muza24
24.03.09, 20:48
Witam,
skorzystałam z portalu wrozbyonline.pl. Wybierając odpowiednią osobę
zdziwił mnie brak negatywnych opinii w komentarzach klientów.
Ponieważ skorzystałam z usług dwóch osób, a jedna z tych wróżb
zupełnie nie wydawała się wiarygodna, zamieściałam negatywny
komentarz, który jednak nie został opublikowany (jednocześnie
wystawiłam pozytywną opinię innej osobie to ten komentarz się
pojawił).
Dlatego chciałam ustrzec, że brak negatywnych opinii nie jest
spowodowane taką liczbą zadowolonych klientów, tylko chyba raczej
nie publikowaniem negatywnych wpisów.
Pozdrawiam