Dodaj do ulubionych

Sala Arenda!!!

02.08.09, 16:35
Czy ktos mogłby mi powiedziec gdzie dokładnie znajduje sie ta
sala?,miejscowosc?Jak tam dojechac?Mieszkam w centrum czest.I bede wdzieczna
za jakiekolwiek zdj tej sali.Pozdrawiam.oto moj mail-edytka1709@amorki.pl
Obserwuj wątek
    • malenka_30 Re: Sala Arenda!!! 02.08.09, 18:10
      www.zumi.pl/1843384,Sala_Weselna_Arenda_PPHU_Tomski,Szarlejka,firma.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka