Dodaj do ulubionych

Robimy horoskop on line

03.11.03, 00:15
Na prosbe Perse zakladam taki watek, ktory mam nadzieje wszystkich Was
sciagnie.

Jezeli ktos z Was nie ma programu astrologicznego, to moge podeslac mejlem
formularz do rysowania kosmogramow, zeby wpisac sobie tam pozycje planet,
wyrysowac kolko i aspekty. Mam to w formacie eps (jak ktos ma Corela) i jpg
(inne programy)

Kobieta, ur. 28.09.1934, godzina 13.15 (GMT +1), Paryz.
Wartosci domow podaje w systemie Placidusa.

Ascendent: 15o22 Strzelca
MC: 13o45 Wagi
II dom: 22o58 Koziorozca
III dom: 7o36 Ryb
XI dom: 9o16 Skorpiona
XII dom: 28o36 Skorpiona

Slonce: 4o40 Wagi
Ksiezyc: 12o02 Blizniat
Merkury: 27o12 Wagi
Wenus: 21o30 Panny
Mars: 18o06 Lwa
Jowisz: 27o18 Wagi
Saturn: 22o09 Wodnika (R)
Uran: 0o26 Byka (R)
Neptun: 12o57 Wagi
Pluton: 25o53 Raka
Wezel polnocy: 8o32 Wodnika (R)

Jezeli ktos z Was wie kto to jest to niech nie pisze - napiszemy jak juz cos
wyinterpretujemy wspolnie

NO to do dziela!
Obserwuj wątek
    • anahella Duzo powietrza! 03.11.03, 00:27
      Horoskop tej pani fruwa! Zatem mozemy powiedziec, ze jest to osoba patrzaca na
      swiat przez rozum a nie emocje, o czym swiadczy rowniez fakt, ze tylko Pluton -
      planeta pokoleniowa znajduje sie w znaku wodnym.

Przewaza hemisfera poludniowa, zatem wyciagam wniosek, ze jest to osoba myslaca
      duzo o przyszlosci, nie lubi siedziec w domu. Najwyzej polozona planeta jest
      Slonce w IX a zaraz potem scisla koniunckja Jowisza i Merkurego w X. Zatem jest
      to kobieta widoczna w tlumie i trudno jej nie zauwazyc.

Najbardziej zaznaczony znak Wagi, wiec chce sie prezentowac swiatu poprzez swoj
      wdziek osobisty.
      • wasza_bogini Re: Duzo powietrza! 03.11.03, 00:52
        troche powalone zycie uczuciowe??- tworzenie ciezkich zwiazkow, brak pieniedzy,
        a moze nie zwracanie uwagi na kase???
        duzo rozpedu zyciowego ale na uwiezi.
        chyba juz wiem kto to jestsmile ale nie jestem pewna.
        czekam na all,bo u mni eto sa bardzo luzne, raczej zgaduj zgadulesmile
          • anahella Re: Duzo powietrza! 03.11.03, 01:05
            wasza_bogini napisała:

> wasza_bogini napisała:
            >
            > wiele zwiazkow?

Domyslam sie ze napisalas to na podstawie Kiezyca w Bliznietach na
            Descendencie. Moze inaczej na to popatrz: jakie ta pani ma zapotrzebowanie na
            zwiazek.
              • anahella Re: Duzo powietrza! 03.11.03, 02:42
                wasza_bogini napisała:

> a aspekty wenus i ksiezyca do neptuna to pies???wink

No nie pies. Ale to jest kobieta wiec jej malznonek bedzie symbolizowany nie
                tylko przez Wenus - natualnego wladce VII domu ale takze naturalnie przez
                Slonce (a nie Ksiezyc) ale i Merkurego - wladce Descendnetu.

Gdybysmy mieli sie zastanowic jakiego meza szuka ta pani to powiedzialabym ze
                ma byc to czlowiek z wysokim statusem spolecznym (bo Merkury w konikuncji z
                Jowiszem dosc wysoko i Slonce jest wysoko). Poniewaz w tych domach wiatr hula
                (Descendnet w Bliznietach a MC w Wadze) to nie szuka ona bzibzienka w miekkich
                kapciach tylko partnera do dyskusji. Moze nawet czlowieka, ktory jak mowi, to
                wielu ma go sluchac.
        • anahella Re: Duzo powietrza! 03.11.03, 01:03
          wasza_bogini napisała:

> troche powalone zycie uczuciowe??
          Moze niekoniecznie powalonesmile Chodzi mi o to, ze ta osoba filtruje swiat
          intelektem.

> - tworzenie ciezkich zwiazkow, brak pieniedzy,
          > a moze nie zwracanie uwagi na kase???

Mysle, ze koniunkcja Jowisza i Merkurego w X domu to BARDZO DOBRE umowy,
          gruntujace jej pozycje (trygon do Saturna w II domu). Jednak kwadrat koniunkcji
          do Plutona w Raku i opozycja do Urana w IV powoduje ze kariera nie idzie w
          parze ze szczesliwym domem.

Saturn w II domu niekoniecznie daje biede. Saturn w II kaze uczyc sie
          zdobywania pieniedzy w pocie czola. W okresie swoich najlepszych lat ta osoba
          na brak pieniedzy nie narzekala. Dzis ma tak sobie. Czyzby nie przerobila nauki
          Saturna?

> duzo rozpedu zyciowego ale na uwiezi.

To fajne zdanie - a jak to opiszesz astrologiczne?

> czekam na all

Nie Ty jednasmile
          • wasza_bogini Re: Duzo powietrza! 03.11.03, 01:20
            > Saturn w II domu niekoniecznie daje biede. Saturn w II kaze uczyc sie
            > zdobywania pieniedzy w pocie czola. W okresie swoich najlepszych lat ta osoba
            > na brak pieniedzy nie narzekala. Dzis ma tak sobie. Czyzby nie przerobila
            nauki
            >
            > Saturna?

moze nie przerobila bo ma drugi dom w wodniku, moze sie zajela budowaniem
            czegos stalego zgodnie ze swoimi przekonaniami zycia w lepszym swiecie. tak
            pisze,boo chyba sie domyslam o kogo chodzi.
      • dori7 Re: Duzo powietrza! 03.11.03, 21:41
        anahella napisała:

> Horoskop tej pani fruwa! Zatem mozemy powiedziec, ze jest to osoba patrzaca
        na
        > swiat przez rozum a nie emocje, o czym swiadczy rowniez fakt, ze tylko
        Pluton -
        >
        > planeta pokoleniowa znajduje sie w znaku wodnym.

No wlasnie, a ja przez przekore pewnie patrze sobie wlasnie na tego Plutona
        zgodnie z zasada, ze jak wszytsko zgodnie chorem, a tylko jedno 'cos' sie
        wylamuje, to to 'cos' jest cosiem kluczowym... W zasadzie to takie trzy cosie
        mi sie rzucily, na mozg zapewne wink) A ten Pluton podejrzanie wazny, jak dla
        mnie.

PLUTON. Cos mi na tym Plutonie za duzo zwiazkow laduje: kwadratury z Merkurym i
        Jowiszem oraz z Uranem, ktore dodatkowo sa w opozycji ('T', ladujace wlasnie na
        Plutonie)... No i jeszcze Mars tez w 8 domu, obydwie skorpioniaste planety u
        siebie.

MARS. Ten Mars jakis dziwny, tylko w opozycji do Saturna i trygonie do Asc,
        poza tym czysty=nieaspektowany. I to w znaku mocno ognistym, a dla mnie to
        mocno wybuchowa kombinacja Lew+Skorpion (malo Baranowato widze tego Marsa).

Saturn. Tez dziwny, taki oddalony od reszty, moze troszke hamujacy zapedy tego
        Marsa (hmmm, to chyba dobrze, ze cos hamuje ten szalony 8 dom) i wlazacy mi z
        kolei w Yod z pannowata dziewieciodomowa Wenus i znowu z Plutonem!

I te wszystkie trzy planety jakos mocno mi sie lacza z tym 8 domem, ktory burzy
        mi te powietrznosc horoskopu. Widzi mi sie jakas potwornie buzujaca energia w
        kagancu... ale jeszcze nie wiem, co z tym dalej, pomysle smile)

Na razie wietrze jakies klopoty w zyciu osobistym:
        -w domu rodzinnym, ktory mi mocno dziwnie wyglada, ten najezony opozycjami Uran
        w Byku jest dla mnie podejrzany, tylko wlasnie mysle, na jaka modle - bo Uran
        moze byc swoim krancowym zaprzeczeniem (w koncu przez stulecia zastepowal go na
        stanowisku Wodnika Saturn).
        -w zyciu uczuciowym: wietrze jak poprzedniczki kogos waznego i na stanowisku,
        kogos w typie amanta filmowego, i jakis toksyczny zwiazek, cos mi sie wszytsko
        za bardzo na tym 8 domu opiera, ale nei wiem, jak widziec ten wplyw Saturna:
        czy czas dziala na korzysc bohaterki horura, czy to wlasnie z czasem sie
        wszystko zawali...

Jednego na razie jestem pewna: kobitka przecietna nie jest, widze raczej
        ogromny urok osobisty, ten trygon swiatel w znakach powietrznych mocno
        naciagany, koniunkcja Wenus/Nept jeszcze bardziej, ale ten Stzrelcowato-
        Wagowaty urok osobisty... No i ani Wenus, ani Slonce nic w zasadzie wiecej z
        planetami nie lapia... W takim kontekscie mocne aspekty Saturna i Plutona robia
        na mnei wrazenie...

A w ogole to podziwiam swoja silna wole, ze nigdzie nie zajrzalam, zeby
        sprawdzic, co to za osoba wink)

To bylo takim 'rzutem oka', jak bede miala troszke wiecej czasu, to z zachwytem
        naprodukuje sie jeszcze.

d.
          • anahella Re: Duzo powietrza! 04.11.03, 08:47
            dori7 napisała:

> Jak znam mojego zeza, to i tak cos zle wpisalam w program i mam przed oczami
            > zupelnie inny horoskop niz reszta swiata sad(

Sprawdz czy sie zgadza z podanym w pierwszym poscie Ascendnet i MC - jezeli
            tak, to wszystko jest ok.

I na jakim programie to robisz? Ja podalam dane z Uranii, ale wiem, ze Asc i MC
            zgadza sie z Astrologiem, zatem mamy dowod ze oba programy sa dokladne.
    • perse3 Re: Robimy horoskop on line 03.11.03, 17:50
      Sądże,ze ta Pani majac Księzyc w Blixniętach ma stałe kontkaty z wieloma
      ludźmi.Czasem Księzyć w 7 D. bywa tez ozanką popularnosci w grupie
      rówieśniczej, występuje w horoslopach sportowców, aktorów, ksiezy itp.
    • anahella Wiemy, kim jest nasza tajemnicza dama 05.11.03, 10:37
      ale interpretujemy dalej.

Pomyslmy, co dalo jej taka kariere. Jaki uklad swiadczy o tym, ze zostala
      okrzyknieta boginia seksu, ze Francuzi rzezbili Marianne z jej twarza. Czy jest
      kobieta wyuzdana (no bo kazdy jej kariere kojarzy z erotyka) czy raczej w
      domowej sypialni jest osoba pelna zahamowan.
    • zodiakalna.ryba Re: Robimy horoskop on line 29.01.04, 23:49
      Witam!
      Sprawdziłem coś z mojego astrologicznego portretu. W domu VIII mam Strzelca, a
      w VII Skorpiona. Aha, pojawiły się tam planetoidy, których wcale nie znam.
      Chiron w Raku, Ceres w Baranie, Pallas w Rybach, Junona w Pannie , Vesta w
      Strzelcu.
      Co TO ZNACZY?
      Za odpowiedź dziękuję.
      Pozdrawiam
      • anahella Re: Robimy horoskop on line 28.04.04, 20:15
        dorkafi napisała:

> Anahello, mozesz mi wyslac ten program do ukladania kosmogramow??
        > Dzieki

programu wyslac nie moge: na www.astrologia.pl masz demo Uranii, na Astrolabium
        (link jest na gorze forum) jest demo Astrologa. Sciagnij sobie ktorys.
    • ogrom Re: Robimy horoskop on line 29.04.04, 01:52
      Witam Was! z tego co widzę to same kobiety......... i fajnie.........
      coś niecoś poczytłam czym się tu zajmujecie..... nie wime czy tylko osobami
      znanymi, ale może mniej także ...... myslę o swojej osobie....... mam jakiś
      dziwny etap teraz w życiu.......... parę rzeczy się sypnęło łącznie z moim
      dobrym stanem ducha ..... ale to chyba na moja własną prośbe .... mam
      prośbę ...... możecie mi podsunąć jak dojśc do siebie do własnego wnętrza bez
      bólu ...... ja się jeszcze zbieram po tym co u mmie sie wydarzyło.....
      11.11.1977 jasło ur 6:15
      będę ogromnie wdzięczna ........ czegoś mi trzeba w tym życiu a nie wiem gdzie
      mam iść i którą drogę wybrać.......... chcę poptostu czuc to co będę robić.....
      i mieć choć ciut satysfakcji
      pozdrawiam Ola
    • dori7 A co powiecie na takie zadanie? 14.10.04, 01:44
      Moze mielibyscie ochote pocwiczyc sie w rektyfikacji? :]

Od razu mowie, ze nie znam godziny ur tej osoby - jest tylko data i miejsce, a
      horoskop nawet bez ustalonego asc jest naprawde bardzo, ale to bardzo niezwykly.
      Na zachete dodam, ze ma on w swoim horoskopie co najmniej jeden wielki trygon,
      w planetach pokoleniowych; przy odpowiedniej godz. urodzenia zas ma takich
      wielkich trygonow az TRZY: jeden w ogniu, jeden w ziemi i jeden w wodzie - przy
      calkowitym braku powietrza!

Podalabym, kto to, dorzucilabym charakterystyke i daty najwazniejszych wydarzen
      z zycia - narodziny, chrzciny, slub, debiut literacki, wiezienie (a zeby to
      raz...), ujawnienie afery politycznej, najwazniejsze romanse, smierc... Daty
      ur. dzieci tez postaralabym sie wyszukac.

Dodam, ze jest to pisarz, ale nie tylko smile)

To jak, chetni?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka