Gość: Marie
IP: *.lodz.mm.pl
14.07.11, 00:56
Witam
Jesli ktos jest zainteresowany,chciałby rozswietlic drogę zapraszam
Mój e-mail:marie69@gazeta.pl
Wróżę z tarota oraz kart anielskich.To moja pasja jak i zgłebianie siebie.
Proszę pamiętac , ze karty to nie wyrocznia a nasze dzialanie moze obrócić sytuację na korzysc lub tez nie.
Prosze podac imie i date urodzenia swoja jak i zarówno osób trzecich jesli bedzie to konieczne.
Pozdrawiam