Dodaj do ulubionych

Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory?

21.09.04, 11:58
Ja osobiście wbrew entuzjamzmowi partyjnych wyżyn SDPLu uważam, że Marek
Belka jako Premier po prostu się nie sprawdził.
Nie można przecież upatrywać sukcesu Premiera w tym, że na rynkach światowych
zaczyna się powolne ożywienie, które prędzej czy później i tak do nas dotrze.
Polska nie ma wyraźnej linii politycznej, a sprawy takie jak przypadek
ministra Sadowskiego pokazują, że polityka kadrowa pozostawia wiele do
życzenia.
Jeśli zaś chodzi o samą Socjaldemokrację to obrzydzeniem napawają mnie te
wszystkie "oczka" puszczane sobie przez Marka Borowskiego i Krzysztofa
Janika. Pora też chyba skończyć z bałwochwalczą obroną Aleksandra
Kwaśniewskiego, który z każdym dniem poddaje pod wątpliwość swoją
wiarygodność.
Mam jedynie cichą nadzieję, że ktoś się w końcu opamięta a nasze polityczne
elity będą zmuszone wysłuchać partyjnych dołów, które to defacto tworzą
prawdziwą politykę.

z dekadenckim pozdrowieniem

Piotr Grudziński
Obserwuj wątek
    • madziula84 Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 21.09.04, 17:26
      Piotrze napewno istnieje cos takiego jak forum polityczne, bo na forum NDM
      troszke tej polityki jest juz za duzo.Pozwole sobie zauwazyc ze od kiedy
      pojawila sie POLITYKA to forum zamarlo, a mianowicie umarly inne tematy.
      I to nie jest tylko moje zdanie, ale nie bede wymieniala czyje jeszcze.Bez
      urazy.
      Pozdrawiam Magda
      • mgolem Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 22.09.04, 09:00
        Już się martwiłem, że tylko ja to tak odbieram. Pewnie nie mnie
        chciałaś nie wymieniać, ale zgadzam się w 100%. Myślę, że wkrótce
        moglibyśmy zdobyć wystarczająco duże poparcie, by przegłosować
        odejście polityki z forum ;-)

        • dejavu_designer Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 22.09.04, 09:22
          Wydaje mi się, że formuła forum umożliwia czytanie jedynie interesujących nas
          wątków. Jeśli zatem bardziej fascynują Cię Madziu i drogi Mgolemie nagie fotki
          Agnieszki W. to nie mam nic przeciwko temu, abyście prowadzili tego typu
          dyskusję.
          Każdy szuka tego w czym się odnajduje. Dlatego jedni ciągle narzekają jak jest
          wokół nich źle, a inni wolą coś robić żeby choć trochę zmienić swoje otoczenie.
          To, że nie macie nic do powiedzenia w kwestiach polityki nie oznacza, że jest
          ona zła, a poza tym myślę, że Wasza niemalże zerowa inicjatywa na tym forum
          (chodzi o zakładanie nowych wątków) jest najlepszym przejawem Waszej bierności.
          BMW rządzi! :-)))))))))))))))))

          Pozdrawiam

          Piotrek
          • madziula84 Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 22.09.04, 09:43
            Moja zerowa inicjatywa wynika z tego ze az strach napisac jest jakis post - w
            Twoim mniemaniu oczywiscie bezsensowny.Poza tym zwykle sprawy NDM przy Twoich
            politycznych wywodach juz dawno zeszly na drugi plan.A co do tego gołego tyłka
            Agnieszki W to widzę ze bardzo przypadł Ci do gustu bo nikt juz o nim nie
            wspomina oprocz Ciebie.

            Tak wiec pomysl nad tym.
            I oczywscie bardzo serdecznie Cie pozdrawiam :)
            • dejavu_designer Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 22.09.04, 11:30
              Po pierwsze to ja nigdy nie krytykowałem żadnego postu, a jeśli mi się nie
              podobał to go zwyczajnie omijałem. Wasza postawa przypomina mi zdewociałe i
              zgorzkniałe "katoliczki", które walczą z antykoncepcją u innych, mimo iż same
              mogą po prostu jej nie stosować.
              Po drugie jeśli jest na tym forum choć jedna osoba, która lubi dyskutować na
              tematy polityczne to znaczy, że jednak warto ciągnąć ten temat.
              Po trzecie to słyszałem ostatnio w Nowym Dworze, że jestem gejem (bo chodzę do
              miejsc określanych jako "gayfriendly", np. Utopia) więc się proszę zdecydujcie,
              czy tyłek Agnieszki czy jednak chłopcy - lol!
              Po czwarte to boli Wasza agresja wynika z tego, że nawet Was boli już ta
              małomiasteczkowa bierność.
              A po piąte to nie wiem czy zauważyliście, ale Wasza frustracja jest dla mnie
              pożywką i doprawdy bardzo poprawiacie mi humor :-))))))))))))))))))))))))))))

              pozdrawiam
              Dejavu Designer

              P.S. Ex_percie czekam jeszcze na Twój post w tej "antylewicowej" krucjacie i
              przyznam się, że choć nasze poglądy są zupełnie różne od moich, to niezależnie
              jak mnie tu teraz zmieszasz z błotem, to i tak jedynie w Tobie widzę godnego
              siebie przeciwnika do dyskusji ;-)
              • madziula84 Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 22.09.04, 11:43
                Napisalam to co mysle i na tym skoncze bo nie
                mam najmniejszej ochoty z Toba rozmawiac ani sie klocic.Takie postepowanie
                uwazam za bezowocne,zwazywszy na to iż TY I TAK ZAWSZE WIESZ NAJLEPIEJ.

                ps.jestem ateistka,tak dla formalnosci
              • zuzaleczka Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 22.09.04, 11:59
                Wiesz co D-D twój poziom dyskusji sięgnął dna i chyba niżej nie można się zni
                żyć.
                Zdewociały chyba sam jesteś (powiedziałabym wypaczony w innym kierunku),o
                antykoncepcji raczej z Tobą dyskutować nie będę, bo dużo życia i doświadczeń
                przed Tobą,od wiary to z daleka, obojętnie kto jaką wyznaje lub nie, nic mnie
                nie boli (wg Ciebie małomiasteczkowość, a Ty co, obieżyświat), a pożywka to
                takie podłoże w mikrobiologii (proponuję zjeść porządne śniadanie, a nie
                wygadywać głupoty).
                Spójrz prawdzie w oczy - forumowicze są już znudzeni POLITYKĄ
                • dejavu_designer Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 22.09.04, 12:41
                  Oki więc podsumujmy: jestem siegającym dna zdewociałym w innym kierunku gejem,
                  którego kręci pupa Agnieszki W., oooo przepraszam jestem jeszcze popłuczyną po
                  PZPR i matołem z biologii (patrz: pożywka) :-)))))))))))))))))))))))))))))))

                  Kto da więcej! hahaha

                  Ale tak poważnie to małomiasteczkowość nie polega na miejscu zamieszkania, lecz
                  na mentalności.

                  A temat polityki chyba jednak Cię niesmowicie kręci, bo to już któryś z kolei
                  Twój post w temacie "Rząd Belki...", hehe!

                  Nie no ale luz, jeśli Ty czujesz się lepsza po tym jak nawrzucasz to ja nie mam
                  przeciwskazań. Nie rusza mnie pusta agresja.

                  A na koniec jeśli jesteś znudzona polityką, to się wyprowadź do Chin. Tam jest
                  jedna partia i nie ma żadnego problemu ani jakichkolwiek dyskusji. Oj tęskni
                  się za PZPRem tęskni... ja wiem, lecz Zuzaleczko to Ty spójrz prawdzie w oczy i
                  zrozum, że dzisiaj sama decydujesz o swojej przyszłości a nie partyjni
                  towarzysze i mimo, iż wymaga to ruszenia głową to chyba jednak warto...
                  • zuzaleczka Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 22.09.04, 13:14
                    Sam sie wyprowadź do Chin, a najlepiej tam gdzie długo przebywałeś.
                    Dyskusję z Tobę uważam za zakończoną.
                    Jeśli nie potrafisz przyjąć drobnych (no początku) dygresji, aby odpolitycznić
                    forum, a potem głupota Ci odbija bo, większość jest przeciwko Tobie (w temacie
                    polityki) to nie ma po co z Toba dyskutować.
                    I tak zrobisz jak Ci sie podoba.

                    PS. Tak zarozumiałego i narcystycznego osobnika jak Ty dawno nie spotkałam.
                    Nie musisz odpowiadać, bo już tu wiecej nie zajrzę.



          • zuzaleczka Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 22.09.04, 09:47
            NO TO TERAZ JA.
            FAJNIE BYŁO PODYSKUTOWAĆ O WĄTKACH POLITYCZNYCH DO PEWNEGO MOMENTU. TERAZ
            ZACZYNA, JAK WIDZE NIE TYLKO, MNIE DRAŻNIĆ.
            PRZED POJAWIENIEM SIE CIEBIE D-D JAKOŚ SOBIE RADZILIŚMY - MOŻE I TEMATY NIE
            BYŁY DLA CIEBIE PORYWAJĄCE, ALE BYŁO NIEŹLE.
            A ZOBACZ CO SIE DZIEJE TERAZ-POLITYKUJESZ SOBIE, KŁÓCĄC SIE NA PRAWO I LEWO.
            NAPISAŁEŚ - Każdy szuka tego w czym się odnajduje - WNIOSEK - ODNAJDUJESZ SIĘ W
            TEMATACH POLITYCZNEYCH, DLATEGO PROPONUJĘ CI NA PRZEPASTNYM FORUM POSZUKAĆ
            WŁAŚNIE TAKICH WĄTKÓW A NAS PRZESTAĆ KATOWAĆ POLITYKĄ.



            dejavu_designer napisał:

            > Wydaje mi się, że formuła forum umożliwia czytanie jedynie interesujących nas
            > wątków. Jeśli zatem bardziej fascynują Cię Madziu i drogi Mgolemie nagie
            fotki
            > Agnieszki W. to nie mam nic przeciwko temu, abyście prowadzili tego typu
            > dyskusję.
            > Każdy szuka tego w czym się odnajduje. Dlatego jedni ciągle narzekają jak
            jest
            > wokół nich źle, a inni wolą coś robić żeby choć trochę zmienić swoje
            otoczenie.
            > To, że nie macie nic do powiedzenia w kwestiach polityki nie oznacza, że jest
            > ona zła, a poza tym myślę, że Wasza niemalże zerowa inicjatywa na tym forum
            > (chodzi o zakładanie nowych wątków) jest najlepszym przejawem Waszej
            bierności.
            >
            > BMW rządzi! :-)))))))))))))))))
            >
            > Pozdrawiam
            >
            > Piotrek
            • liber7 Żenada 22.09.04, 13:49
              Witam, witam szanowne grono,
              Tak się zbierałem do uczestnictwa, obserwując potrosze wypociny różnej maści.
              Dejavu jesteś komuchem co się zowie i chętnie zmieszłbym Cię z błotem (nawet
              się przymierzałem), ale dzieweczki z chłopaczkiem odstręczyły mnie od tego
              pomysłu. ŻENADA!!! Przecież ich nic nie interesuje poza kolorem lakieru do
              paznokci!!! Feministki od przypalonych kotletów.:))))))))))))))

              zuzaleczka napisała:

              > NO TO TERAZ JA.
              > FAJNIE BYŁO PODYSKUTOWAĆ O WĄTKACH POLITYCZNYCH DO PEWNEGO MOMENTU. TERAZ
              > ZACZYNA, JAK WIDZE NIE TYLKO, MNIE DRAŻNIĆ.

              Bo co? Brakuje wyobraźni??

              > PRZED POJAWIENIEM SIE CIEBIE D-D JAKOŚ SOBIE RADZILIŚMY - MOŻE I TEMATY NIE
              > BYŁY DLA CIEBIE PORYWAJĄCE, ALE BYŁO NIEŹLE.

              Radziliśmy sobie!!! Dobre!!! Tak sobie miło lizaliśmy tyłeczki, a teraz w ogóle
              sobie z tobą Dejavu nie radzimy, kurcze.:))))

              > A ZOBACZ CO SIE DZIEJE TERAZ-POLITYKUJESZ SOBIE, KŁÓCĄC SIE NA PRAWO I LEWO.
              > NAPISAŁEŚ - Każdy szuka tego w czym się odnajduje - WNIOSEK - ODNAJDUJESZ SIĘ
              W
              >
              > TEMATACH POLITYCZNEYCH, DLATEGO PROPONUJĘ CI NA PRZEPASTNYM FORUM POSZUKAĆ
              > WŁAŚNIE TAKICH WĄTKÓW A NAS PRZESTAĆ KATOWAĆ POLITYKĄ.

              Zwracam uwagę szanownych panienek, że to wy wpadłyście na wątek dejavu, a nie
              odwrotnie. On nie musi szukać wątków - on je tworzy. Jeśli chcecie rozmawiać o
              przepisach na kurczaki to sobie taki wątek stwórzcie.

              Co do rządu belki mam o nim takie samo zdanie jak o wszystkich komuszych
              rządach. Banda pazernych szkodników, pogrążających naszą ojczyznę coraz
              bardziej. Jak zreszta wszyscy socjaliści i różnych odcieni czerwoni.

              Pozdrowienia dla panienek (także tych, które udają facetów)

              Liber
              • woda73 Re: Żenada 22.09.04, 14:59
                Kurcze ale jazda...........

                to pogoda tak na was wpływa? czy tacy jesteście - cyniczni i ostatnie chamy,
                nie potraficie już ze sobą rozmawiać, wymieniać poglądy w kulturalny sposób,
                słuchać co mówią inni, polemizować ale jak ludzie a nie jak bydło. Czyżby
                anonimowość jaką daje ukrycie się pod nickiem daje taką swobodę wypowidzi???
                Strach w ogóle cokolwiek tu powiedzieć..... masz jakieś poglądy, wątpliwości,
                chcesz się z kimś podzielić swoimi opiniami = jesteś komuchem (żle),
                solidaruchem (beee) feministką - Boże uchowaj, kurą domową -kobieto do garów,
                bo co ty masz do powiedzenia.
                Jeżeli macie czelność kogoś obrażać to podpisujcie się imieniem i nazwiskiem -
                to jest odwaga.

                pozdrowienia dla Pana JG którego uwielbiam czytać, pomimo że nie do końca
                zgadzam się z poglądami politycznymi.
                Katarzyna Rutkowska
                • paladin Re: Żenada 22.09.04, 16:09
                  na polityce znam sie malo, albo wogule
                  wiec tez nie zabieram glosu w sprawach politycznych

                  tylko czytam
                  im wiecej czytam
                  to tym bardziej stwierdzam, ze im bardziej forum zamienia sie w forum polityczne
                  to tym mniej przybywa postow...

                  sila rzeczy odwiedzajacy forum nie bardzo chca wchodzic w polemike polityczna.

                  pozdrawiam forumowiczow
                  <wszystkich>
                  • dejavu_designer Re: Żenada 22.09.04, 21:18
                    oki Paladinie, akurat z Twoim zdaniem się liczę, i dlatego właśnie ku uciesze
                    wiele osób żegnam Was forumowicze. Skoro sam Szef jest przeciwny to chyba nie
                    ma tu dla mnie miejsca.

                    Pozdrawiam

                    Piotrek
                    • parafyanie Re: Żenada 23.09.04, 08:51
                      śmiech, na sali... Panienki się wkurzają bo nie mogą już prowadzić głupich
                      gadek na temat "jak to źle jest w naszym mieście" albo "jaki sklep powstanie na
                      Paderewskiego" Nie pasjonują mnie pomysły Piotrka, bo wali mnie to kogo
                      trzeba "wykastrować" żeby w kraju było lepiej. Jeśli chodzi o komunistów to
                      powiem tylko tyle, że mam w du**e wszystkich rewolucjonistów którzy mnie od
                      tego komunizmu wybronili. Banda złodzieji, nieudaczników i prymitywów.
                      "pomyśl jeśli potrafisz"
    • ex_pert do Dejavu_Designera 24.09.04, 00:08
      pochlebiasz mi, że widzisz we mnie przeciwnika w dyskusji, tym bardziej, że to
      ja jestem autorem wątku o gołym tyłku Agnieszki W....

      ale problem jest inny,
      co innego polityka w skali mikro i roztrząsanie problemów Spółdzielni
      Mieszkaniowej, inwestycji burmistrza, działań policji, lotniska czy diet
      radnych,
      a czym innym jest dyskutowanie na forum o Osetii czy rządzie Belki,
      (notabene w wątku o Osetii nie brałem udziału bo mnie nie było, ale myślę że
      spokojnie mógłbym się podpisać pod postami mgolema)...

      czemu Ty sie dziwisz... że ludzie mają dość polityki i polityków różnej maści???
      to wiedz, że jeśli mają dość, to właśnie dzięki takim ludziom jak Ty!!
      jesli przyszedłes na to forum po to by zbić jakiś kapitał polityczny to Ci się
      to chyba kiepsko udało.

      Udała Ci się za to zmiana otoczenia - szczególnie na tym forum - wszyscy
      jesteśmy sfrustrowani...
      Ty masz z tego pożywke? może powinieneś zmienić barwy i przejść do partii dla
      sfrustrowanych?

      I jeszcze w jednym sie pomyliłeś. Na tym forum nie ma chyba ŻADNEJ osoby, która
      chciałaby podyskutować z Tobą na tematy polityczne, a skoro Ciebie interesuje
      tylko polityka to faktycznie dobrze zrobiłeś, że nas pożegnałeś.

      ex_pert
      • dejavu_designer Re: do Dejavu_Designera 24.09.04, 12:09
        Wybacz, ale muszę odnieść się do tych bzdur.

        Jeśli chciałbym zbić kapitał polityczny na tym forum to musiałbym zapisać się
        do Samoobrony, bo tylko kłamliwością i demagogią można tu chyba coś osiągnąć.
        Boli Was to, że mam swoje zdanie, które wykracza poza przyjęty stereotyp.
        Ciasność umysłu nie pozwala większości z Was kompletnie nic zrobić, no
        oczywiście oprócz bezsensownego gadania.
        Zgadzam się z Wodą, że aby kogoś ostro krytykować trzeba mieć również odwagę
        podpisać się imieniem i nazwiskiem. A jeśli wstydzisz się tego co piszesz to...
        pisz sobie do woli - lol. Nie obchodzi mnie już nic co masz mi do powiedzenia.

        Zawsze mi się wydawało, że takie programy jak BigBrother i Bar pokazują obraz
        polskiego społeczeństwa w krzywym zwierciadle, ale po doświadczeniach na forum
        wiem, że "barowa" populacja jest bliżej niż sądziłem.
        Jesteście żałośni, bo nie macie żadnych ideałów. Nic się dla Was nie liczy i w
        nic nie potraficie się zaangażować. Smutna, szara masa...
        Umrzecie za biurkiem w stosie papierków lub w swojej masarni lub innym
        warzywniaku. Ale za to będziecie mieć kasę. Super i gratuluję. Dla mnie to
        jednak żałosne.
        W tym mieście jest masa ludzi, z którymi współpracuję i mimo, iż często nasze
        poglądy są zupełnie sprzeczne to nasze ideały potrafią nas łączyć. Ale już
        chyba skończę, bo mam wrażenie, że już dawno przestaliście rozumieć o czym do
        Was mówie...

        A na koniec małe podsumowanie (tylko proszę, żebyście się mocno zagotowali):

        mgolem - człowiek zawiedziony transformacją, upatrujący wszystkiego co złe w
        jakichkolwiek wartościach społecznych, socjalnych.

        paladin - mamy zupelnie inne poglady, lecz czesto zblizone ideały. Gość przez
        duże "G".

        ex_pert - rasowy cwaniak, który mieszkając w Modlinie przędzie swój mały
        biznes, a z racji nadmiaru wolnego czasu wertuje wszystkie ustawy i
        inne "papierki". Czesto kompetentny, lecz niestety w sytuacjach stresowych
        wychodzi słoma z butów.

        madziula84 - troszkę pozuje na taką twardą, ale w rzeczywistości to miła
        dziewczyna. Inteligentna i potrafiąca bronić własnego zdania za co ją cenię.

        zuzaleczka - egzaltowana kobieta, której się wydaje, że krzkiem zdobywa się
        swiat. Jeśli jednak taka jest na prawdę to nie mam nic przeciwko.

        cena_strachu - ;-) jak na niego patrzę to zaczynam powątpiewać czy prawdą jest,
        że nie ma ludzi niezastąpionych. Żeby każdy z Was robił choć 1/10 tego co on...

        woda73 - przemiła, przesympatyczna i przeurocza kobieta. pozdrawiam ciepło ;-)

        jacekgereluk - non-stop się kłócimy :P ale żaden z nas nie ma wątpliwości, jak
        wiele jeszcze można zrobić... najjaśniejsza postać w tym mieście.

        von_stern - inteligentny i wyważony, klasa człowiek.

        wondol - dziwna postać, nie potrafię chyba go ocenić, ani negatywnie ani
        pozytywnie...

        To by bylo na tyle. Aha od razu odpowiadam, że jest to MOJE zdanie do którego
        mam święto prawo. Aha i proszę nie zapomnieć nawyzywać mnie od psychologów. Bo
        to tutja modne...

        Pozdrawiam

        Piotrek
    • ex_pert do liber7 24.09.04, 00:09
      liber7, witamy Cię w naszym gronie,
      może najpierw napisz parę zdań o sobie, czy w ogóle jesteś z NDM, albo
      przynajmniej czy wiesz gdzie to jest, co Cię interesuje,??
      albo może inaczej – poczytaj sobie wątki i zorientuj się co nas interesuje...
      mam nadzieję, że nie zalogowałeś się tutaj wczoraj tylko po to by napisać, że
      już dawno chciałeś się zalogować po to by zmieszać D_D z błotem i po to by
      napisać że wszyscy liżemy tutaj sobie tyłeczki...i o panienkach...i o
      chłopczykach,
      bo co do D_D to możesz już nie mieć okazji w świetle jego ostatnich deklaracji,
      a może Ty będziesz tym jego jednym partnerem do politycznej dyskusji? może
      będziecie tworzyli sobie tutaj wątki i gryźli się w tyłeczki??

      ex_pert
    • ex_pert do parafyanie 24.09.04, 00:09
      o.... i kolejny „świeży” forumowicz zalogowany dzisiaj...
      witamy, witamy....
      czyżby to D_D ściągnął posiłki???
      rozumiem, że kolega też polityk, złotousty do tego, ale jednocześnie z
      niewyparzoną gębą,
      poważny i nie dyskutujący o byle czym,
      takiego było nam potrzeba...
      napisałbyś jakie tematy wątków ewentualnie mogą zostać zaszczycone Twoim
      postem, czego dotyczące, jeśli chodzi o Nowy Dwór rzecz jasna..

      ex_pert
      • parafyanie Re: do parafyanie 24.09.04, 09:43
        Boże chroń mnie od polityki. Co do "posiłków" to musiałbym być sympatykiem
        poglądów D_D a to chyba nie jest możliwe bo tacy sie jeszcze nie urodzili.
        Zastanawiam się czy to standard ex_percie, czy tylko mnie tak szybko zamknąłeś
        w szufladzie z napisem "pieniacz"? Do wczorajszej prowokacji nie należy
        podchodzić zbyt emocjonalnie. Nie chodzi mi o partie, frakcje czy ugrupowania
        bo wychodzę z założenia, że ważniejsze jest to jakim jest sie człowiekim. Nie
        jestem do nikogo wrogo nastawiony a już na pewno nie do Ciebie ex_percie bo
        studiując stare posty w wielu sparawach się z Tobą zgadzam. Pozdrawiam
        forumowiczów.
        • paladin Re: do parafyanie 24.09.04, 10:18
          moze zmienimy forum na "dla psychoanalitykow" ;)
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          < oczywiscie nie bierzcie tego powaznie :P >

          wiem w czym lezy problem, nie znamy sie i dlatego jak ktos przychodzi i zaczyna
          wyrzucac kazdemu w ta czy inna strone to od razu zostaje przyporzadkowany do
          jakiegos okreslonego typu :/
        • ex_pert Re: do parafyanie 24.09.04, 21:57
          parafyanie napisał:

          > Zastanawiam się czy to standard ex_percie, czy tylko mnie tak szybko
          zamknąłeś
          > w szufladzie z napisem "pieniacz"?

          zaszufladkowałem Cię w taki sposób po takim Twoim stwierdzeniu:

          > Panienki się wkurzają bo nie mogą już prowadzić głupich
          > gadek na temat "jak to źle jest w naszym mieście" albo "jaki sklep powstanie
          > na Paderewskiego"

          nie wiem czego Ty oczekujesz po lokalnym forum? że niby o czym mamy dyskutować?

          od dyskutowania o urzędowych sprawach jest forum urzędowe:
          www.nowydwormaz.pl/forum/
          chcesz o Świcie - zaloguj się tu: lukullus.pl/forum/

          nie będę Ci polecał Forum Nowodworum bo tam też ludzie dyskutują o kurczakach,
          nieświeżym serze i prowadzą inne <<głupie gadki>>.

          na końcu swego pierwszego posta napisałeś "pomyśl jesli potrafisz".
          zastanowiłeś się PO CO właściwie zalogowałeś sie na to forum? żeby komuś
          ubliżyć? żeby dolać oliwy do ognia? żeby już zupełnie zniechęcić kogokolwiek do
          napisania jakiegokolwiek posta i założenia wątku??

          to forum to jest właśnie to miejsce gdzie można podyskutować min. także o cenie
          ziemniaków na Manhatanie, smrodzie w Transludzie, nowym lokalu, skandalu
          obyczajowym, czyli o przysłowowej DUPIE MARYNI byleby tylko Maryna była z
          Nowego Dworu :)

          szczerze mówiąc byłem przekonany, że nieprzypadkowo ktoś nowy zalogował się pod
          właśnie w takim momencie, kiedy można właściwie stwierdzić, że to już powolny
          koniec forum,

          może przykro to stwierdzić ale wątpię czy uda sie jeszcze tchnąć ducha w to
          forum :((,

          szkoda tylko paladina, bo to w końcu "jego" forum,

          może warto by paladin połączył siły z mysterianem i razem pociągnęli forsejla??

          pzdr
          ex_pert
          • parafyanie Re: do parafyanie 24.09.04, 23:03
            Witam Cię ponownie ex_percie! Nie wiem czemu jesteś przesiąknięty teorią
            spisku? Zalogowałem się tego dnia bo akurat trafiłem na to forum nie mając
            pojęcia, że to jest akurat dla Was (forumowiczów) jakaś przełomowa data!
            Pierwszy wpis może trochę z przekory. Nie znam D_D ale chłopak miał trochę
            racji (nie chodzi o politykę). Z przeczytanych postów doszedłem do wniosku że
            macie tu już grono stałych bywalców które sukcesywnie miesza z błotem tych,
            którzy mają "odchyły" w innym kierunku. Jeśli post mi się nie podoba to mówiąc
            językiem młodych "olewam to". Mniejsza o to bo możemy tu dyskutować w
            nieskończoność. Bez urazy ex_percie. "Pomyśl jeśli potrafisz" to cytat z jednej
            piosenki którą dostałem w "paczce z Polski" :) Od kilku lat nie mieszkam w
            kraju ale nadal czuję się związany z Nowym Dworem bo tam spędziłem dzieciństwo.
            Wracając do cytatu to nie był atak w czyimś kierunku, raczej... zwykły cytat.
            Jestem ciekaw co zmieniło się w Nowym Dworze od czasu gdy ostatni raz
            spacerowałem po miejskim parku. To chyba temat na oddzielny post. To też
            uczynię. Może tak powinienem zacząć? Pozdrawiam
    • dennis_cranmer Re: Rząd Belki - votum zaufania czy nowe wybory? 26.09.04, 20:05
      Witam.
      Jestem tu nowy jako piszący, ale jakiś czas już czytam to forum. Oto moje
      spostrzeżenia dotyczące wypowiedzi w tym wątku(niestety ku zmartwieniu D_D nie
      o Belce, chociaż jego wezmę przynajmniej po części w obronę).

      1)Forumowicze. Od polityki niestety nie da się uciec nie mówiąc o niej.
      Niestety jest to dziedzina wszechobecna i zawsze mozna ja dopasaować do teamtu,
      nie tlyko krajoweg. Jest to forum o NDM i każdy wątek można upolitycznić. Oto
      przykłady. Krzywe chodniki? I tu można się spierać kogo to wina. Padła budka z
      Hod-dogami - kłaniają się podatki(liniowy czy progresywny). Dresiarstwo? -
      Systerm prawny polityczny i sądowniczy itp itd

      2)Nie zwalajcie winy na D_D o upadek forum. Jeżeli nie podoba wam się jeden
      wątek który założył to załóżcie 10 na które chcecie rozmawiać i po kłopocie...

      3)Forum jest nowodworskie, ale wydarzenia jak dramat w Biesłanie obchodzą(lub
      powinny)każdego o inteligencji powyżej 20 i wrazliwości innej niż nosorożca i
      miło by wiedzieć co sądza o tym mieszkańcy miasta. Przecież nie oszukujmy się
      NDM nie jest na tylke wielkie i rozwijające się,by powstawało 100 tematów TYLKO
      o jego tematyce...

      Pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka