Dodaj do ulubionych

Nowe miejsce

02.07.21, 18:18
Chce zmienic miejsce zamieszkania. Gliwnym powodem jest szkola dla syna, ale tez wieksze mozliwosci pracy i nabycie domu jako inwestycje. Maz nie chce sie zgodzic.
Wybralam miasto , postawilam karty.
Samo miejsce : Odwrocony Wisielec. Moze nie takie fajnie jak sie wydaje z daleka? Problemy z uzaleznieniami?

dobre strony mieszkania tam:
odwrocony Rycerz mieczy, odwrocony paz pucharow, odwrocona 10 kijow. Glownie przekonanie, ze podjelam dobra decyzje.
zle strony:
Odwrocony Krol mieczy
Rycerz kijow
Odwrocony Mag. Moze sie okazac , ze mozliwosci pracy beda nie az tak dobre, jak sobie wyobrazam.
Karta rada, wynik: Slonce. Przy ciezkich kartach otaczajacych bardzo ladna karta. Szkola dla synka bedzie wlasciwa. Bedzie on zadowolony.
Co mnie tu zaskoczylo to ilosc odwroconych kart i kart dworskich. Tlum przeciwko mnie. Albo wychodzi moje przekonanie, ze decyzja trudna, ale wlasciwa.

Obserwuj wątek
    • magdalena.1230 Re: Nowe miejsce 16.07.21, 23:42
      To ja tak to widzę, sytuacja zmieniła by się do góry nogami Wisielec - inaczej byś spojrzała na całą sprawę, tutaj nie widać niezadowolenia czy rozpaczy ,ale bardziej widać zastanowienie się jak dalej będzie.
      Kazda zmiany przynosi jakiś wynik .

Karta Rada Słońce- Głowa będzie myśleć, to znaczy też będą Ci robić pranie mózgu- Nie będziesz wiedziqła czy dovrze zrobiłaś ze zmianą. To trochę toksycznymi relacjami zalatuje- Najważniejsze jest co Ty czujesz , i dlaczego to robisz.
      Mając cel - będziesz wiedziała czy to dobra decyzja ?
      Warto się na sobie i dziecku skupić ,a następnie na urządzeniu mieszkania/domu tak zebyś dobrze się w nim czuła .
      Ciepłe kolory i kwiaty wuposazyć to naładowuje pozytywnie wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka