Dodaj do ulubionych

SZUKAM FACETA <30

01.05.08, 21:52
mam 25 lat, w czerwcu wybieram się na wesele do przyjaciólki, szukam
miłego i przystojnego chłopaka który będzie towarzyszył mi w
tym "nieoczekiwanym i kłopotliwym" wydarzeniu.
Obserwuj wątek
    • tylkodlaniej Re: SZUKAM FACETA <30 02.05.08, 21:04
      Widzę, że facet jest Ci potrzebny tylko do jednego i chcesz go brzydko
      wykorzystać do swoich niechlubnych celów, aby zaspokoić swoje potrzeby.
    • lazur_20 Re: SZUKAM FACETA <30 02.05.08, 23:08
      Witam. musisz podac wiecej szczegulow, skad jestes, jaki wysoki ma
      byc ten facet, czy ma byc kierowca, czy moze wypic zdrowie mlodej
      pary, czy musi dobrze tanczyc itd. pozdrawiam ;-)
      • pati_bzr Re: SZUKAM FACETA <30 02.05.08, 23:22
        oczywiście wolałabym żeby był wysoki. sama ma 1,70 do tego wysokie
        obcasy :) nie musi bardzo dobrze tańczyc, zwłaszcza że ja nie jestem
        mistrzynią parkietu;) oczywiście obowiązkiem jest toast za zdrowie
        młodej pary. mieszkam obecnie w warszawie. a dla
        kolegi "tylkodlaniej" w ramach sprostowania na głupiego posta:
        nikogo nie zamierzam wykorzystywac, NAWET do swoich niechlubnych
        celów. i przy okazji, szukam też kogoś w miare inteligentnego.
        • lazur_20 Re: SZUKAM FACETA <30 03.05.08, 09:24
          Niestety mam za daleko i tez mam 1,70. Zycze powodzenia i milej
          zabawy. Pozdrawiam :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka