edzioszka
23.12.03, 11:06
tutaj można się dopisywać z całą gamą słów czułech i życzeń, jakie Wam tylko
do głowy przyjdą..
to może zacznę:
Kochani! pogody ducha, tej zaokiennej tyż - andersenowska aura niechaj nam
króluje! odrobiny zadumy pośród Dni Bożonarodzeniowych, błogości oczekiwania
na pierwszą gwiazdkę - z nią podobnie jako pierwszą miłością - nie wiadomo
kiedy się zjawi, jednako z tęsknością za Nieznanym, Niepojętym i Pozasłownym
wszem i wobec wypatrywana.. sianka pod obrusem <tylko bez rżenia radości na
okoliczność, się trza zachowywać jakoś>, pachnącej dzikością lasu choinki, a
pod nią - nie tylko rózeg! ;)))
PS. załączam całuski :*