Dodaj do ulubionych

Jak to zinterpretować

17.06.20, 00:53
Hej, witam wszystkich smile hobbystycznie używam kart Rider Waite
Postawiłem sobie karty na pytanie, może trochę ogólne ale coś tam pokazały.
Jak będą wyglądały moje sprawy finansowe do końca tego roku.
Koło Fortuny + 4 Mieczy + 2 Buław

Pierwsza karta zawsze mi pokazuje pozytywne rzeczy, myślę że tu też wróży że dobry czas będzie, zyski finansowe może jakieś zmiany?
4 Mieczy to odpoczynek, spokój, stagnacja
2 Buław rozumiem jako budowanie czegoś, jakiejś spółki? Może z kimś jeszcze.

Proszę o pomoc jak to razem interpretować bo mam problemy
Dziękuję 🙋🏼‍♂️
Obserwuj wątek
    • czarnula46 Re: Jak to zinterpretować 22.06.20, 06:53
      Narazie może być dobrze ale fortuna kołem się toczy mówią i będzie przestój w finansach gorszy czas może będziesz musiał dokonać wyborów zdecydować się na coś może coś zmienić.. jakieś dylematy w tej kwestii..
    • aprepopa Re: Jak to zinterpretować 02.07.20, 16:15
      Witam.

Koło Fortuny + 4 Mieczy + 2 Buław

Po pierwsze, to w karcie Koła Fortuny, można sobie konkretne przewidywania darować, bo ta fortuna kołem się toczy i może się wiele wydarzyć, jak i nie wydarzyć, a dla nas jest nie do przewidzenia co, jak, kiedy i dlaczego... W kontekście 4 mieczy, to mówi się, że pieniądze lubią spokój, choć nie martwicę, a czy spokój będzie, to patrz punkt pierwszy... Ta pierwsza karta jest nie tylko jedynym WA w tym krótkim rozkładzie, ale też ma potencjał zmieniania sytuacji, a nawet życia w aspekcie, o który pytasz, co siłą rzeczy może mieć wpływ na Twoją sytuację ogólnie... Karty przestrzegają przed zbytnim wycofaniem, czekaniem na podanie czegoś na tacy, bądź zapowiadają czas wyjścia z okresu stagnacji, gdzie niby nie było wielkiej tragedii, ale i rozwoju, ekspansji brakowało. Z sumowania równie silna karta transformacji: XVI Wieża. Czas przełomowy, który przychodzi odgórnie i któremu trzeba się z jednej strony poddać, a z drugiej pamiętać, że nie jesteśmy w naszych mikro światach liśćmi na wietrze... Z niczego będzie nic, więc wymagana jest co prawda duża pokora, ale przy jednoczesnej gotowość wzięcia odpowiedzialności za w tym przypadku sprawy finansowe. Nie radzę wchodzić w jakieś dziwne interesy, gdzie obiecują wielkie zyski, lub na bardyo grząskim gruncie. Co prawda najlepiej się uczymy na swoich błędach, ale umieć ich unikać jest już tzw. wyższą szkołą jazdy. Ogólnie, to drugie półrocze roku może Cię popchnąć pod względem życiowym bardzo mocno do przodu i pomoże zostawić za sobą to, co i tak już nie miało racji bytu i to zarówno pod względem mentalnym, jak i praktycznym. W ogólnym rozrachunku, tak z perspektywy czasu będziesz myślę oceniał, że był to dobry czas, mimo trudów i możliwego zamieszania. Taki czas z wyzwaniami i jednocześnie błogosławieństwami dla Ciebie. Powodzenia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka