Chciałabym starać się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania.
Pracuje na podstawie pierwszej umowy na czas określony od 08.11.2006 do
07.11.2007. Nie miałam umowy na okres próbny. Wcześniej prawie 3mies. przerwa
bez pracy.
Jest to jedna z największych firm w Polsce, branża energetyczna. Kolejna umowa
zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie jest na czas nieokreślony. Ale na
promesę ze względu na formalizację nie ma co liczyć

Ile muszę odczekać? Słyszałam że np w BGZ 3 m-ce.