Gość: amelka IP: *.eranet.pl 09.06.08, 14:09 bardoz prosze o namiary na p. Kasie z kolejowej lub sztabowej, nie wiem dokladnie,bede bardzo wdzieczna za podanie nr telefonu moj nr gg 9307287 dziekuje bardzo ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maryna_1 Re: p. kasia wroclaw / kolejowa/ sztabowa 09.06.08, 14:45 Odradzam tą wróżkę. Byłam u niej i uważam że nie warto. Najpierw próbuje wyciągnąc informacje od ciebie a potem i tak wszystko się nie sprawdza. Zamiesciłam opinię na jej temat i jest więcej osób które tak uważają. Zamieszczam link gdzie mozesz przeczytać o niej. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=468&w=79730573&a=79730573 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amelka Re: p. kasia wroclaw / kolejowa/ sztabowa IP: *.eranet.pl 09.06.08, 15:11 ja slyszalam pozytywne opinie, a kogo bys polecila do "odczarowania zlego uroku, sciagniecia "? ktos mi zafundowal cos, co powoduje, ze spotykaja mnie same straszne zdarzenia..normalnie seria.cala... :(((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amelka MARYNA......... IP: *.eranet.pl 10.06.08, 08:20 skoro bylas u tej pani, to masz nr tel. wiec podziel sie prosze telefonem, zamiast oczerniac te pania, Tobie nie odpowiadala, komus innemu moze pomoc... dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
paragwaj3 Re: MARYNA......... 10.06.08, 10:28 kobiety ale wy jesteście durne jak ktoś ci oferuje ze zaczaruje ci życie i wszystko będzie świetnie szło to już z góry wiadomo że jest oszustem. Życie jest w rękach Boga a nie jakiejś pani co karty rozkłada. Odpowiedz Link Zgłoś
maryna_1 Re: MARYNA......... 10.06.08, 13:52 Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ta kobieta nabiła mnie w butelkę i nie będę rozdawać jej numerów telefonu na forum aby zarobiła więcej. Twoje pieniądze twoja sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
agrentowy4321 Re: p. kasia wroclaw / kolejowa/ sztabowa 06.03.23, 00:35 Warte zastanowienia Odpowiedz Link Zgłoś
irona.sonata Re: p. kasia wroclaw / kolejowa/ sztabowa 26.04.23, 12:34 To dziwne Odpowiedz Link Zgłoś