i znow temat pracy....zgadzacie sie z moja intepretacja?
dlaczego nie mam pracy- myslec optymistycznie, nie dolowac sie, znalezdz rownowage
8 pucharow
co zrobic by szybko ja miec- zmienic myslenie, pzreprogramowac sie
ksiezyc
afirmacje -jaki dadza efekt-dobry fekt, pzreplyne na drugi brzeg odetne sie od zcarnych mysli
6 mieczy
efekt staran o prace w M-as denarow
duze szanse, bedzie rpaca
efekt staran o prace w P- rydwan(dobralam dokad on pedzi)-krol denarow
szane sa, bedzie praca
efekt starn w firmie sam-6 bułąw
jest mozliwosc, sukces...