba musze uswiadomic rodzicow cio w domu maja...:)) narkotyki ozdabiają życie, niemniej policja jest innego zdania :( taki babilon.. Odpowiedz Link Zgłoś