Dodaj do ulubionych

p. kasia wroclaw / kolejowa/ sztabowa

IP: *.eranet.pl 09.06.08, 14:09
bardoz prosze o namiary na p. Kasie z kolejowej lub sztabowej, nie
wiem dokladnie,bede bardzo wdzieczna za podanie nr telefonu
moj nr gg 9307287
dziekuje bardzo !
Obserwuj wątek
    • maryna_1 Re: p. kasia wroclaw / kolejowa/ sztabowa 09.06.08, 14:45
      Odradzam tą wróżkę. Byłam u niej i uważam że nie warto. Najpierw
      próbuje wyciągnąc informacje od ciebie a potem i tak wszystko się
      nie sprawdza. Zamiesciłam opinię na jej temat i jest więcej osób
      które tak uważają. Zamieszczam link gdzie mozesz przeczytać o niej.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=468&w=79730573&a=79730573
      • Gość: amelka Re: p. kasia wroclaw / kolejowa/ sztabowa IP: *.eranet.pl 09.06.08, 15:11
        ja slyszalam pozytywne opinie, a kogo bys polecila do "odczarowania
        zlego uroku, sciagniecia "? ktos mi zafundowal cos, co powoduje, ze
        spotykaja mnie same straszne zdarzenia..normalnie seria.cala... :((((
    • Gość: amelka MARYNA......... IP: *.eranet.pl 10.06.08, 08:20
      skoro bylas u tej pani, to masz nr tel. wiec podziel sie prosze
      telefonem, zamiast oczerniac te pania, Tobie nie odpowiadala, komus
      innemu moze pomoc...

      dziekuje
      • paragwaj3 Re: MARYNA......... 10.06.08, 10:28
        kobiety ale wy jesteście durne jak ktoś ci oferuje ze zaczaruje ci
        życie i wszystko będzie świetnie szło to już z góry wiadomo że jest
        oszustem. Życie jest w rękach Boga a nie jakiejś pani co karty
        rozkłada.
      • maryna_1 Re: MARYNA......... 10.06.08, 13:52
        Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ta kobieta nabiła mnie w
        butelkę i nie będę rozdawać jej numerów telefonu na forum aby
        zarobiła więcej. Twoje pieniądze twoja sprawa.
    • agrentowy4321 Re: p. kasia wroclaw / kolejowa/ sztabowa 06.03.23, 00:35
      Warte zastanowienia
    • irona.sonata Re: p. kasia wroclaw / kolejowa/ sztabowa 26.04.23, 12:34
      To dziwne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka