Dodaj do ulubionych

już wkrótce

16.07.07, 19:12
wyjadę z chłopcami ich pierwszymi rowerkami. Tato już zrobił mi łączenie, ale
zmienił mój projekt, trochę boję się efektu, ale pewnie był solidniejszy. Z
resztą jak ojciec coś zrobi to nie ma bata we wsi ;P Szkoda tylko, że
miesiącami musiałam go oto prosić, ale sądzę, że to była ostatnia moja prośba..
Obserwuj wątek
    • loko1977 Re: już wkrótce 16.07.07, 20:43
      Ciekawa jestem jak te rowerki będą wyglądały?
      • ola_mk Re: już wkrótce 16.07.07, 20:58
        No tak,przecież ty bliźniaki masz:)
        Ciekawa jestem tych rowerków:P
    • ryba966 Re: już wkrótce 17.07.07, 11:51
      Oczywiście czekamy na zdjęcia:))) moja Olcia dostała rowerek od dziadków na
      dzień dziecka , ale do tej pory woziliśmy ją tylko po mieszkaniu...Strasznie się
      wierci, próbuje się przekręcić by widzieć osobę kierującą rowerkiem.Jest
      barierka zabezpieczająca ale trochę się boję

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka