giks 22.07.04, 11:00 Życzymy Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) *forum gorice* Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basman.gorlice Re: Do Ellen... 22.07.04, 13:02 Stolarz stolarz nieh rzuje rzuje nam ;-). Czekam na flachę weselną, bo żeby bramę zrobić to nie zdążę. ;-). Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai dziekuje!!!!!!!!! 22.07.04, 16:51 giksio ,basman!dziekuje za zyczenia! no tak juz za pare godzin stan cywilny sie zmienia! flacha basman to dopiero w ojczyznie! tutaj mamy bezalkoholowo! heheh super bedzie! bardzo ,wam dziekuje za pamiec! usciski serdeczne! Odpowiedz Link Zgłoś
efcia Re: Do Ellen... 22.07.04, 18:20 To i ja się przyłączam - Ellen, tyle miłości, by móc przetrwać nawet te najtrudniejsze chwile. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Odpowiedz Link Zgłoś
dbergeron Re: Do Ellen... 23.07.04, 05:54 Tyle milosci w ameryce to prawie nie realne u wujka sama.Tam tylko liczy sie dolar-bozek milosci.Ameryka nie da ci nic za darmo,jezeli nie zarobi jednego centa.Moze jednak prawdziwa milosc w polonijnym grajdolku,ale czy nie lepiej kochac sie w Polsce.Sam siedze na tym kontynecie,a prawdziwej milosci szukam w Polsce to jest bardziej realne,ale nieznajomej Ellen zycze wszystkiego najlepszego. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Do Ellen... 27.07.04, 04:58 wszysktim bardzo dziekuje za zyczenia! kochani jestescie!!! dbergeron witaj na forum!!!! ciekawa jestem gdzie ty pomieszkujesz na tym kontynencie i kraju gdzie ja? bo ja w kolorado,niestety z daleka bardzo od polonii! ale milosc mozna znalesc i poza nia! naprawde!z tym ze przeciez nie kazdy musi ja znalesc tutaj! trzymaj sie! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś