Dodaj do ulubionych

Jak zarobić?

19.11.03, 17:48
..na super prezent na święta? macie jakiś pomysł na prace sezonową??
Obserwuj wątek
    • zawisza777 Re: Jak zarobić? 19.11.03, 19:34
      sezonowa czy letnia? dobrze rozumie...?
      jesli tak to niestety naj. jest emigracja...np.do USA na wakacje na 4 m. a
      terez mam nadzieje na GB jak rynek otworza od 1.05 mam nadzieje!
      • giks Re: Jak zarobić? 19.11.03, 20:08
        aż tyle to mi nie potrzeba żeby jechać tak daleko ;) a ja ja pisze p
        prezentach na święta to co mi tu z wakacjami wyskakujesz? ehh zawisz obudź
        się ;)
        • zawisza777 Re: Jak zarobić? 19.11.03, 20:10
          moim zdaniem po zwrotem "praca sezonowa" kryje sie praca okresie letnim!
          oki wiem ze swieta ale myslalem ze jestes b. do przodu :D
          eeeh nie wiem w sumie jak ktos kogos szuka to sprzatania przed swietami to OK
          albo sie zatrudnij jako Elfica ;)
          • giks Elfica? hmm... 20.11.03, 17:17
            To chyba muszę się uśmiechnąć ładnie do YaRa szkoda tylko, że on nic nie mówi
            o Świętach....chyba zacznę mieć pesymistyczne myśli :((((
    • boski_yaro Re: Jak zarobić? 20.11.03, 08:44
      A była okazja ku temu Z tego co mnie pamięć nie myli to ktoś kiedyś proponował
      ci niezłą pracę z nienajgorszym wynagrodzeniem, ale wybrałas inną instytucję
      SZKODA
      • giks Re: Jak zarobić? 20.11.03, 12:03
        no tak będziesz mi wypominał do końca życia ............. ehh to było dawno a
        ja mam na myśli coś takiego krótkotrwałego nie koniecznie na umowe co by mi
        pozwoliło uzupełnić brak ok 400 zł ;) jak sadzę. Ale jeśłi ich mieć nie będe
        to też będzie OK. tylko wtedy zamiast szmpana na sylwestra będę miała wino
        musujące marki DORATO ;) które przecież też jest dobre ;)
      • ellenai Re: Jak zarobić? 20.11.03, 18:58
        no coz, kazdy moze sie tu wypowiadac:)))niemniej jednak warto pomyslec nad
        trescia wypowiedzi.Poza tym wolna wola,nie trzeba wchodzic na to forum,nikt
        nikogo nie zmusza do pisania tutaj, mozna zalozyc sobie prywatne forum i tam
        sie wyzywac ile dusza pragnie, prawda? Warto taka wypowiedz poprzec argumentami
        majacymi oczywiscie sens.Krotkie bezsensowne zdanie kazdy moze
        sobie"klepnac",pozdrawiam:)))))))
      • giks Re: Jak zarobić? 20.11.03, 19:12
        no cóż to takie średnio miłe z Twojej strony było, ale...
        po pierwsze nie znasz sytuacji tak jak inni którzy w tym wątku napisali. Jak
        dla mnie to jesteś tu nowa/y. Każdy ma prawo do własnej opinii i jej
        wyrażania. Po drugie pytanie było raczej retoryczne jeśli nie zdążyłeś
        zauważyć :P a to, że napisałam post to wcale nie znaczy, że siedzę w domu i
        nic nie robię.
        Lepiej by było chyba napisać coś bardziej konkretnego niż takie gupawe zdanko
        i to z błędami ;)
        No i jeszcze jedno : nie bradzo rozumiem co tak Cię zdrażniło w tym wątku, że
        taka wypowiedź się pojawiła z Twojej strony?
        • verayka Re: Jak zarobić? 20.11.03, 20:04
          poprostu nie moge zrozumiec jak caly czas mozna siedziec i co 5-10 minut
          wypowiadac sie na forum??? A moze lepiej by bylo ruszyc sie gdzies, chocby do
          pracy??? Rozumiem, ze moze lubisz rozwijac to gorlickie forum, ale
          przynajmniej piszcie o czyms konkretnym, a nie o samych bzdetach! Moze jakies
          ambitniejsze tematy?
          • giks Re: Jak zarobić? 20.11.03, 20:18
            no to może jakaś propozycja tematu???

a jeśli szukasz jakiegoś mniej ruchliwego forum to może się przeniesiesz np.
            na Wadowice czy Oświęcim ;) Zauważ że na innych forach posty są wysyłane nawet
            co minute lub jej ułamki. A poza tym forum po to właśnie jest żeby na nim
            pisać. I z całym szacunkiem ja mam pracę a nawet 2 :P tak samo jak inni
            użytkownicy tegoż forum. Tylko chyba zapomniałaś, że można pracować w domu lub
            mieć nienormowany czas pracy ;)
          • ellenai Re: Jak zarobić? 20.11.03, 20:31
            veryaka,toleracja:)))))koniecznie toleracja, ludzie sa rozni,:)))))my
            doceniamy twoje wypowiedzi, tylko na Boga,bez agresji ok?Mamy prawo do tego co
            robimy i mysle ze nikogo nie obrazamy,ty masz prawo do wypowiedzi ale bez
            atakow ok?:)))))))pozdrawiam:)))Ja nie widze nic zlego w siedzieniu necie jaki
            siedzieniu z daleka od kompa:))))nie generalizuj prosze:)))
            • verayka Re: Jak zarobić? 20.11.03, 20:36
              ... nie ma agresji... chyba nie wiecie co to agresja skoro tak sadzicie... ja
              sie tylko zastanawiam skad i jak mozna miec tyle czasu.... ???? .... czysta
              ciekawosc....
              • ellenai Re: Jak zarobić? 20.11.03, 20:50
                i calkiem rozumiem twoja ciekawosc:)))))) jezeli chodzi o mnie to ja jestem
                poza krajem i po prostu tesknie,rekomprensuje to sobie tym forum,czuje sie
                blizej domu,a tak sie sklada ,ze mam dostep do netu caly dzien i moge z niego
                korzystac wiec to robie.Zostalo mi to umozliwione ze wzgledu na to ,ze jestem
                daleko od rodziny i mam wolny czas w srodku dnia:))))Jest duzo mam ,ktore sa
                spedzaja duzo czasu w domu i rozmawiaja na necie:))))pozdrawiam:))))
                  • ellenai Re: Jak zarobić? 20.11.03, 21:13
                    wiesz co? to chyba zalezy od punktu widzenia:))) dla mnie to nie jest czas
                    stracony,bo dzieki temu mam dostep do polskiej prasy, do wiadomosci i co wazne
                    do ludzi,ktorych tutaj nie mam:))) czesc mnie zawsze tam zostanie:))))a jestem
                    w usa,na odludziu ,ktore bardzo lubie nawiasem mowiac:)
                    wiele jest tez osob dla ktorych net jest okienkiem na swiat.Jezeli jakas
                    zagoniona mama,siadzie przed komputerem i pogada z kims w przerwie miedzy
                    sprzataniem, bawieniem sie z dzieckiem,zakupamy i roznymi obowiazkami to jest
                    moim zdaniem ok:))))Przeciez ona siedzi w domu i moze czuc sie
                    samotna,prawda???:))))
                    pozdrawiam serdecznie:))))
                    • verayka Re: Jak zarobić? 20.11.03, 21:20
                      ... mnie jest ciezko to zrozumiec... mam zbyt malo czasu na takie rzeczy i
                      ciezko mi sobie wyobrazic, ze mogloby byc inaczej.... Dlaczego jednak nie
                      pisac na forum cos co sie nadaje na forum, a nie rozmowy wyjete jakby prosto z
                      jakis prywatnych rozmow... Czasami wydaje mi sie ze np "Giks" z tego co
                      zauwazylam pisze po to tylko zeby pisac, zeby cos bylo dodatkowego, czasami
                      nie koniecznie konkretnego...
                      Dlaczego jednak wyjechalas z kraju...
                      I rozumiem, kontakt jest wazny...
                      Pozdrawiam....
                      • ellenai Re: Jak zarobić? 20.11.03, 21:33
                        veryaka,bo moze czujemy sie samotni i chcemy pogadac o swoich problemach i
                        juz:)))) zagladnij na forum np."dziewczny po 30tce"tam tak jest caly czas i ja
                        rozumiem ze to jest wlasnie takie przeznaczenie tamtego forum,ale moze my
                        szukamy osoby do porozmawiania gdzies blisko,prawda???I dlatego rozmawiamy
                        tutaj:)))))))A w ogole to dzieki za twoje wypowiedzi:)))))trzeba poznawac inny
                        punkt widzenia:))) innaczej byloby to kolko wzajemnej adoracji:))))pozdrawiam
                        serdecznie:)))
      • grekaa a mnie się tu podoba! 21.11.03, 12:26
        a mnie się tu podoba!
        Jak jakiś temat mnie nie jara to nie piszę nic i do niego nie wracam.
        Skąd jesteś? Z Gorlic????
        Tu dzieje się wiele rzeczy właśnie związanych z tym miastem!
        A że czasem wejdzie niespodziewanie zdanko z prywatnego życia.......cóż:-) i to
        się może zdarzyć. My tu jak wielka rodzina:-)))))))))))))

Giks, tak trzymaj!!!!!!!!
        • ll6 Re: a mnie się tu podoba! 21.11.03, 13:07
          mi sie tez podoba, a niektorzy widze ze maja jakies sredniowieczne podejscie
          do pracy - dzis praca to nie manufaktura, jak sobie czas zorganizujesz i
          robisz wszystko co do ciebie nalezy to jest ok. a nawet lepiej :)
          • zawisza777 Re: a mnie się tu podoba! 21.11.03, 14:02
            TEz prawda...mozna miec prace z dostpem do "neta" i nie koniecznie miec cos na
            glowie przez caly czas co pozwala na rozmowy. I nikomu nic do tego jak kazdy z
            nas spedza ten czas czy pisze bzdety czy nie!. Forum jest ogolne dostepne i
            wszyscy maja prawo wyrazic swoje zdanie lacznie z Verayka. Widocznie ma
            wlasne podstawy do takiej wypowiedzi ..dlatego nie przychylam sie do propozycji
            Elle w zadnym wypadku.Musicie pamietac ze "kanal Gorlice"" nie nalezy tylko do
            nas i kazdy robi tu co chce co jest zgodne z "Net-etykieta" i ogolnymi zasadami
            dobrego zachowania . A ataki i prowokacje (nie mowie o Verayaka) zdarzaja sie
            wszedzie i musicie sie do tego przyzwyczaic i zwyczjanie czasem to "olac".

Pozdrawiam Verayka !! i zycze milej pracy...;)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka