Dodaj do ulubionych

Wątek Bożonarodzeniowy

23.12.03, 11:06
tutaj można się dopisywać z całą gamą słów czułech i życzeń, jakie Wam tylko
do głowy przyjdą..

to może zacznę:

Kochani! pogody ducha, tej zaokiennej tyż - andersenowska aura niechaj nam
króluje! odrobiny zadumy pośród Dni Bożonarodzeniowych, błogości oczekiwania
na pierwszą gwiazdkę - z nią podobnie jako pierwszą miłością - nie wiadomo
kiedy się zjawi, jednako z tęsknością za Nieznanym, Niepojętym i Pozasłownym
wszem i wobec wypatrywana.. sianka pod obrusem <tylko bez rżenia radości na
okoliczność, się trza zachowywać jakoś>, pachnącej dzikością lasu choinki, a
pod nią - nie tylko rózeg! ;)))

PS. załączam całuski :*
Obserwuj wątek
    • edzioszka Re: Wątek Bożonarodzeniowy 23.12.03, 11:24
      i jeszcze taki drobiazg:

      www.ewa.bicom.pl/zyczenia/bn25.htm
      ;)))
    • agniicha Re: Wątek Bożonarodzeniowy 23.12.03, 12:04
      Ja tradycyjnie...

      "Żeby mróz nie nazbyt srogi
      żeby nam nie brakło drogi
      Żeby nigdy nie zabrakło słów"

      :)
    • h.lecter Re: Wątek Bożonarodzeniowy 23.12.03, 12:08
      To ja któtko: niech nam się darzy!
    • gawronka Re: Wątek Bożonarodzeniowy 23.12.03, 21:45
      Życzę sobie i wszystkim, żeby doba miała 48 godzin (ergo żeby można było
      postować 24h na dobę ;))
    • edzioszka mnóstwa radości! 23.12.04, 13:11
      oraz pomyślnej realizacji wszelakich nietuzinkowych pomysłów
      jakie wpadną z nienacka
      do Waszych główek ;)

      smoooki ;)))

    • aniela Re: Wątek Bożonarodzeniowy 23.12.04, 22:17
      ode mnie: naj, naj, naj .... :)
      • kanuk OSDS 24.12.04, 13:50
        zycze WS. bo naj juz bylo :)
        • viki2lav Re: OSDS 28.12.04, 09:03
          te najlepsze zawsze sa .... spoznione;-)
          • aniela Re: OSDS 29.12.04, 01:11
            to ja ostatnia!!!
            • kanuk Re: OSDS 29.12.04, 14:43
              i dobrze, w/g odslowiadoslowia pierwszymi beda ostatni :)
              • landryn_mniejszy Re: OSDS 30.12.04, 19:22
                Ufff, zdążyłem, jestem pierwszy!
                • kanuk Re: OSDS 30.12.04, 20:22
                  zolta koszulka dla marudera :)
    • oldpiernik Re: Wątek Bożonarodzeniowy 04.01.05, 13:58
      Piękne dzięki i wzanajemnie ;)

      OLDREPET

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka