Dodaj do ulubionych

Bałwan !!!

12.02.03, 20:17
Proszę bez żadnych skojarzeń !!
Chodzi mi o zwykłego, śniegowego bałwana. Czy ktoś widział takowego tej
zimy ? Ja nie. A dawniej tyle ich bywało. Teraz dzieci nie lepią bałwanów ?
Dlaczego ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Nygus Re: Bałwan !!! IP: *.pp.rzeszow.pl 12.02.03, 22:18
      m.a.r.y.s.i.a napisała:

> Proszę bez żadnych skojarzeń !!
      > Chodzi mi o zwykłego, śniegowego bałwana. Czy ktoś widział takowego tej
      > zimy ? Ja nie. A dawniej tyle ich bywało. Teraz dzieci nie lepią bałwanów ?
      > Dlaczego ?

Bo teraz wystarczy włączyć telewizor tak około np. 19:30
      ;)
    • Gość: M.a.r.y.s.i.a Re: Bałwan !!! IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 13.02.03, 20:23
      Już wiem . To Wam , młodym rodzicom nie chce się uczyć dzieci lepić bałwany.
      Wstyd, wstyd !!!! Zdjęcie z bałwanem to jedna z najważniejszych pamiątek z
      dzieciństwa. No a wiedza... co to bałwan, też się chyba w dorosłym życiu
      przydaje.Co nie ??????

Ps Już mi się dziś trzy razy pokazało "system cię wylogował" no to ich chrzanię
      i nadaję niezalogowana.
    • Gość: M.a.r.y.s.i.a Re: Bałwan !!! IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 13.02.03, 20:26
      przydaje.Co nie ??????

i nadaję niezalogowana.
    • Gość: M.a.r.y.s.i.a Re: Bałwan !!! IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 13.02.03, 20:30
      przydaje.Co nie ??????

i nadaję niezalogowana.
        • wook Re: Bałwan !!! 14.02.03, 19:42
          Ale checa M.a.r.y.s.i.a na trzeźwo rzuca mięskiem :))))
          Ja widziałem bałwana, prawdziwego ze śniegu i z nosem z marchewki w Przemyślu
          w ogródku w okolicach ul. Grunwaldzkiej, są jeszcze dzieci które potrafią
          ulepić bałwanka, a może to rodzice :)))
                    • gadacz Re: Bałwan !!! 17.02.03, 11:07
                      1. Marysiu będziesz miała SDI ? EXTRA ! Nie siedzę w temacie napisz ile Cię to
                      będzie kosztować i jakim trybem to się załatwia ? Tylko proszę nie odsyłaj
                      mnie do Biura Obsługi Klienta - bo tam się jakoś nie mogę porozumieć i nie
                      chcę mi się przez pół miasta lecieć tylko po ulotke.
                      2. Tak się właśnie zastanawiam - czy faktycznie netem zajmują się w Jaśle
                      tylko ណ latkowie ? Czyżby od naszego forum odrzucała ich mała zawartość
                      wapna w postach ?
                      3. Jeszcze po pierwszych opadach śniegu ulepiłem dzieciakowi bałwana. Potem
                      stopniał ( ale była rozpacz) teraz znowu stoi przed domem i dzierży żółtą
                      miotłe. ( no to teraz już każdy wie gdzie mieszkam - przy takim deficycie
                      bałwanów ) .
                      • georghe Re: Bałwan !!! 17.02.03, 11:31
                        A mnie jak pamiętam najbardziej cholera brała gdy nijak nos z marchewki nie
                        chciał się bałwana trzymać. Zawsze odpadał, a w TV wyglądało że ma się trzymać.
                        Gadacz, jak Ty tego bałwana ulepiłeś skoro śnieg zmrożony i nie chce się
                        lepić ? ŚCIEMNIASZ CY CUŚ ?
                        ;))
                        • gadacz Re: Bałwan !!! 17.02.03, 16:09
                          Zaraz jak napadało to ulepiliśmy - teraz go zmroziło i stoi .. jak zima długo
                          potrwa to pewnie mnie zaskarży o świadczenia emerytalne. Z marchewki
                          zrezygnowałem - włożyłem mu w głowę zaostrzony kij - może to i nie wyglada jak
                          w TV ale się trzyma.
                      • gadacz Re: Bałwan !!! 17.02.03, 16:11
                        coś mi pozjadało literki: wpis miał wyglądać tak:

1. Marysiu będziesz miała SDI ? EXTRA ! Nie siedzę w temacie napisz ile Cię to
                        będzie kosztować i jakim trybem to się załatwia ? Tylko proszę nie odsyłaj
                        mnie do Biura Obsługi Klienta - bo tam się jakoś nie mogę porozumieć i nie
                        chcę mi się przez pół miasta lecieć tylko po ulotke.
                        2. Tak się właśnie zastanawiam - czy faktycznie netem zajmują się w Jaśle
                        tylko ponad 30 latkowie ? Czyżby młodzież od naszego forum odrzucała mała
                        zawartość wapna w postach ?
                        3. Jeszcze po pierwszych opadach śniegu ulepiłem dzieciakowi bałwana. Potem
                        stopniał ( ale była rozpacz) teraz znowu stoi przed domem i dzierży żółtą
                        miotłe. ( no to teraz już każdy wie gdzie mieszkam - przy takim deficycie
                        bałwanów ) .
                        • handziaa WAPNO 17.02.03, 16:44
                          gadacz napisał:

> 2. Tak się właśnie zastanawiam - czy faktycznie netem zajmują się w Jaśle
                          > tylko ponad 30 latkowie ? Czyżby młodzież od naszego forum odrzucała mała
                          > zawartość wapna w postach ?

...alez sie usmialam ...mlodziez od "waszego" forum odrzuca ZBYT DUZA zawartosc
                          wapna w waszych organizmach...to sprawia, ze wpisy sa w wiekszosci formalne,
                          konserwatywne, a ich ciezar nie pozwala unosic sie im wyzej niz poziom wlasnych
                          posladkow tudziez wysokosc jasielskiego nieba....

A tak na marginiesie, moze ktos pokusilby sie o oszacowanie, ile lat ma
                          Handzia???
                          Wiem, ze smialkowie zaraz uciekna, bo sie przestrasza mojego "monotemetycznego
                          slowotoku", ale moze jakis odwazy by sie pokusil.....??????

• handziaa niedobor WAPNA w okresie dojrzewania 17.02.03, 20:22
                              m.a.r.y.s.i.a napisała:

> Handzia sama napisała, że ma 13 lat i kupiła płytę.
                              > Co takie dziecko tu robi ???

Dokladnie tyle mam.
                              Wlasnie weszlam w okres pokwitania:uroslam w ciagu ostatniego miesiaca 10cm,
                              zmienilam na wiekszy rozmiar stanika, czekam na pierwsza miesiaczke...
                              A ci, ktorzy "kontaktowali" sie ze mna odpisujac na moje posty czeka proces o
                              pedofilie.
                              Ide poczytac cos o tradziku mlodzienczym i blonie dziewiczej....(a moze Marysia
                              mnie oswieci w tej dziedzinie?????? nie watpie, ze jakies doswiadczenia
                              posiada......)
                                • m.a.r.y.s.i.a Re: Marysia a wspomnienia z mlodosci... 18.02.03, 20:29
                                  handziaa napisała:

> Smialo,smialo, Marysia....nie wstydz sie....powiedz, jak to bylo....W
                                  > szczegolnosci interesuje mnie twoj "pierwszy raz"......

Handziu, byłam dziś u wróżki. Pytałam o Twoją przyszłość.Powiedziała mi .....
                                  "źle, źle zgubią ją po pierwsze.. ciekawstwo, po drugie...szczegóły "
                                  • handziaa Re: Marysia a wspomnienia z mlodosci... 18.02.03, 20:37
                                    m.a.r.y.s.i.a napisała:

> Handziu, byłam dziś u wróżki. Pytałam o Twoją przyszłość.Powiedziała mi .....
                                    > "źle, źle zgubią ją po pierwsze.. ciekawstwo, po drugie...szczegóły "

Marysiu!!! Skoro pytasz wrozke o moja przyszlosc, to raczej TY KOCHANA jestes
                                    za bardzo ciekawska.....umpa bumpa.....trelemorele!!!
                                    Ale jezeli wrozka jest "Baba Jaga" to jej nie wierz....

...tylko Nostradamus prawde Ci powie....
                                    PS.I znowu spotykamy sie przy stole....dzisiaj jem spaghetti......
                                      • handziaa Marysia a............apetyt na RYBY 18.02.03, 20:48
                                        Moze i Marysiu ciekawosc zgubi Handzie.....ale Ciebie, moje ty "pierogowe guru"
                                        podejrzliwosc wykonczy na pewno....

Sledzie w smietanie???? Fuj, fuj,...obslizle, maja taka ochydna pokrywe, swieca
                                        sie do swiatla......ale Marysia chyba ma sentyment do wszystkiego, co oddycha
                                        skrzelami....

....a ja teraz pije "na deser" czekolade!!!!!
                                          • handziaa Marysia a............zdrowe odzywianie 18.02.03, 20:58
                                            Alez Marysiu...moja czekolada jest "fat free" i ma tylko 20 kalorii (moja
                                            kochana, ja dbam o figure.....)
                                            A spaghetti???? Podwyzsza poziom serotoniny nazywanej "hormonem
                                            szczescia"....co widac, slychac i czuc.....

.....a smietana? a sledzie???.....co Marysia ma "na swoja obrone"????
                                            ..no chyba, ze z cebulka. Cebula zawiera bardzo duzo siarki, ktora jest
                                            wspanialym "srodkiem" na piekna cere i wlosy.....
                                  • handziaa ciekawosc mna kieruje.... 18.02.03, 20:42
                                    m.a.r.y.s.i.a napisała:

>
                                    > Handziu, byłam dziś u wróżki. Pytałam o Twoją przyszłość.Powiedziała mi .....
                                    > "źle, źle zgubią ją po pierwsze.. ciekawstwo, po drugie...szczegóły "

A czy wrozka powiedziala, w jaki spodob zgine???? Chcialabym ci cos zapisac w
                                    testamencie......
                                          • handziaa Re: ciekawosc mna kieruje.... 18.02.03, 21:09
                                            m.a.r.y.s.i.a napisała:

> Już tu jedną obrzydliwie bogatą mamy.. baseny, kamienice itp trelemorele.Jak
                                            > mam być spadkobiorcą to proszę o konkrety !!

Chcialam Ci zapisac bielizne. Konkretnie te, ktora kupilam, a nie mialam okazji
                                            uzyc. Slyszalam, ze w Jasle jest wiecej okazji, by sie wyszumiec...... Prosze o
                                            rozmiary Marysi, wtedy zobacze, co moge zrobic....
                                            ...ewentualnie moge jeszcze zapisac Marysi ksiazke "Wszystko o kacu" i dzieki
                                            dobrym kontaktom w srodowisku przedstawicieli firm medycznych zalatwic jakies
                                            probki lekow typu "Nicorette".
                                            Niech Marysia wybierze.
                                              • handziaa ?????????????? 18.02.03, 21:17
                                                ...w takim razie coz moge zrobic????
                                                Marysia nie chce mi podac swoich rozmiarow.....nie chce wspominac pierwszych
                                                chlopakow .....a ja o niczym innym nie jestem w stanie rozmawiam z innymi
                                                kobietami...

Marysiu??? O czym mam z Toba rozmawiac??? Ja, nieboga, ktora kaca w zyciu nie
                                                mialam, a pierwszego i ostatniego papierosa zapalilam w kawiarni "Coctailland"
                                                (nie wiem nawet, czy jeszcze takowa w Jasle jest......)
                                                Wiec o czym??????????????
                          • georghe Re: Ile lat ma Handzia? 18.02.03, 11:34
                            handziaa napisała:

A tak na marginiesie, moze ktos pokusilby sie o oszacowanie, ile lat ma
                            Handzia???

Ja bym się chętnie "pokusił"..... :)

Analizując z grubsza wszystke dotychczasowe wskazówki zawarte w postach
                            napisanych przez Handzię "trudno cośkolwiek powiedzieć", ale zdaje mi się, że
                            nie odbiega zasadniczo od średniej tego forum tzn. mieści się (za
                            przeproszeniem) w przedziale od 30 do 40 wiosen/zim/jesieni*.
                            YES OR NOT ?

*niepotrzebne skreślić
                            • handziaa Re: Ile lat ma Handzia? 18.02.03, 12:32
                              Wiem Zorzu(musze sobie ulatwic "zycie", to Georghe mi jakos przez klawiature
                              nie chce sie przecisnac ...), ze bys sie "pokusil"...ale, ale......musisz
                              najpierw odtanczyc "taniec godowy", a i potem absolutnie niczego nie
                              obiecuje........
                              A co do wieku????....no coz, .....zasadniczo "pudlo".Blizej mi do renty..ale
                              wiem, ze cie starsze "rajcuja"....
                              Potrzebujesz jakichs dodatkowych wskazowek?????
                              PS.Czy "Szogun" nadal sprzata szatnie w 1LO????
                              • georghe Re: Ile lat ma Handzia? 18.02.03, 13:38
                                handziaa napisała:

> Wiem Zorzu(musze sobie ulatwic "zycie", to Georghe mi jakos przez klawiature
                                > nie chce sie przecisnac ...), ze bys sie "pokusil"...ale, ale......musisz
                                > najpierw odtanczyc "taniec godowy", a i potem absolutnie niczego nie
                                > obiecuje........
                                > A co do wieku????....no coz, .....zasadniczo "pudlo".Blizej mi do renty..ale
                                > wiem, ze cie starsze "rajcuja"....
                                > Potrzebujesz jakichs dodatkowych wskazowek?????
                                > PS.Czy "Szogun" nadal sprzata szatnie w 1LO????

Taaaa, w zasadzie lubię starsze, ale jestem przeciwnikiem nekrofilii...
                                Wskazóweczki mile widziane, bo ta którą zapodałaś nic mi nie mówi - niestety.
                                • handziaa Re: Ile lat ma Handzia? 18.02.03, 13:49
                                  georghe napisał:

> Taaaa, w zasadzie lubię starsze, ale jestem przeciwnikiem nekrofilii...
                                  > Wskazóweczki mile widziane, bo ta którą zapodałaś nic mi nie mówi - niestety.

....kiedy chodzilam do liceum, to
                                  otworzyli "Europe".......pierwszy "supermarket" a Jasle....i pierwsza
                                  dyskoteke, gdzie tlumy wtedy walili drzwiami i oknami....
                                  hehehehehe.......pomysl.....wiecej nie powiem.
                                  • georghe Re: Ile lat ma Handzia? 18.02.03, 14:12
                                    handziaa napisała:

> georghe napisał:
                                    >
                                    > > Taaaa, w zasadzie lubię starsze, ale jestem przeciwnikiem nekrofilii...
                                    > > Wskazóweczki mile widziane, bo ta którą zapodałaś nic mi nie mówi - nieste
                                    > ty.
                                    >
                                    > ....kiedy chodzilam do liceum, to
                                    > otworzyli "Europe".......pierwszy "supermarket" a Jasle....i pierwsza
                                    > dyskoteke, gdzie tlumy wtedy walili drzwiami i oknami....
                                    > hehehehehe.......pomysl.....wiecej nie powiem.

Właśnie przeprowadziłem małe śledztwo od kiedy dyrektorem LO był Jankisz (jak
                                    wcześniej wspomniałaś dyrektorował za "Twoich " czasów). Wyszło mi, że gdzieś
                                    od roku 1981 do drugiej połowy lat 90, więc coś mi tu nie zagrało bo jak
                                    twierdzisz bliżej Ci do renty niż.......
                                    No i jeszcze ten tatuaż. Przecież po 40 już się chyba takich "ozdób" nie robi...

Twój ostatni post wyjaśnił mi wszystko. Według mnie dobiegasz trzydziechy
                                    (26-29 piękny wiek :))), a powiem Ci jeszcze, że jeśli chodziłaś do Europy gdy
                                    ona ruszała to znasz i mnie i Bolka71. Na 1000 %.
                                    :)
                                    Ps. Kruca bomba, a może i ja Cię znam !!!!????? :O
                                        • handziaa Re: Ile lat ma Handzia? 18.02.03, 14:29
                                          ..alez to niepowetowana strata, ze to nie Ty....

Ale z moim wiekiem juz jestes blisko, blisko.....
                                          Czy nadal maja w "Europie" taki ultrafiolet, ze zeby swieca sie w
                                          ciemnosciach????
                                          ...ja tam bywalam tylko sporadycznie.....
                                          • georghe Re: Ile lat ma Handzia? 18.02.03, 14:55
                                            handziaa napisała:

> ..alez to niepowetowana strata, ze to nie Ty....
                                            >
                                            > Ale z moim wiekiem juz jestes blisko, blisko.....
                                            > Czy nadal maja w "Europie" taki ultrafiolet, ze zeby swieca sie w
                                            > ciemnosciach????
                                            > ...ja tam bywalam tylko sporadycznie.....

Rozumiem, że strzał był na tyle precyzyjny, że swoim zakresem obejmuje właściwy
                                            rok i to mi wystarcza. Nie jestem drobiazgowy. (khy,khy.... kolejne pytanie
                                            będzie dotyczyło znaku zodiaku, pod którym urodziła się tak cholera niedobra,
                                            która się Handzią nazywać każe... :))
                                            Ultrafiolet ?? Nie wiem bo do Europy nie chodzę (ostatnio byłem tam jakieś 7
                                            lat temu), ale mnie się podobał... i nie ze względu na zęby....
                                            :P
                                            • handziaa Re: Ile lat ma Handzia? 18.02.03, 15:01
                                              no tak: Kobiet o wiek sie nie pyta....ale kto pyta nie bladzi....
                                              Znak zodiaku????... taki rogaty......
                                              Ja w tym gniezdzie rozpusty Podkarpacia bylam ostatnio.....momencik, niech
                                              pomysle......po polmetku!!!! Tak, po dyskotece "polmetkowej" w liceum (trzeba
                                              bylo "doprawic" impreze)....czyli pocztatek trzeciej klasy......alez ten czas
                                              szybko plynie.....
                          • gadacz Re: WAPNO 18.02.03, 14:14
                            handziaa napisała:

> ...alez sie usmialam ...mlodziez od "waszego" forum odrzuca ZBYT DUZA
                            zawartosc wapna w waszych organizmach...to sprawia, ze wpisy sa w wiekszosci
                            formalne, konserwatywne, a ich ciezar nie pozwala unosic sie im wyzej niz
                            poziom wlasnych posladkow tudziez wysokosc jasielskiego nieba....
                            >
                            > A tak na marginiesie, moze ktos pokusilby sie o oszacowanie, ile lat ma
                            > Handzia???
                            > Wiem, ze smialkowie zaraz uciekna, bo sie przestrasza
                            mojego "monotemetycznego
                            > slowotoku", ale moze jakis odwazy by sie pokusil.....??????

Jako 13-letnia punkówa musisz tak pisać. "Anarchy in the forum Jaslo" ?
                            Do zaistnienia 13-letniej punkówie konieczne jest grono odwapnionych postów
                            inaczej nie byłoby widać Jej nadwyżek wapna.
                            Wapno z wpisów, ktore laduje w naszym organizmie doskonale cementuje poziom
                            dobrego nastroju, który Handzia osiągnie prawdopodobnie za jakie 7-12 lat .
                            • handziaa Re: WAPNO 18.02.03, 14:25
                              Kolega Gadacz doskonale rozumie nastoletnia dusze
                              Kolega Gadacz powinien pracowac w Osrodku dla Trudnej Mlodziezy.
                              ...tak, tak......anarchia, Kult, "Do Ani"..."czekam trzeci dzien, patrze na
                              drzwi, czy przyjdzie ktos od ciebie, czy przyjdziesz ty....
                              ...tak bardzo, bardzo kocham cie, tak bardzo potrzebuje cie"
                              Jak bylam mlodsza to to byla "moja" piosenka......
                              • gadacz Re: WAPNO 18.02.03, 15:20
                                handziaa napisała:

> Kolega Gadacz doskonale rozumie nastoletnia dusze
                                > Kolega Gadacz powinien pracowac w Osrodku dla Trudnej Mlodziezy.
                                > ...tak, tak......anarchia, Kult, "Do Ani"..."czekam trzeci dzien, patrze na
                                > drzwi, czy przyjdzie ktos od ciebie, czy przyjdziesz ty....
                                > ...tak bardzo, bardzo kocham cie, tak bardzo potrzebuje cie"
                                > Jak bylam mlodsza to to byla "moja" piosenka......
                                Gadaczowi wapno zacementowało pamięć o latach trudnej walki z trądzikiem więc
                                może masz i rację że rozumiem. Niestety jak "do Ani" było hicikiem to chyba
                                się przygotowywałem do matury :)
                                gdy byłem w Twoim wieku to pewnie Kultu jeszcze nie było ale radosne to chwile
                                gdy nuciłem:

"Ty mówiłeś mi kiedyś, że lubisz samochody, Myslałem, że jesz je na obiady"

• handziaa Re: WAPNO 18.02.03, 15:30
                                  gadacz napisał:

> "Ty mówiłeś mi kiedyś, że lubisz samochody, Myslałem, że jesz je na obiady"
                                  >
                                  ....ach ci ludzie, to brudne swinie
                                  co napletli o mojej dziewczynie
                                  jakies bzdury o jej nalogach
                                  no to po prostu litosc i trwoga
                                  tak to bywa , gdy ktos zazdrosci
                                  kiedy brak mu wlasnej milosci
                                  plotki plodzi...................ze Handzia to Norbert!!!!
                        • m.a.r.y.s.i.a Re: Bałwan !!! do Gadacza 17.02.03, 19:35
                          ad 1. Nie wiem czy tak ekstra. Pewnie wtedy Was zadręczę. Kosztów dokładnie nie
                          znam. Sąsiad załatwia ,ponoć teraz tpsa nie ma nic przeciw kilku odbiorców pod
                          jednym łączem.
                          ad 2. Może to i nie jest złe......
                          ad 3.Noooooooo cieeeeeeeekawe......Nigdzie tego bałwana nie widzę (((((((((
                          • gadacz Re: Bałwan !!! do Marysi(w kropki) 20.02.03, 08:45
                            m.a.r.y.s.i.a napisała:

> ad 3.Noooooooo cieeeeeeeekawe......Nigdzie tego bałwana nie widzę (((((((((

Choć ostatnio wyraźnie podupadł po sadystycznej akcji doknonanej miotłą przez
                            mojego dzieciaka, to jeszcze go trochę widać.
                            Przypatrz się lepiej. Ja ze swojego okna widzę sporą część Górki Klasztornej :)
                            A i ze sporej części Górki bałwanka widać :)
                            • georghe Re: Bałwan !!! do Marysi(w kropki) 20.02.03, 13:01
                              gadacz napisał:

> Choć ostatnio wyraźnie podupadł po sadystycznej akcji doknonanej miotłą przez
                              > mojego dzieciaka, to jeszcze go trochę widać.
                              > Przypatrz się lepiej. Ja ze swojego okna widzę sporą część Górki
                              Klasztornej :)
                              > A i ze sporej części Górki bałwanka widać :)

Ha ! Gadacz to jest szczere chłopisko - nic nie ściemnia (nie to co Marysia;)
                              Powiedz jeszcze, w którą stronę trzeba patrzeć ;))))
                              • gadacz Re: Bałwan !!! do Marysi(w kropki) 20.02.03, 13:57
                                georghe napisał:

>
                                > Ha ! Gadacz to jest szczere chłopisko - nic nie ściemnia (nie to co Marysia;)
                                > Powiedz jeszcze, w którą stronę trzeba patrzeć ;))))

Jak siedzisz przed komputerem to po Twojej lewej :)
                                Jak Marysia określi stok to jej podam która strona.

• georghe Re: Bałwan !!! 18.02.03, 11:27
                  m.a.r.y.s.i.a napisała:

> wook napisał:
                  >
                  > > A co na to dzieci? :))))
                  >
                  > jakie dzieci ?????? moje ??????

TAK, TAK ! Właśnie chciałem zapytać co na to Twoje dzieci ??
                  :))
    • m.a.r.y.s.i.a Re: Bałwan !!! do wszystkich 17.02.03, 19:44
      Przeczytałam, że gazeta robiła jakieś eksperymenty na nietypowych nickach.
      Nietypowych tzn też z kropkami.Dlatego tak mi fiksowało. OOOOOOOOO a wcale nie
      dlatego, że piłam czy świrowałam czy coś...........No i zżarli mi całą pocztę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka