pati_bzr 01.05.08, 21:52 mam 25 lat, w czerwcu wybieram się na wesele do przyjaciólki, szukam miłego i przystojnego chłopaka który będzie towarzyszył mi w tym "nieoczekiwanym i kłopotliwym" wydarzeniu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tylkodlaniej Re: SZUKAM FACETA <30 02.05.08, 21:04 Widzę, że facet jest Ci potrzebny tylko do jednego i chcesz go brzydko wykorzystać do swoich niechlubnych celów, aby zaspokoić swoje potrzeby. Odpowiedz Link Zgłoś
lazur_20 Re: SZUKAM FACETA <30 02.05.08, 23:08 Witam. musisz podac wiecej szczegulow, skad jestes, jaki wysoki ma byc ten facet, czy ma byc kierowca, czy moze wypic zdrowie mlodej pary, czy musi dobrze tanczyc itd. pozdrawiam ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
pati_bzr Re: SZUKAM FACETA <30 02.05.08, 23:22 oczywiście wolałabym żeby był wysoki. sama ma 1,70 do tego wysokie obcasy :) nie musi bardzo dobrze tańczyc, zwłaszcza że ja nie jestem mistrzynią parkietu;) oczywiście obowiązkiem jest toast za zdrowie młodej pary. mieszkam obecnie w warszawie. a dla kolegi "tylkodlaniej" w ramach sprostowania na głupiego posta: nikogo nie zamierzam wykorzystywac, NAWET do swoich niechlubnych celów. i przy okazji, szukam też kogoś w miare inteligentnego. Odpowiedz Link Zgłoś
lazur_20 Re: SZUKAM FACETA <30 03.05.08, 09:24 Niestety mam za daleko i tez mam 1,70. Zycze powodzenia i milej zabawy. Pozdrawiam :-) Odpowiedz Link Zgłoś