Dodaj do ulubionych

karty vs zycie

27.05.11, 14:03
garsc moich spostrzezen
4 pucharow - marudzenie, wydziwianie w zw. z jedzeniem ale dlatego ze sie w D. poprzewracalo od dobrobytu i samemu sie nie wie co by sie chcialo. ostatecznie nic nie pasuje, bo wszystko juz bylo.
krol pucharow - roztrzepany facet, hipochondryk, ma na wszystko czas; spokojny sen cala noc w lozku a nad ranem maszerowanie do toalety oproznic caaaly puchar big_grin
5mieczy (moja talia arcus arcanum - przyjrzyjcie sie obrazkowi) - bieganie w te i z powrotem po schodach
8 monet - wycinanie nozyczkami strzepow z ubran
2 monet - niepelna informacja od kogos mimo wszystko wiazaca obie strony
6 pucharow - kolejny juz raz: towarzystwo wzajemnej adoracji, poczta pantoflowa, powie sie cos do jednej osoby to za 5 minut wszyscy juz wiedza; a nalepsze jest to ze ta klika ma siebie dosc a jeden od drugiego jest uzalezniony
Sąd - podsluch, a wlasciwie nagrywanie rozmow

Piszcie swoje spostrzezenia smile
Obserwuj wątek
    • algaria Re: karty vs zycie 27.05.11, 14:39
      diabeł - histeria panika dół wewnętrzny - sama siebie dołujesz negatywnymi myślami, płaczesz zupełnie nie potrzebnie bo wszystko się dobrze kończy lub problem nie jest aż tak wielki. Samą siebie nakręcanie negatywnie. Też mi się zdaje że diabeł mówi o zachwianiu hormonów - czy to przed okresem czy w ogóle tongue_out

Powiem na przykładzie - z 14 lat temu brałam tabletki "antydrgawkowe" wink i je przerwałam w połowie i zatrzymał mi się okres - panika spazmy że pewnie jestem w 3 ciąży (mimo że nie czułam bym była) nakręcanie się że co ja zrobię i spazmy czy mam urodzić czy "usunąć" i za każdym razem kiedy się pytałam co mi jest wychodził mi diabeł Dopiero lekarka powiedziała, że skoro odstawiłam to się zatrzymało w wyniku zachwiania hormonów.
    • mtt7 Re: karty vs zycie 28.05.11, 10:04
      6 pucharów - lustro, samouwielbienie - lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w świecie?
      5 mieczy - duży korek na drodze, mafia
      8 monet - biurokracja, aż się ży... chce
      Król monet - zwierze - gołąb ( nie wiem dla czego:/)
      6 monet - wpłacać gotówkę do Urzędu Skarbowego
      Król pucharów - tabletki przeciwbólowe,
      4 pucharów - z jednej strony zniechęcenie z drugiej fochy

Królowo mamy podobne spostrzeżeniasmile
      Co do Diabła, to często pokazuje mi ezoterykę, z zwłaszcza tarota;-0

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka