... ponad tydzień temu, ze byłam kimś w rodzaju zarzadzajacego hotelem albo jakimś zajazdem. Było tam dwóch gości, którym miałam pomóc coś załatwić albo po prostu pomóc w czymś tam (nie pamiętam). I to zrobiłam.
I nagle słyszę od jednego z tych gości, ze dziekują za to
również, bo ktoś inny (chyba z personelu) im pomógł za moimi plecami. We śnie poczułam się jakby ktoś zrobil ze mnie głupka.
Dziś, przed momentem, znalazłam na innym forum tarotowym w necie odpowiedź. Można powiedzieć, że wystrychnięto mnie na dudka

Chociaż z drugiej strony cieszę sie z tego - człowiek cały czas sie uczy

Sny są niesamowite! Alegorycznie opowiedziały mi to, co sie zdarzyło!

Miewacie podobne przekazy senne?