zawsze_bereszka
28.08.09, 12:34
Codziennie rano okolo godziny 7:30-7:45 wyjeżdzam z Nowego Dworu do Warszawy.
Jadę cały czas Wisłostradą aż na Mokotów. Szukam osób, które za niewielką
opłatą zechciałyby jeżdzić razem ze mną. W samochodzie mam 3 miejsca wolne.