dejavu_designer
21.09.04, 11:58
Ja osobiście wbrew entuzjamzmowi partyjnych wyżyn SDPLu uważam, że Marek
Belka jako Premier po prostu się nie sprawdził.
Nie można przecież upatrywać sukcesu Premiera w tym, że na rynkach światowych
zaczyna się powolne ożywienie, które prędzej czy później i tak do nas dotrze.
Polska nie ma wyraźnej linii politycznej, a sprawy takie jak przypadek
ministra Sadowskiego pokazują, że polityka kadrowa pozostawia wiele do
życzenia.
Jeśli zaś chodzi o samą Socjaldemokrację to obrzydzeniem napawają mnie te
wszystkie "oczka" puszczane sobie przez Marka Borowskiego i Krzysztofa
Janika. Pora też chyba skończyć z bałwochwalczą obroną Aleksandra
Kwaśniewskiego, który z każdym dniem poddaje pod wątpliwość swoją
wiarygodność.
Mam jedynie cichą nadzieję, że ktoś się w końcu opamięta a nasze polityczne
elity będą zmuszone wysłuchać partyjnych dołów, które to defacto tworzą
prawdziwą politykę.
z dekadenckim pozdrowieniem
Piotr Grudziński