Dodaj do ulubionych

Powróżę

IP: *.lodz.mm.pl 14.07.11, 00:56
Witam
Jesli ktos jest zainteresowany,chciałby rozswietlic drogę zapraszam
Mój e-mail:marie69@gazeta.pl
Wróżę z tarota oraz kart anielskich.To moja pasja jak i zgłebianie siebie.
Proszę pamiętac , ze karty to nie wyrocznia a nasze dzialanie moze obrócić sytuację na korzysc lub tez nie.
Prosze podac imie i date urodzenia swoja jak i zarówno osób trzecich jesli bedzie to konieczne.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: Powróżę IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.11, 00:57
      jaka cena????
      • marie69 Re: Powróżę 14.07.11, 01:07
        Jak napisałam powyżej to moja pasja,nie poieram opłat chociaż pewnie swiat ezoteryków zrobi ze mnie nagonke,ze to wymiana energii itd.
        Lebie pomagac innym,rozwija mnie to .W miare mozliwosci i czasu moge nakierowac,ale jeszcze raz prosze by osoby,które do mnie piszą nie traktowali tego co dostana z powrotem jako wyrocznie to bardzo wazne bo los jest tylko w naszych rekach a karty moga odslonic mile chwile jak i przeszkody ,ktore mozna ominac lub zmniejszyc ich wplyw.
        Prosze pisac wylacznie na e -mail ,pytania sugestie
        • Gość: zainteresowana ? IP: *.dynamic.mm.pl 14.07.11, 18:02
          Czy komus ta Pani odpisała? jak wrazenia ?
          • Gość: gosc Re: ? IP: *.play-internet.pl 14.07.11, 18:15
            Czekam na odpowiedz też i też mi nie odpisała ;-/ może za dużo meili ta Pani dostała
            • Gość: gosc Re: ? IP: *.dynamic.mm.pl 14.07.11, 18:21
              ja napisałam koło 8 rano.
            • carmen310 Re: ? 14.07.11, 18:25
              może trzeba się uzbroić cierpliwość, i jeszcze ta wróżka napisze i odpisze. Seredcznie pozdrawiam i wróżkę też. Miłego wieczoru.
              • Gość: tuitam Re: ? IP: *.sta.asta-net.com.pl 14.07.11, 18:33
                miejmy nadzieję że odpisze...
                • Gość: Marie Re: ? IP: *.lodz.mm.pl 14.07.11, 18:51
                  Wybaczcie ale jestem tylko czlowiekiem,dostalam bardzo duzo e-maili.Mam bardzo duzo zajęć wiec moge odpisywac tylko wieczorem i tez na logiczne pytania bo bezsensu nie brakuje.
                  Nie jestem przykuta do komputera mam swoje obowiazki i sa one na pierwszym miejscu,jednak tak jak napisalam wczesniej postaram sie w miare mozliwosci odpisac jak najszybciej na pytanie wybrane losowo przeze mnie.
                  Pozdrawiam
                  • carmen310 Re: ? 14.07.11, 20:17
                    Bardzo dziękujemy za informacje. Życze Pani miłego i spokojnego wieczoru. Oraz weekendu. Carmen310
                    • Gość: gosc Dziekuje na info IP: *.dynamic.mm.pl 14.07.11, 21:17
                      Podrawiamy zyczac milego wieczora;)
    • Gość: gosc Re: Powróżę IP: *.ip.netia.com.pl 15.07.11, 13:01
      prosze sie nie denerwowac - czekamy :) !
      • Gość: P. Re: Powróżę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.11, 09:16
        Czy ktoś otrzymał odpowiedź?
        • Gość: gosc Re: Powróżę IP: *.dynamic.mm.pl 16.07.11, 09:30
          ja dostalam
          • carmen310 Re: Powróżę 16.07.11, 12:25
            Ja,niestety nie dostałam. Może jeszcze dostane odpowiedź i wskazówki. Pozdrawiam.
        • Gość: gosc Re: Powróżę IP: 89.28.231.* 16.07.11, 15:53
          Ja dostałam. Wróbę i poradę.

          Pozdrawiam
          • Gość: gość Re: Powróżę IP: *.play-internet.pl 16.07.11, 17:37
            A długo czekałaś? Bo ja jeszcze nic nie dostałam :-(
            • Gość: gosc Re: Powróżę IP: *.play-internet.pl 16.07.11, 18:03
              ja tez czekam kilka dni i nic ;(
              • carmen310 Re: Powróżę 16.07.11, 18:18
                Witam, ja też nic nie dostałam. I, czekam cierpliwie może dostane.
            • Gość: gosc Re: Powróżę IP: 89.28.231.* 16.07.11, 18:37
              Napisałam w czwartek rano, a w piatek po poludniu dostalam odpowiedz.
    • przemek7532 Re: Powróżę 16.07.11, 18:03
      CO MOŻE POWIEDZIEĆ PANI O NASZYM ZWIĄZKU (PRZEMEK 13,07,1975;PATRYCJA 31,07,1984)I CZY PISANA JEST MI PISANA PODRÓŻ NA STAŁE DO RODZINY(KANADY,BADŻ NIEMCIEC).I JAK DALEJ POTOCZY SIĘ MOJE ŻYCIE UCZUCIOWE I FINASOWE.
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ.
      • Gość: gosc Re: Powróżę IP: *.range86-144.btcentralplus.com 16.07.11, 20:54
        hm ja zrozumialam z marie postu ze wybierze losowo-a wiecie co to znaczy,ze nie kazdy moze dostac odpowiedz jesli pytanie bylo bez sensu.
        • Gość: tralala Re: Powróżę IP: *.sta.asta-net.com.pl 18.07.11, 22:40
          hmm ja nie dostałam odpowiedzi, pytanie zadałam rano krótko po pojawieniu się tego wątku. Moje pytanie nie było bez sensu...No ale trudno...
    • goesia2011 Re: Powróżę 17.07.11, 22:19
      Otrzymałam odpowiedź na drugi dzień, wyjątkowo trafną zresztą.
      Dziękuję
      • carmen310 Re: Powróżę 17.07.11, 23:34
        Witam, ja też dostałam odpowiedź też na drugi dzień, wróżbe i wskazówkę.Dziękuje i też pozdrawiam.
    • Gość: gosc Re: Powróżę IP: *.szczecinek.vectranet.pl 18.07.11, 22:48
      Skoro zadajemy pytanie, to widocznie ma to dla nas jakiś sens! Logiczne!
      • Gość: Mad Re: Powróżę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.11, 13:55
        Jeśli ktoś szuka wróżby dotyczącej daty swojej śmierci, to zamiast wróżenia polecam serwis który dużo dokładniej może to zweryfikować, przy okazji zaoszczędzicie czas i pieniądze oraz nerwy nawet na darmowe wróżki, spróbować nie zaszkodzi: www(.)smierc(.)org
    • agrentowy4321 Re: Powróżę 04.03.23, 22:40
      Sporo czytałam na ten temat
    • irona.sonata Re: Powróżę 25.04.23, 07:55
      Hmm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka