Dodaj do ulubionych

witam sie:)

24.11.06, 09:33
Czescsmile
Jestem tu nowasmileJestem ze Slaska.Mam 2 dzieciaczkow, Olek 13.06.2006 (od
poczatku ciazy jestem aktywna na forum czerwcowek 2006) i Alicja 23.,8.2002.
I wlasnie postanowilam poszukac forum z rocznika mojej Aluni i trafilam na WASsmile
Milo mi Was poznac drogie mamysmile
pozdr
Kasia
Obserwuj wątek
    • jozeffina Re: witam sie:) 21.02.07, 15:13
      o czesc!!!
    • justysia72 Re: witam sie:) 25.02.07, 13:06
      Witam serdecznie!! Bardzo mało tutaj zaglądam, ze względu na to że specjalnie
      nic tutaj się nie dzieje. Jestem mamą dwóch chłopaczków Patryka (04.09.2002)
      oraz Adrianka (09.04.2005). Mieszkamy na pomorzu w Starogardzie Gdańskim.
      Bardzo chętnie porozmawiamy i podzielimy się sukcesami czy też porażkami.

      Justyna z Patrysiem i Adriankiem
    • asia9915 Re: witam sie:) 26.02.07, 09:14
      Pozdrawiamy z Krakowa!
      • ola_mk Re: witam sie:) 14.03.07, 15:08
        ja też witam,jestem tu pierwszy raz,mama chlopców z 2002r. i 2005r.
    • justynal01 Re: witam sie:) 05.04.07, 11:32
      Czesc!Jestem tu pierwszy raz i chetnie porozmawiam na tematy naszych pociech i
      nie tylko.Jestem mamą 5 letniego urwisa.Jestesmy z Warszawy.Pozdrawiam
      Wszystkich!!!Zyczymy Wam Wesołych Swiat! Justyna
      • panga7 Re: witam sie:) 05.04.07, 14:22
        Witajcie dziewczyny. Ja tu często zaglądam , niestety mało aktywne to forum .
        Miejmy nadzieję że da się to zmienić . Pozdrawiam


        Synowie rocznik 1998 i 2002.
        • raczek1984 Re: witam sie:) 11.07.07, 20:56
          Witam.Jestem mama dwojki dziewczynek z rocznika 2002 i 2005. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka