Czesc

Jestem tu nowa

Jestem ze Slaska.Mam 2 dzieciaczkow, Olek 13.06.2006 (od
poczatku ciazy jestem aktywna na forum czerwcowek 2006) i Alicja 23.,8.2002.
I wlasnie postanowilam poszukac forum z rocznika mojej Aluni i trafilam na WAS

Milo mi Was poznac drogie mamy

pozdr
Kasia