Dodaj do ulubionych

Do Ellen...

22.07.04, 11:00
Życzymy Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)
*forum gorice*
Obserwuj wątek
    • basman.gorlice Re: Do Ellen... 22.07.04, 13:02
      Stolarz stolarz nieh rzuje rzuje nam ;-). Czekam na flachę weselną, bo żeby
      bramę zrobić to nie zdążę. ;-).
      • ellenai dziekuje!!!!!!!!! 22.07.04, 16:51
        giksio ,basman!dziekuje za zyczenia! no tak juz za pare godzin stan cywilny sie
        zmienia! flacha basman to dopiero w ojczyznie! tutaj mamy bezalkoholowo! heheh
        super bedzie! bardzo ,wam dziekuje za pamiec! usciski serdeczne!
        • milennik11 Re: dziekuje!!!!!!!!! 22.07.04, 22:55
          ...zycze Ci szczescia...
        • zawisza777 We wish you all the best greetings from UK ;) 27.07.04, 17:47

    • efcia Re: Do Ellen... 22.07.04, 18:20
      To i ja się przyłączam - Ellen, tyle miłości, by móc przetrwać nawet te
      najtrudniejsze chwile. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!
      • dbergeron Re: Do Ellen... 23.07.04, 05:54
        Tyle milosci w ameryce to prawie nie realne u wujka sama.Tam tylko liczy sie
        dolar-bozek milosci.Ameryka nie da ci nic za darmo,jezeli nie zarobi jednego
        centa.Moze jednak prawdziwa milosc w polonijnym grajdolku,ale czy nie lepiej
        kochac sie w Polsce.Sam siedze na tym kontynecie,a prawdziwej milosci szukam w
        Polsce to jest bardziej realne,ale nieznajomej Ellen zycze wszystkiego
        najlepszego.
        • ellenai Re: Do Ellen... 27.07.04, 04:58
          wszysktim bardzo dziekuje za zyczenia! kochani jestescie!!!
          dbergeron witaj na forum!!!! ciekawa jestem gdzie ty pomieszkujesz na tym
          kontynencie i kraju gdzie ja? bo ja w kolorado,niestety z daleka bardzo od
          polonii! ale milosc mozna znalesc i poza nia! naprawde!z tym ze przeciez nie
          kazdy musi ja znalesc tutaj! trzymaj sie! pozdrawiam
          • s_z_a_k Re: Do Ellen... 27.07.04, 23:03

            • ellenai Re: Do Ellen... 02.08.04, 01:37
              szaczku dzieki,odpisalam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka